• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Filtrování osobních zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Zavedení filtrování osobních zpráv ve hře dle uvedeného nicku odesílatele.

Důvod:
Mnozí hráči shromažďují větší množství zpráv kvůli diplomacii apod., proto je pro ně krajně neefektivní neistále poštu promazávat. Jednoduché filtrování příchozích zpráv by umožnilo vypsat všechny zprávy/komunikace s jedním hráčem dle zadaného nicku. Ulehčí se tak prohledávání zpráv.

Detaily:
Jednoduché okénko vyhledávání, kde by se po napsání nicku konkrétního hráče a případně potvrzení tlačítkem zobrazily pouze zprávy poslané oním hráčem. Předpokládám podobný mechanismu, jako "nápovědu" při zadávání nicku pro příjemce zprávy či zadávání jména města v BB kódu pomocí definovaných tlačítek.

Grafika:

Možno zařadit jako ikonu vedle stávajících filtrů na příchozí, zodpovězené apod. vlevo nahoře v okně zpráv. Po rozkliknutí by se objevilo zmíněné okno pro vyhledávání.

Rovnováha:
Návrh by neměl výrazně zasahovat do ničeho.

Podvádění:
Neumožňuje.

Závěr:
Dle mého soudu by nemělo být složité takové vylepšení zavést (díky již existujícím podobným prvkům) a mnoha hráčům by to usnadnilo vyhledávání ve zprávách.
 

Thasoss

Grepolis tým
Já bych uvítal, aby do toho okénka šlo napsat nejen nick, ale i jakékoliv slovo. Po zadání by to projelo nejen seznam všech adresátů ale i obsah pošty. Pokud sháníte jedno jediné info a máte poštu z března 2012 a průměrně v každé z nich 6 stránek, tak je to "sranda" hledat :)
 

DeletedUser

Guest
To už by asi bylo moc :)

Většinou vím, kdo mi to konkrétní INFO poslal, ale mám od něj tři zprávy za poslední měsíc a hledám to mezi 100 zprávami.
Takhle si napíšu nick a vyplivne mi to 3 zprávy od toho hráče. No a ostatní potřebné už si dohledám.
 

DeletedUser75

Guest
Tento systém bude navrhnut firmě InnoGames GmbH.
Lock a přesun, děkuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru