• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hodnosti v alianci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vím, že je to možná blbost a ať si to zařídí každá aliance sama, ale když jsem to ve světě Ný jednou vytvořil (systém hodností) bylo to docela populární... NEMÁTE NĚJAKÉ NÁPADY, JAK TENTO NÁVRH ROZVÉST A USKUTEČNIT?
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem předpokládal, že když už s tímhle vyrukuješ, tak rovnou víš jak... proto se tato sekce jmenuje tak, jak se jmenuje.
 

DeletedUser

Guest
kolonku u jmen členu, kde zakladatel napíše hráči hodnost a k ni přidělí již existující práva, hodnost si může vymyslet
 

DeletedUser

Guest
Máte pravdu, omlouvám se (jen mě napadlo-jakože taková idea, to nějak hromadně realizovat...) A že by hodnosti přinášely i výhody jiné než od aliance, ale přímo od hry... :-/
 

Thasoss

Grepolis tým
Návrh zamítnut. Jedná se o zbytečnou věc. Hodnosti v alianci si může vedení aliance přizpůsobit samo... ať už práva, či pouhé dopsání titulu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru