• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
Njn kavárna která proslula tím že tam není slyšet slovo si zas musí najít hosty:)
ale je teplo, slunce svítí tak lidé asi nechtějí jen vysedávat v kavárně
 

DeletedUser

Guest
Tak kavárna je čistá, uklizená... voní tu dobré kafe, hraje příjemná tichá hudba...
Dám si frapé, to je v tomhle horkém dni ideální a k tomu medovník....
Kdo si dá se mnou? ;)
 

DeletedUser

Guest
já musím jít otočit jetel a uklidit po turnaji, pak se stavím na ledovou se zmrzlinou.
a pak pujdu dobýt nějakou opuštěnou:)
 

DeletedUser

Guest
Tady je mrtvo.
To se asi všichni opalujou u vody a pijou nealkoholické drinky.

EDIT SULTAN: ono po chlastu na sluníčku se totiž pekelně motá hlava
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tož abychom tady v kavárně měli z čeho žít tak přidám pár surovin, asi to není žádný zázrak ale lepší než nic..:)
fonor8.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tedy z toho mrtva tady je mi docela smutno...
Já mám taky hodně práce a taky se válím po plážích... stíhám i koníčky nezanedbávat. Safra... lidi, jak se teda vlastně máte a co děláte? :))
 

DeletedUser

Guest
Já si zoufám protože neumím hospodařit a nevím kde vezmu prachy i když chodím do práce.. vodu leda piju a místo na pláže jedu na fest:cool: je lepší:)
 

DeletedUser

Guest
Sultane, koukej mluvit pravdu. Ja mel za to, ze chodis do zamestnani, ne do prace, alespon to tak prezentujes v profilu.
A zkus nenasavat tu kofolu tak casto a prasule budou.
 

DeletedUser40

Guest
Tak já jsem byl dneska na přírodním štěrkovém koupališti a musím říct, že tam jsou velmi pěkné pláže, jen by to chtělo nezapomenout si koupit opalovací krém, protože pak se večer stává z tohoto odpočinku takřka muka, jelikož spálené záda, tvář atp., není opravdu moc příjemná záležitost...
 

DeletedUser

Guest
Njn, když je někdo zapomětlivý tak potom trpí.. to já se spálim několikrát za léto ptže mam citlivou kůži...
Soptíku.. sice jsme se podřekl, ale nemusel si to hned vyslepičit všem!!:)
Jinak sem se právě vrátil z nákupu a teď peru.. sám sobě hospodyňkou..
 

DeletedUser

Guest
Vsak ono te neubyde. A kdyby nahodou, zadna skoda, i kdyz pochybuju, ze bychom meli takovou kliku ;)
 

DeletedUser

Guest
Nápodobně, buchtičko... ale já si to odbyl už minulý víkend na mácháči... uffff...
 

DeletedUser

Guest
jeje co máte pořád s úpalem?? hlavně že nemáte omrzliny:)) já jsem si zaplaval v řece o 15 stupních a taky nebrečím:D
 

DeletedUser40

Guest
No hlavně, že jsi se nám neutopil, co by jsme si tu bez tebe počali? :D

Jinak na omrzliny si ještě pár měsíců počkáme...
 
Nahoru