• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis oslavuje 7. narozeniny - diskuze

DeletedUser3396

Guest
Kde zjistím jak mám starý účet? :)
První zmínku z cen mám 10.8.2010, ale to byl postavenej 50. šnek. Z Alphy jsem tu zahlédl Xeničku a Čendu
Ke hře mě přetahli ze seafightu a protože Grep nebyl tak šíleně zaměřenej na kreditky, zůstal jsem tu a ju, dost mě to baví. Hrál jsem jen 2 světy doteď Alpha a Omikron.

Ha tady na foru jsem se přihlásil 26.4.2010 :)
 

DeletedUser11843

Guest
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser10589

Guest
Ja se o grepu dozvěděl když jsem si z obchodu play stahoval apku na Divoké kmeny,které mam také rád,tak na mě koukla apka grepolis toolbox.Presel jsem na strejdu Googla a ten mi prozradil ze Grep je báječná strategie. Tak jsem začal své působení ve vodach Grepolisu. Hraji od 6.10. 2013 a potkal jsem tu spoustu zajimavých milých lidiček.
 
Měl bych dotaz jak dopadla soutěž
Grepolis oslavuje 7. narozeniny, kdy bude zveřejněné vyhodnocení soutěže
 

DeletedUser12305

Guest
V registračním vláknu jsem to psala, bude v neděli :)
 

mikosansobi

Grepolis tým
již vyhlášeno :) Sice jsem dala pokyn na neděli, ale když mě tak hezky bombardujete tak budiž :) Gratulujeme všem vítězům :)
 

Thasoss

Grepolis tým
No vidíš, a dokonce nikomu ruce neupadly z vyhodnocování těch z 90 % maximálně dvou-větných „příběhů“, tohle by byla prokrastinace jak svině, kdybyste s tím čekali až na neděli.

Ale že jste schválně mě jako jediného nevybrali z těch, kdo nenapsali jenom nick a datum. :D :D Mimochodem, proč se o odměnu musí hlásit? :( Všude se dává automaticky, i tady to tak bylo. :confused:To ani nemluvím o tom, že tahle informace je úplně jinde, takže si toho všichni nemusí všimnout. :D
 

DeletedUser4397

Guest
Kde je registrační vlákno??? Nemůžu to nikde najít
 
Nahoru