• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Herakles

Určitě to není zanedbatelné, ale můžeš proti tomu celkem dobře hrát.

Jen jsem chtěl poukázat spíše na ten větší problém na vzpouře, kde kouzla dělají opravdu bordel.

Na druhou stranu, naheraklovat si mimina, sparty a vlnky, aby toho využilo co nejvíce spoluhráčů bych nebral jako špatnou věc.
 
Tak hrdiny na deff máš 4 žejo, záleží na rychlosti světa, počtu měst a kolik vybíráš surek z vesnic, každopádně tvrdit že by tě to zpomalilo je celkem nešťastné :D
To sice jo ale já na dobku třeba nestavím meče vůbec, většinou dělám kombinaci luky a hoply nebo luky a vozy ale jo s tím že máme Sparťana tak mě to skutečně ve výsledku jen spomaluje
 
To sice jo ale já na dobku třeba nestavím meče vůbec, většinou dělám kombinaci luky a hoply nebo luky a vozy ale jo s tím že máme Sparťana tak mě to skutečně ve výsledku jen spomaluje
Zkus si to narekrutovat zvlášť a vozy přes ferkyona a uvidíš rozdíl :D

Ale to je každého věc, jak si to rekrutuje.
Ale tvrdit že tě to zpomalí je blbost :D

Každopádně tohle není důvod, proč jsem tu psal. Jen jsem chtěl poukázat, že na dobyvku se proti heraklovi dá hrát, jen musíš hrdiny na deff využívat stejně, jako druhá strana herakla…
 
No problem je ze musis cekat na presun hrdinu... takze jo spomaluje me to, taky nemam cas nad tim sedet cely den a kazde 2-3 hodiny kdyz se presune hrdina presouvat surky, lepsi je mi to udelat najednou ikdyz bez hrdinu, jak rikam tim ze mas spartana tak muzes na vetsi rychlosti udelat deffku za 24h coz mi prijde samo o sobe jako dost rychle a nepotrebuju to uz ani moc zrychlovat... Mozna bych to ale mohl nekdy dat na papir a spocitat, snad se k tomu dostanu nekdy v prubehu srpna :)
 
Hrozně zaleží jak seš na tom světe surkově. Pokud máš milion ostrovů a bereš surky z vesnic co 10 minut, tak to asi není takovej problém rekrutovat bez hrdinů.
Ale jakmile se snažíš držet fronty olek,offky brk i deffky tak bez hrdinů nevím no.
Já teď poprvé bral i arguse, protože mi daidal prostě nestíhal.
Celkově rekrut přes hrdiny je OP.
Zaleží co kdo jede za styl. Někdo jede split ve městě brk/deffka a tady třeba nemá hrdina význam.
Když jedeš full meče/luky je to jiná .-)
 
když se tu mluví i o deffce a jejich hrdinů tak taky něco napíši bez hrdinů na deff si to nedovedu ani představit asi záleží jak hráč hraje kdo hraje jedno dvě města na ostrov a sbírá vesnice a je třeba universál jak deff tak off nějak v rovnováze tak hrdiny asi nepotřebuje až na aristotela, ale když je někdo převážně deff a má rád většinu ostrova pro sebe(můj případ) tak je to úplně jiné obnovovat třeba 80% armády protože to něco držel převážně sám tak surky rozhodně nevychází ani náhodou proto ty hrdiny potřebuji všechny :)
Ale jak píšete záleží jak kdo hraje
 
Nahoru