• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
na zadnici:D:D já taky sedim v tureckém sedu a do turka mam daleko:D
tož turek sedí na turka, číňan klečí, zbojník má nohy na stole a pod stolem není ani noha.. pokud teda neměl předchozí host lepru..
 

DeletedUser

Guest
vzpoměl jsem si napodobný z kovbojem:)
ježíš hádanka.. uf:D:D
jak řekl Bilbo Pytlík.. co mám v kapsičce?

tak hádejte, co mám v kapse:) a malá nápověda, i foneticky a částečně i sémanticky to je mnohem jednodušší než když Bilbo tahal za nos Gluma:)
 

DeletedUser

Guest
Měli kožené kabáty a pracovali se dřevem, plátnem a železem.
Kdo to byli?
 

DeletedUser

Guest
Piloti z počátku století:) kožené kabáty, dřevěná konstrukce, plátěná křídla železný motor.. tím se lítalo celouprvní světovou pálku a dlouho po ní:)
 

DeletedUser

Guest
běžná hádanka mě nenapadá, tak to vezmu z podobného stylu jako Khán:)
pomožte si googlem, nebo prohlédněte toto fórum:) ale když už použijete googla tak napište víc než jen jméno ano?:)

ať už Rusko nebo SSSR, zkrátka tato území a lidé je bránící měli vždy spojence přezdívaného všelijak.. generál mráz, generál zima a tak všelijak.. víte však komu se přezdívalo Bílá Smrt?:) Khán, Mara a Rizael neodpovídají!!:D

budu rád když zkusíte pár tipů aspoň na to čím se tato osoba zabývala a kde/kdy... pak zkuste strejdu googla, najde to hned:)
 

DeletedUser

Guest
Ne..:) kdyby se k Bílé Smrti Stalin přiblížil tak se změnily dějiny světa.., resp. Bílá Smrt by je změnila... nicméně přestože opravdu byli na opačných stranách barikády, tak nevím o tom že by se Stalin onomu bojišti někdy přiblížil..
 

DeletedUser

Guest
Zima a mráz byly vždy přítomny:) ostatně co taky čekat za zimní války:)
 

DeletedUser7382

Guest
Dobrá rada :), já to vím jen s pomocí Googlu, tak to nechám někomu jinému.
 
Nahoru