• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser8283

Guest
Ja dostal na neco odpoved ? Kdepak ... ja jsem se jako slusnej clovek zeptal tady, a predtim i v ticketu .
Odpovedi jsem se nedockal .

A tady se ji nejspis taky nedockam , to vse me jen utvrzuje jak "podivně" se tu chovaji ti kteri maji dodrzovat pravidla .
 

DeletedUser75

Guest
Kaharine? Ty jsi nedostal odpověď? Ale prosím Tě.
Psal jsi 2 tickety, na oba jsi odpověď dostal.

Podivně a křiklavě se chovají zde Ti jedinci, co porušili pravidla hry, není se čemu divit, že tu křičí.
Jestliže bylo učiněno udání na ústředí firmy InnoGames GmbH, jistě to řešili, ale jaký byl výsledek se nedozvíte, je to stejné jako když píšete udání na nějakou osobu/hráče ve hře.

Tio Kayi
Víte, co si mu tu nejvíc líbí? Že když se někdo ozve, tak ho hned někdo utře s tím, že je to paranoidní ukřivdění recidivista, přitom se zde ale ozývají vesměs pouze hráči, kteří žádný postih ve hře nedostali, pouze vidí, co se děje okolo a to se jim nelíbí a chtějí vysvětlení, kterého se jim nedostává. Tedy až na zmíněnou paranoiu.

To by mě zajímalo, jak ty můžeš vědět, kdo jaký trest kde dostal. Mohl bys mi to prosím objasnit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Co bych mel objasnovat ?
Znovu jsem si precetl svoje tickety.
Zminoval jsem se tam , ze bych rad poslal zpravu administratorovi hry tady v česku .

Odpovedi jsem se nedockal.

Ptal jsem se i tady , jak napsat ticket administratorovi.

Odpovedi jsem se nedockal.

Dostal jsem radu,napsat tady na foru soukromou zpravu . Ale !
Bylo mi odpovezeno akorat to, ze admin na foru hry na soukromou zpravu neni povinen odpovidat .

Takze se znovu a jasně ptám:
Jak poslat oficialni ticket administratorovi ?

Diky za odpoved
 

DeletedUser

Guest
A to víš, že když máš správné práva ve hře, tak vidíš, kdo má a kdo nemá blokaci? A když k tomu ty lidi i znáš a víš, co udělali/neudělali. A když se několikrát řešilo, jak je možné, že používáš techniky jako čtení osobních zpráv, což se údajně dle zákonů(?) a dle pravidel(?) nesmí? A když pak chtějí kontaktovat tvého nadřízeného, tak se jim měsíce neozve? To vše je v pořádku?


Mě je to jedno, ale štve mě, když vidím, že kvůli supportu naštvaně končí na Lambdě desítky lidí a celkově ten svět pak stojí za prd (a ano, i ti, co nikdy žádný postih nedostali).
 

DeletedUser75

Guest
To Kaharin
Napíšeš ticket, a do záhlaví napíšeš, že je určen administrátorovi hry, to je celé.

To Kayi
Jistě, jako zakladatel či správce aliance blokace vidíš, ale to je celé, nemůžeš s nimi osobně nic dělat, je to vždy řešeno mezi zablokovaným, a supporterem, který jej za něco blokl. Ty máš důkazy o tom, co udělali či neudělali na svém osobním soukromém účtu? Kontroluješ to každý den či hodinu, a uchováváš si o tom dokumentaci?
Několikrát se to řešilo, a několikrát jsem otiskl, že support k tomu práva má. Nejen že jste povinni dodržovat pravidla hry, ale i VOP, tam je to zcela jasně definováno. Můžeš si to najít v tomto topicu.
 

DeletedUser

Guest
Ano, vidím, a když je znám, tak se jich můžu zeptat, co provedli (nebo to je snad taky zakázané? Protože tady je tolik zákazů, že snad opravdu každý může za něco dostat blokaci a ani nemekne). To je ale jedno. Co se týče trestů, tak se to vždycky snad nějak nakonec vyřeší, ač je mnohem lepší lidská odpověď než strojové kopírování pravidel, které každé četl, ne?

