• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hrát v mezinárodním světě !

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj všichni!

Jsem francouzský hráč, který přijde k vám nabídnout jedinečný zážitek: Hra na mezinárodní světě!

Tento nápad přišel ke mně poté, co hrál dva roky a půl, často vidí stejné přezdívky.

Svět zahrnující komunity Zeta Europe (jet lag moc s USA, Brazílie ...) by měl:
-Hra s novými hráči
-Skupina na světě, mnoho zkušených hráčů
-Objevte nové taktiky, strategie
-Víte, co je nejlepší aliance: p

Zde je návod, jak projekt může pokračovat:
1 Odeslat tento projekt do všech evropských zemí
2-Pokud se nezajímá spoustu lidí, průzkum, návrh (který konfigurace dáváte přednost, jaké země pocházíte, máte prsten?)
3 Jakmile bylo dost výsledky a motivovaní hráči, skončil jsem průzkum a sdělit výsledky
4 Máme zkontrolujte, zda server chodí s konfigurací prošel a jdeme!

Co si myslíte?
Chcete se podílet na této zkušenosti?

Anketa :
Za několik dní

Vaše nápady :

Omlouváme se za Translation by Google Trad, kdyby někdo mohl překládat z angličtiny nebo francouzštiny, bylo by to super cool (mp)
 

Thasoss

Grepolis tým
en.grepolis.com serves like international Grepolis, or many foreign players play on us.grepolis.com.
So, this is reason, why EN Grepolis doesnt have night bonus. ;)

Sorry for mistakes.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru