• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Kavárna světa Lamia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12305
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Kdo ví, je léto .. kuknu tam, zabouji a uvidím.. otázka, jestli pod jiným nickem nebo pod svým.. Pak si lidi více dovolují jsem zjistil a podceňují .. :)
 

DeletedUser10018

Guest
Nechci být moralista Kovi, ale myslím si, že s tebou potom co jsi předvedl, už nikdo chtít hrát nebude. Bojovník jsi skvělý, řekl bych že jeden z nejlepších, co na grepu je, ale jako člověk jsi nevyrovnaný, a takhle oslabit svoje spoluhráče. Obzvláště, když mi váš hráč psal, že to není poprvé, co jsi tohle udělal.
Ohledně tvého příspěvku. Sbírám bb a přizen přes den, nebo tak že pomáhám bránit spoluhráče, kteří někam sednou. Ale že bych přímo sbíral bb tím, že bych někam sedal a probíjel se, to ne.
Ano já vím proto si chci hrát sám a lidi si za moje resety můžou sami i když to potom odnesou i ostatní jdu ověřit teorii jestli budou hodně otravovat abych se někam přidal a já jak mě většina zná se neprobíjím když jsem mnohem více deffař. A co ty hype koukneš se tam?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12712

Guest
asi prídem po dlhej dobe opäť pozrieť na český svet keďže na SK grepolisy 22.5.2017 začína svet so vzburou a vzburu nemám rád
 

DeletedUser12713

Guest
no ja som tiež zvedavy na česku verziu hry..a hlavne kolko hračov sa tu ukaže
 

Thasoss

Grepolis tým
Řekl bych, že rozdíly mezi CZ a SK se pomalu smazávají. Nějaký opravdu hvězdný kolektiv se dá dohromady už jen vzácně. Většinou to jsou max. průměrní hráči, kteří se díky nedostatku opravdové konkurence dostávají na výsluní.
 

DeletedUser12684

Guest
Tak kdyby nebyl novy svet skoro kazdy mesic.. Tak by se snad nejaka kvalita udrzet dala

Ted to je bohuzel tak ze nekdo zacne hrat, nemusi mu to jit a tak prejde na novy svet s tim ze to bude lepsi.. Takhle se kvalitni hrac nevychova

A co tak koukam tak dost alianci spatne pracuje s novacky a ti jeste cadteji kvuli tomu konci
 

DeletedUser12652

Guest
Bude teda ten new world spusten ?? :O ja jenom ze neprisla ani zprava o novem svete tyden pred spuštěním
 

Thasoss

Grepolis tým
Oznámení, že by neměl být spuštěn, nikde není. :) Takže se na to zas akorát zapomnělo, žádnej stres. :)
 

DeletedUser12491

Guest
nechapu proc se otvira novy svet..když je jich tolik rozehranych...někdo kompetentni,dokaze mi to osvětlit??Mraky svetu,malo lidi..navic zacina byt venku teplo a to je pro grepo vždy problem.
Ja bych tam i třeba sel,ale jak mam potom hrat vice svetu poradne..vzdyt to nelze.
Je hodne hracu co hraji vice svetu najednou a zadnej naplno.
 

Thasoss

Grepolis tým
Snazší udržení nováčků (je větší šance, že se udrží na novém, než na rozjetém světě), peníze... :)
 

DeletedUser12305

Guest
Tak jako taky si myslím, že je světů až moc, i když se teď bude uzavírat Byzantium - nový svět, co by přišel s uzavřením světa jiného, nebo jak se někde postaví divy, by bylo asi lepší. Ale jak píše Thas, nováček ti na rozjetém světě hrát nebude - hned ho někdo sežere.
A zas na druhou stranu nové světy způsobují odliv těch prudičů, kteří se na světě zdržují jen po jeho začátku a vlastně ani nic neumí, krom psaní bájí a otravováním v noci :D
 

DeletedUser12684

Guest
Hlavni co by melo udrzet novacky je kvalitni vedeni aliance co s nimi dokaze pracovat.. A to v posledni dobe vidim jen zridka

Ale az bude novy svet se vzpourou tak tam asi pujdu :D
 

DeletedUser12684

Guest
Na Juktas jsrm prave vedl alianci se zamerenim na novacich.. Dokud ji hlavni vudce z niceho nic nezrusil a nepresel k nepriteli..

Kdyz byli u me fungovali suprove a aktivne hrali, po tom co prechazeli jinam jsem se jen mohl divat jak prichazeji o mesta a jeden po druhen odpadá...
 

DeletedUser10018

Guest
Nazdar lidi mně vůbec neposlouchejte, ale bude někdo dělat pro srandu králíků blog tohoto světa a snad ne někdo ode mně z ali a nebo jen aby nebyla taková nuda jaké máte cíle ve vašich alích. :)
 

DeletedUser12491

Guest
TAK MI TO PRECE JEN NEDALO A DO NOVEHO SVETA JSEM SKOCIL-stale se povazuji za hrace celkem nezkuseneho...proto me lakala vidina poznat styl hry KOVIHO a něco se od nej naucit a pochopit jeho strategii boje.Myslim ze tam nebudu patrit mezi nejlepší ale pro me je dulezite poznat po všech strankach jednoho z nejlepších hracu --musí ovšem byt v dobre psychicke pohode--jak hraje a vzit si z jeho pojeti hry priklad.
Nikdy jsem nemel moznost ho poznat--ale jeho styl hry na Juktasu byl zdrcujici--tak jsem ho poprosil o vstup k nemu.Jsem si jist,nebo spise verim v to ze mu jeho psychiku udrzime v mezich.Pak jsem schopen uvěřit jeho trvzeni ze i v malo hracich se da vyhravat
 
Nahoru