• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Hlavní je, že si mezi sebou rozumíme:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
To přeci neznamená, že když se vyskytne chyba, že nejsem správný Čech.
Hele já už viděl něco par.,antů a jestli to jsou Češi, tak se stydím za to že jsem Čech, že jo slečno :) Takže to co říkáš je úplná hovadina. Hele Jan Hus určitě dostal z každého diktátu za 1, ale pochybuji, že Jan Žiška ovládal dokonale českou gramatiku a podle tebe by on nebyl správný Čech.
To jak píšeme nedokazuje jací jsme lidé a kdo tvrdí, že ano, tak je velmi povrchní.
 

DeletedUser

Guest
firstazazel
Ale taky tuhle hru nehrajeme proto, aby jsme vás učili češtinu, ale proto, aby jsme zabírali města a ničili nepřátele. Věřte že to nám jde podstatně lépe

správná čeština je známka správného čecha...místo toho hraní by sis měl dát pár lekcí :D

Aelinas:
řekl bych, že tak elementární základy ze ZŠ z 5té třídy se již nyní velmi těžko doženou v dospělosti. To už by se musel přihlásit do večerní školy a chodit tam alespoň dva roky aby se to zlepšilo. Výjmenovaná slova, shoda podmětu s přísudkem, přídavná jména atd...

Nebo by si mohl zazel zkusit podívat na netu, jestli není nějáký plug-in na českou gramatiku do web prohlížeče, že by mu to rovnou opravovalo jako míval MS Word .) Ale tím se to hold zase nenaučí :/
 

DeletedUser

Guest
Nemá být tohle fórum o Etě a o zajímavostech na ní a o dění apod.?
Chci si přečíst něco zajímavého a nechce se mi přitom projíždět 40 stran urážek a hádek.
Kucí, nechte toho...můžete si napsat OZ a neventilovat to do nekonečna na veřejnosti. Akorát tím dosáhnete toho, že to tady nebude nikdo kromě vás číst a že sem nebude nikdo přispívat.
Předem díky alespoň za zvážení téhle varianty.
 

DeletedUser

Guest
Příspěvek nade mnou přímo srší pravdou... Dočasně zamykám, pokud se chcete někde porafat doporučuji skupinu, vytvořenou Sultánem.

Tohle je Forum Grepolisu... Nikoli městské tržiště, kde se překřikuje každý kupec o tom, že on je ten lepší s kvalitnějším zbožím.
 

DeletedUser

Guest
promazáno a odemčeno, Firstazazel a MistrOne mají do neděle do 12:00 zákaz jakéhokoliv přispívání do tohoto tématu. Pokud neuposlechnou čeká je trest.
Třeba si do té doby rozmyslí co zde chtějí řešit.
Jakákoliv diskuze na toto téma se zakazuje všem!!!
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat, je vůbec možné dát skoro 3 000 bodů za 8 dní ? To u toho sedí 24h. denně a mají neomezenou sílu a náladu z zemědělkách ? Já si to nedokážu vysvětlit :D
 

DeletedUser

Guest
hodne zlataku a jeste jednou hodne zlataku co tobe trva dne on ma za 2 hodiny. kdyz udelas vyzkum jezdcu, 30% lupu navic, Hera, stribro, kamen,drevo na 20 to se pak stavi. projedes ostrov 5x za den
a mas 3000 bodu bez problemu
ted se mi vraceji z lupu a od kazde suroviny mam skoro 1000 za dnesek to je skoro 5000 mozna vic od kazde plus jeste co vyprodukuje mesto
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zlatky

Příde mi že tahle hra bude brzy jako travian :-(( , kdo má víc zlaťáků a času tak je lepší :) .
 

DeletedUser

Guest
já bych řek že tak je to prostě u každé hry-online za kterou můžeš platit
 

DeletedUser

Guest
A já bych si dovolil souhlasit pouze napůl:
Jasně, zlaťáky ti přinesou několik výhod: Jakožto zrychlená produkce, bezstarostné, ale dlouho trvající olympijské hry = KB, či o pár procent lepší útok atd. Nicméně i "platícím" hráčům můžeš pořádně zatopit pod kotlem, věř mi, jde to :). Chce to jen trochu snahy a odhodlanosti či trpělivosti. Nenech si odkopnout při první prohře.
Co se týče času, souhlasím, ale takhle je to u každé hry, dokonce i u nějakého single playeru - Čím dýl u tý Pc bedny jseš, tím jseš lepší
 

DeletedUser

Guest
Díky zlatkám má jen rychlý začátek nic víc... až se začnou obsazovat města začne se rozhodovat. Tahle hra je jen o vojenské síle a spolupráci mezi lidmi ničem jiném. Teď je na tom dobře, dost možná bude první kdo bude dobývát ale časem se dožene :)

tudíž zlatky jsou jen pro netrpělivce :)
 

DeletedUser

Guest
chtěl bych se zeptat jak to bude s těmi divy světa,at jsem koukal jak jsem koukal nikde jsem tam nic nenašel.:cool:
 

DeletedUser

Guest
je to součástí grepolis 2.0 a to na etě ještě není zavedené
 

DeletedUser

Guest
Brzy o divech světa přineseme informace ;-). Počítejte s tím někdy ke konci toho měsíce
 

DeletedUser

Guest
Jsem starší ročník a chce se mi z vás zvracet.A možná,že taky půjdu.Duševně se z vás pozvracím a možná budu mít nějaký čas klid.Vůbec nechápu,co to tu řídí za lidi.Žlutá nebo černá páska na rukou a slavnostní pochody?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
zvracet z něčeho, co ti podle tvých slov za to nestojí se přeci nevyplatí :). Navíc, nebyli by jsme rádi, kdyby jsi se náhodou trefili na sebe a byl ušpiněný, jako v předešlém a právem smazaném příspěvku. Pokud máš tendenci si stěžovat, není nic jednoduššího, než napsat hlavnímu moderátorovi. Ovšem jsem trošku navážkách, co by jsi napsal jako důvod: "Zpochybňoval jsem rozhodnutí moderátora, vyvolával jsem flame a zároveň se do něj navážel, za co mám kartu?" - No, nalož s tím jak uznáš za vhodné :) - Právo máš, jestli že ho využiješ, záleží na tobě. Je fakt, že z tvých příspěvků se nejen já chytám taktéž za krk, nebylo by od věci se zamyslet nad určitými věcmi.

Ps: Ano, průvod ti klidně zařídíme, budeš-li chtít, můžeme uspořádat i nějaký večírek, co ty na to?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser942

Guest
Jsem starší ročník a chce se mi z vás zvracet.A možná,že taky půjdu.Duševně se z vás pozvracím a možná budu mít nějaký čas klid.Vůbec nechápu,co to tu řídí za lidi.Žlutá nebo černá páska na rukou a slavnostní pochody?

Jdi zvracet na záchod, na fóru na to neni nikdo zvědavej.
 
Hra

Je to hra a jestliže toho dotyčného nebaví tak proč sem leze.Zvracet může doma.Tady si hrajem každej podle svého.:p
 

DeletedUser

Guest
Nikdy to nebude jak travian :)) Večení ochrana, lodě, bohové...navíc na travianu je to doslova, kdo má prachy je kupředu :)) tady naštěstí ještě vše tak není...co není ale může být :)) a mám za to, že s updatem 2.0 to tu máme jak vyšité ;)
 
Nahoru