• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
no já myslím že mé utopení by dost lidí kvitovalo:p

jestli je někde zima tak na alfě.. asi to tam trošku rozžhavíme:) možná mě to bude stát vojsko a hru ale aspon nebude nuda:cool:
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že nám to tu nějak umírá... Copak už na Alfě nikdo nehraje? :grepolis

Btw: Havrani do toho! :D
 

DeletedUser

Guest
Já Ti dám Havrany až Ti bude země malá:p
že já nezorganizoval palácový převrat!!
 

DeletedUser

Guest
Morfeusi, jen jací havrani ?!

Morfeusi, asi ne, jen já :D
A jací havrani ?! :-!
 

DeletedUser

Guest
...ale ještě než zmrzneme, tak vám vypálíme vaše schátralá městečka :p
 

DeletedUser

Guest
Aloha.Potřebuji informace kdo byl vůdcem v alianci LFFF a v alianci Havrani :) .Dělám mini film ve kterém tyto informace chci použít.A ješte by se i hodila informace na které světové straně se nejvíce nacházeli.Děkuji.
 

DeletedUser4587

Guest
Tak v LFFF byl vudce Legolas, ale ten nebyl aktivni tak se vudcem stal Drak(v nicku mel jeste nejaky cisla ale nevim jaky)
 

DeletedUser

Guest
Havrany vedl hráč Havran, tuším :)
Na mapě byl jeden čas mým blízským sousedem. Strana to byla jihovýchodní.

Dodnes nechápu, jak mě to tam mohlo vyhodit, když jsem na růžici zadávala severozápad jako vždy :)
 

DeletedUser

Guest
Sinet - systém asi neuměl strany, protože mě taky hodil na opačnou, než jsem chtěl :D Ale nevadí, alespoň jsem nyní mezi fajn lidma. Kdyby mě to mrsklo tam, kam jsem původně chtěl, byl bych teď býval v alianci svého nynějšího nepřítele :D
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak takhle k nám přišel Ningen:D obyčejná náhoda:) no mohl jsi zas bojovat po boku hodného Morfea a teď se musíš spokojit se zlým Sultanem:D
 

DeletedUser

Guest
Sultane, ningen k vám přišel coby ztroskotanec, trosečník, ale už je to snad lepšejší :) Jinak já všeobecně spíš tíhnu k agresivnímu a násilnickému chování, takže mi zlý kluci plně vyhovují, muhehe :D
 
Nahoru