Tady se vždycky řešilo pozadí banování: Proč byla vlna banů vždy v určitou chvíli, v podstatě 2x ve stejné situaci? (Určitě náhoda) Proč se zdá, že vždy je vinna jen jedna strana? (tady se to dá samozřejmě okecat, to nemusíme řešit). A proč když má člověk pochybnosti, které má doteď, a napíše administrátorovi (způsobem, jaký jsi napsal), tak proč se několik týdnů/měsíců neozve? Jestli se vůbec někdy ozve.

Hráči chtějí jen vysvětlení, jak je možné to a to. Může to být výmysl hráčů, kterým to ale dokonale zapadá, může to být pravda, ale to by jim měl sdělit právě administrátor, který vše má prošetřit. Když si jedna aliance stěžuje, když chvilku poté, co byli rozdány bany, jim na ty zabanované hráče jely kolonky a nepřítel NEMOHL vědět, kdo má a kdo nemá ban (grepostats ještě nemohli stihnout, osobkou nerozeznaj, práva měl jen 1 hráč, co sám měl ban), tak je to podezřelé a každý má pak pocit, že support je nějak zaujatý či mu náhodou za zády sedí "brácha". Třeba ano, třeba ne, ale administrátor mlčí.

Ale co, všechno náhoda a nepřítel jasnovidec.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Tak, podle tohoto navodu jsem napsal ticket spravne.
Presneji soukromou zpravu tady na foru.

Nevim presne jak dlouho trvalo nez si ji adresat precetl ale jedno vim jiste .
Nejmin mesic jsem 2-3x tydne kontroloval jestli je prectenej ticket (zprava).
Po tom mesici jsem ztratil trpelivost a znovu jsem se koukl az minulej tyden a hle, stal se zazrak, zprava byla prectena.
Odpovedi jsem se nedockal , tak jsem zacal psat na forum .
 

DeletedUser75

Guest
To Kayi
Jsi si jistá, že mluví pravdu? :)
Přizná se ti každý, že udělal třeba hacking do cizího účtu, že se díky cizímu heslu někam dostal, tam něco vyvedl, a majitel to zjistil, a oznámil supportu? Myslím že ne.
Teď jsi mě pobavil, opravdu jsi si na 100% jistý, že každý pravidla zná a dodržuje? Takže první odpověď na blokaci hráče vždy bude otištění pravidel hry, konkrétně paragrafu 1 a 2, což jsou nejčastější prohřešky.
Co se týče trestů, tak skoro vždy je možná nějaká domluva, a změna trestu, tento postup se praktikuje na všech světech Grepolis.cz

Ty vlny banu vysvětlím trošku jinak. Měsíčně je potřeba vyřešit zhruba 1 000 ticketů, ty se týkají bugů ve hře, problémů s nákupem zlatek, problémů s přihlašováním do hry, problémy s inovací hry, problémů s parametry ve hře, atd. Ty se udělají, jeden bug může zabrat docela dlouhou dobu, než se vyřeší, někdy je i potřeba danou chybu nahlásit na ústředí firmy, protože ani support nemá veškeré možné opravné programy, takže se to táhne. Něco se udělá, něco se vyřeší, a když není co řešit, tak se pátrá po hráčích, kteří jakýmkoliv způsobem porušují pravidla a VOP firmy InnoGames GmbH. Proto se stává, že dojde k jak říkáš lavině banů najednou. To není nic neobvyklého. Když to zrekapituluju, je to dáno vytížeností support teamu, ničím jiným.

Technická otázka, kolik myslíš, že jede denně na všech světech Grepolisu kolonizačních lodí? Je to jedna, sto, tisíc, pět tisíc, deset tisíc? Myslíš že je matematicky nepravděpodobné, že by se zrovna daný kolonizátor něčeho dopustil, a byl zablokován?

K tomu jasnovidectví, je to napsáno i zde, nevím už kdo to psal, ale když si jedna strana stěžuje naprosto všem o banech, a druhá strana mlčí, tak je zřejmé, že k něčemu došlo, nebo to tak být nemůže?

Support neposkytuje a poskytovat nebude žádné informace o banech nikomu, krom těch, kterých se to přímo týká. Neodpovíme ani zakladatelům alincí proviněných hráčů, ani nikomu jinému. Bližší informace o trestu se projednávají výhradně s viníky, s nikým jiným.

