• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna

DeletedUser11549

Guest
Nejako mŕtvo tu je... Tak ako sa darí mojim spolubojovníkom na Byzantium?
 

DeletedUser9723

Guest
Chybí mi tu počáteční příspěvek od moderátora fóra a to "Nastavení světa Byzantium". Jsem lama, už v něm hraju a nevím od kdy do kdy je noční bonus, popř. jak to zjistit. A chci vyslat kololoď s dopadem těsně před začátkem nočního bonusu.
 

DeletedUser12305

Guest
Docela mne fascinuje, ze vzdy kdyz si vyberu nejakej server, tak ma mrtvy forum... no, asi to o necem svedci :D
 

DeletedUser12305

Guest
tak dlouho? dej tomu par tydnu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Jsem vždy oblíbený pro svůj dokonalý pesimismus..Ber to tak :D
 

DeletedUser

Guest
Nene, pesimismus.
Potrvá tak dlouho, než se rozpadnou ty největší:D
 

DeletedUser12257

Guest
Aliance se tu rozpadávají často...a tvoří se tu i nové.Sem zvědavý ,jaké aliance vydrží až do konce.
 

DeletedUser12406

Guest
Celkem prdel, když se Mantikora rozpadla tak trochu i díky nám a Inga si tam na fóru už psala jen sama. :D :D
 

DeletedUser8979

Guest
Zásluhy ? Ne to ne.

S Ingou uprostřed to stačilo,aby se Mantikora potopila sama
smiley_emoticons_lol.gif
 
No,vlastně ty o tom máš informace z první ruky, že? Kdy už se konečně naučíš minimálně hrát fér? Nikdo ti neřekl, že hrát za víc účtů na jednom světě se nesmí?
 

DeletedUser8979

Guest
Více účtu ? K čemu ?

Bylo krásně vidět,z čeho je Mantikora složená,mimo jiných,z několika i vynašečů,a opakuji několika,nebyl jen jeden,nebyli ani dva,ale mnohem víc.
Ale každý má to ,co si zaslouží že .

Jinak díky za optání,mám se fajn,styl hrání je super,baví mě to,v žebříčku na tom taky nejsem nejhůř.
 
Nahoru