• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
Buchti ??? Už jsi se seznámila se Sultánkem ?? :D :D
Vy dva byste se k sobě tuším docela.. hodili ;)
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že právě kavárna je jedno z nejideálnějších míst k seznamování. Třeba to uzná i vrchnost :D
 

DeletedUser

Guest
Buchtička kecá:))) má dost nápadníků stejně jako jakákoliv jiná fema fatale:)
kavárna je určena primárně k pokecu na světe Alfa, ale tady se tak nějak začalo žvanit o lecčem a protože posezení u Morfa se lidem nelíbí (ani se nedivím:D) tak si tady tedy žvaňte o lecčem:) ovšem nedělejte si z toho soukromý chat pro dva lidi:)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak už psala SINE. Každý se může připojit :D I já se vtěřil, i když jsem z té vošklivé BETY :D
 

DeletedUser

Guest
z důvodů, že se tu moc nedebatuje o novinkách na tomto světě, ale o věcech, co se přihodili hráčům hrajících na tomto světě v životě, tak vetření opravdu není těžká věc ani z jiného světa :D
 

DeletedUser

Guest
Hlavně to je jediná kafárna, kde to nevázne :] A kde to žije, tam je ppolda. (Podobnost s reklamou na nejmenovanou stolní vodu je čistě náhodná :D)
 

DeletedUser

Guest
ha, nepovolená reklama:D to zas bude banánek, kde jen se to zadává:-D
 

DeletedUser

Guest
Tfuj banány... bleeeé :(
Tolik cukru je v tom obsaženo, že si pak tejden nemusím sladit kafe který stejně nepiju :)
 

DeletedUser

Guest
Johndere: Chlebodárce? :D Takže ty housky mákem sypaný, v peci pečený, šunkou obložený, asi chtít nebudeš, že? :D
SINE: Banány jsou fajn :] Ale musí být ešče trochu zelený, aby právě nebyly tak nechutně sladký :D A špičky napapat, koušou do nich hadi. =D
 

DeletedUser

Guest
náhodou, banán je nejchutnější ovoce hned po lesních jahodách...
 

DeletedUser

Guest
Pche. Nejchutnější ovoce je to, který roste v udírně. Říká se mu uzený a nějaký jahody se můžou zahrabat.

Jo a mimochodem, jed je pro hada důležitá tekutina, myslíš si snad, že by s ní mohl plýtvat? Naivní...
 

DeletedUser

Guest
Jo. Souhlas ! Výborná zelenina je řízek a úplně nejlepší zelenina je řízek s vychlazenou Plzní ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale chlapci a děvčata.. Nejlepší zeleninu pěstuji na své zahrádce už několik let já. Dokáže vyloudit úsměv i na nejsmutnější tvářičce, obsahuje spousty důležitých vitamínů a minerálů. A nejlepší! Netloustne se po ní!!
Když mi ale někdo z vás prodá semínka salámovníku, vepřoknedlozelovníku a gůlášovníku, slibuju, že budu pěstovat a velebit pouze tyto plodiny :p
 

DeletedUser

Guest
Na zahrádce? Já vždycky myslel, že tyto kytičky se pěstují ve skříních :D
No to víš, já ti dám semena stromů, co náš rod po staletí šlechtil a ty je prodáš ... pche, žádný takový!
 

DeletedUser

Guest
Bohužel skříň je pro mě vysoce nákladná, technologicky a logisticky neproveditelná možnost. :D
Slibuji na svatý angrešt, že semínka zeleuzeniny použiju jen pro osobní účely a vždy sklidím jen větší než menší množství. :D
 

DeletedUser

Guest
Kůzlátka, kůzlátka. Otevřete vrátka. Jen dva tromečky vám vezmeme a hned zas půjdeme :]
Teď intermezzo někoho jiného, aby zas nebyla two man show :D
 

DeletedUser

Guest
No.. tak to teda máte těžký, chlapi !! :D
takhle můžete čekat třeba do alelůja, až sem někdo jinej něco napíše :D
 
Nahoru