• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - Vánoce 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

ať chceme nebo ne, Vánoce se kvapem blíží! Proto si pro Vás vývojáři připravili další akci - Kalendář Týché!

Budeme rádi za zpětnou vazbu k této akci.

Oznámení o akci naleznete zde, chcete-li se dozvědět více informací, navštivte wiki.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser10159

Guest
vánoce super už se těším a doufám že to za to bude stát být každý den
 

DeletedUser10358

Guest
Štírku a na co se těšíš?Kolikáté vánoce jsi tu,já už asi třetí,sám nevím,ale nikdy to k jásání nebylo:)))))
 

DeletedUser10159

Guest
mé první vánoce stejně jako halloween já jsem nemohl na počítač celý měsíc protože jsem omylem hrozně silně zranil jednoho 1
 

DeletedUser10358

Guest
Asi člena stejného druhu,draku:)))))Ale nevím který to je:))
 

DeletedUser7112

Guest
Tak já jsem asi slepý,ale já tam zatím ikonu kalendáře nikde nevidím...
 

DeletedUser10159

Guest
ne to je divný žit se psalo že začnou od 1 prosince
 

DeletedUser4369

Guest
Já jsem ikonu našel, ale nemůžu z kalendáře dostat žádnou odměnu "-(((


Tak už jsem na to přišel, je to jesm lamka :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6721

Guest
Může mi někdo vysvětlit "za 4 týdny zlaťáků můžeš zkrátit rekrutování.."?

díky
 

DeletedUser7382

Guest
To musí být chyba v překladu.


Štírku a na co se těšíš?Kolikáté vánoce jsi tu,já už asi třetí,sám nevím,ale nikdy to k jásání nebylo:)))))
A co bys chtěl, aby to mohlo být hodno (tvého) jásání. :) Také jsem tu třetí Vánoce. Prostě do hry přidají event, něco je třeba splnit nebo aspoň něco minimálního udělat, dostaneš jen odměnu, jakou je ve hře možné dostat, a je to. Beru to hlavně jako zpříjemnění a pravidelné vytržení ze stereotypu hry. To mi od eventů bohatě stačí. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6721

Guest
ano, nejspíše chyba v překladu. Ale momentálně nehraji na anglickém ani německém serveru, abych se podíval na originál. A tudíž věděl, co ta odměna znamená..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru