• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser5002

Guest
S Vymlaskávačem souhlasím. Klidně by jsem bral jeho nastavení:)
Matuh říkáš že je pro tebe problém zabrat město do 24 hodin?
To by sem chtěl teda vidět tebe, jak na dobývání posíláš kololoď na třeba 40 hodin vzdálené cíle a úspěšně zabíráš města:) Neříkám, že to nejde, ale je to blbost. Jinak lze to samozřejmě naplánovat i na vzpouře, ale riziko potopení kololodi či betonáže města je příliš veliké. Ale třeba na Epsy jsme přestěhovali Buchta tuším na 40 hodin kololodí, ale vždy bylo přesné načasování a 2 dny jsme čekali jestli vše nepříjde v niveč:)
 

DeletedUser

Guest
Firsto, na deltě jsme se k sobě stěhovali i přes víc moří:) Například z m63 na hranice moře m35/45.
Je to složité ale dá se to:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5121

Guest
v

Mno tak sem se taky chystam!

jinak bral bych nastaveni
rychlost-2 nebo 3
moralka-ano!
dobyvani-vzpoura
rychlost jednotek-2
nocni bonus-23:00-07:00
max lidi v ali-20,protoze pouze v par lidech to ma cenu,i kdyz mate ali se sto lidmi,tak z vlastni zkusenosti vim ze 3 ctvrtiny nekomunikuji..
takze myslim ze 20 by stacilo a bylo to akorat..a navic by to pak myslim bylo i zajimavejsi kvuli divum sveta..

van :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Toto je mě vyhovující nastavení:

[SPOIL]Název světa: Theta
Datum spuštění: 11.4.2011
Rychlost: 4
Rychlost jednotek: 2
Max. počet členů v alianci: Neomezeno
Noční bonus: 22 - 8 hodin
Začátečnická doba ochrany: 7 dny ode dne registrace
Starý dobývací systém
Aktivní morálka
Nová verze hry Grepolis 2.0[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pro mě je tohle nastavení ideální

Rychlost světa:2
Morálka: Ne
Starý dobývací systém
max. členů v ali: 100
Ryclohst jenotek: 1
Noční bonus:22:00-8:00

Odůvodnění

Rychlost světa: podle mě je 1 málo a 4 zase moc to je porstě snad jen por "maniaky" rychlost 3 by ještě možná šla ale radši bych dvojku

Morálka
:nemám s ní zkušenosti

Starý dobývací systém:myslím že je lepší než vzpoura ale moc to posuzovat nemohu protože vše co vím o vzpouře není z praxe ale z wikipedie

Max členů v ali: 50 je podle mě moc málo na postavení divu a s členy kterých je nad sto se zase nejde domluvit

Rychlost jednotek: to jemi v podstatě jedno

Noční bonus:myslím že obránci mají právo na klid
 

DeletedUser

Guest
Rychlost světa:2
Morálka: Ne
Nový dobývací systém
max. členů v ali: 25
Rychlost jenotek: 1
Noční bonus: 23:00-6:00



Ideální nastavení - teda aspoň pro mě :D
 

DeletedUser5002

Guest
Caphalor ja se taky stěhoval přes hodně moří, ale je hloupé zabírat dál než 20 hodin koldou a i to je dost daleko.
Časově mi vzpoura vyhovuje.
 

DeletedUser6215

Guest
No jako mě to nastavení je nakonec celkem jedno. Pokud tam nebude rychlost 1 a aktivní moralka tak se na světě někde objevím :) Ale dopředu říkám, že budu hrat bez ambicí, protože ty zůstavaj na Etě :)
 

DeletedUser

Guest
no jako já nevím co vás baví na vzpouře?obránce je hodně zvýhodněn a na světech se vzpourou zvýhodněn sakra dobře
 

DeletedUser6162

Guest
Myslím že od nové verze hry Grepolis 2.0 nebudou ankety.
 

DeletedUser

Guest
hm ja si myslím že anketa nebude LEN na tento svet (ujo Rizael predsa písal dade že si máme počkať čo pre nás pripravia :) či ako to písal... :))

//a tu mám ten príspevok:
Rizael napsal/a:
Tohle nastavení má něco do sebe, no, ale nechte se překvapit jaké nastavení pro vás planujeme
 

DeletedUser5121

Guest
No jako mě to nastavení je nakonec celkem jedno. Pokud tam nebude rychlost 1 a aktivní moralka tak se na světě někde objevím :) Ale dopředu říkám, že budu hrat bez ambicí, protože ty zůstavaj na Etě :)

tak to bude asi stejny semnou...taky svy ambice nechavam na epsilonu,ale tady se pokusim taky dostat mezi spici

van:grepolis
 

DeletedUser5916

Guest
Já jsem přestal na epsilonu,kde jsem byl v umisteni kolem 20mista a tady to chci rozjed ve velkym a byl bych rad ,kdyby bylo nějaké takové nastavení.
rychlost-2 nebo 3
moralka-ne!
dobyvani-vzpoura
rychlost jednotek-3
nocni bonus-23:00-07:00
max lidi v ali-30
 

DeletedUser5916

Guest
tak to bude asi stejny semnou...taky svy ambice nechavam na epsilonu,ale tady se pokusim taky dostat mezi spici

van:grepolis

Ty máš ambice jo ? :) :) Ty si,ale vtipálek na epsilonu bysi byl bez ali davno tuhej a neřikej,že ne :) A na špici se nedostaneš i kdybys buhvi jak chtěl :)
 

DeletedUser5121

Guest
no jo no tak bohuzel tady te neznaj,tak nevi co si zac,ale oni to poznaj,az pod tebe vstoupi.....
 

DeletedUser5916

Guest
No já si myslim,že kdo me zná ,tak vi ,ze nejsem taková lamka jako ty ,kdyt ty bez podpor neumis hrát na epsilonu by te nebít podpor sundali už na začátku hry ,tak pomlč!
 

DeletedUser5121

Guest
a to myslis kdy??prvni tyden??furt lepsi,se branit nez utect jako ty....
 
Nahoru