To Kaharin
Takže ještě jednou, a pomalu.
Jediná možnost jak oficiálně o něčem vyrozumět administrátora hry je ticket, nemůžeš tak učinit ani přes skype, ICQ, TS, SMS, Emailem, ani zprávou ve hře. Proč? No protože ticket je oficiální, a při případné stížnosti na něco či někoho lze dle instrukcí firmy InnoGames použít pouze tento způsob komunikace, žádný jiný, jelikož se vše archivuje pro potřeby firmy. A ano, firma na to má právo vše archivovat pro pozdější použití, viz. VOP firmy InnoGames GmbH.
 

DeletedUser

Guest
Tak, podle tohoto navodu jsem napsal ticket spravne.
Presneji soukromou zpravu tady na foru.

Nevim presne jak dlouho trvalo nez si ji adresat precetl ale jedno vim jiste .
Nejmin mesic jsem 2-3x tydne kontroloval jestli je prectenej ticket (zprava).
Po tom mesici jsem ztratil trpelivost a znovu jsem se koukl az minulej tyden a hle, stal se zazrak, zprava byla prectena.
Odpovedi jsem se nedockal , tak jsem zacal psat na forum .

Tak to by mě zajímalo,jestli ti teda odpoví,když už si ji teda přečetli,to sem pak písni.
 

DeletedUser75

Guest
Neodpoví, není na co odpovědět, nic nenapsal, žádný ticket.
 

DeletedUser

Guest
To Kaharin: Pokud chceš kontaktovat Chárona, zkus to přes PRDy. Cháron je snad na každém srazu Strážců Scrin kteří se slučovali s touto zmiňovanou ali.
To správci tohoto fora: Tento příspěvek jsem sem psal poprvé včera v 19:55. Neporušuje žádná pravidla a přesto byl smazán. Tohle je CENZURA!!!
Pro nevěřivce: nyní si pořizuji screen a schválně za jak dlouho zmizí znovu.. P.S. Nebo za jak dlouhou dobu dostanu BAN( pochopitelně kvůli něčemu jinému)
 

DeletedUser8283

Guest
Zajímavé, a pritom tak jednoduché. Že jsem nato neprisel já sám ?
Asi neni jina moznost nez touto cestou napsat zpravu kterou by si neprecetl nikdo jiny nez adresat ...
 

DeletedUser

Guest
Markýz de Sade, člověče já ten původní příspěvek viděl a nyní v tom novém něco chybí:) možná v něm chybí to proč byl ten původní smazán.. takže jsi asi pravidla porušil a dobře to víš, a poučen jsi onu pasáž vynechal.. cenzura není pejorativně zbarvené slovo, mnohdy je to věc běžná asi jako silniční kontrola..
 

DeletedUser

Guest
Ježíši, ten příspěvek jsem napsal přesně tak jak jsem si ho pamatoval. Pokud porušoval pravidla, jistě mi řekneš jak a v čem konkrétně. :)
Cenzura je podle Tebe běžná věc? Nejsme ani v Afghánistánu, ani v Číně. Cenzury myslím bylo v uplynulých letech v této zemi dost a dost.
Podle mého názoru, pokud by moderátoři mazali či upravovali příspěvky, měli by to dělat tak, že ponechají pův. text pisatele a dotyčnou část nahradit např. xxx aby bylo jasné v čem pisatel pravidla porušil. To jak k tomu přistupujete tady totiž smrdí. Smažete příspěvek, jen aby si ho proboha nepřečetlo moc lidí. Ona by to totiž mohla být pravda, že?? Ostatně na to že Kerberos a Cháron navštěvují tyto srazy existuje důkazů dost a dost. A debatu o jejich nestrannosti asi ponecháme stranou, že?
 

DeletedUser231

Guest
Markýzy, chlape, probuď se!

Najdi si kdekoli význam slova cenzura a pak ho používej! Samozřejmě jako správce fóra Tvůj cenzurovaný ( :D ) příspěvek vidím a poněkud jsi nový změnil, co myslíš?

A pokud byl smazán, určitě ne z důvodu Tvé domnělé cenzury nýbrž z důvodu porušení pravidel, které očividně neznáš proto Ti je níže přikládám aby sis je mohl přečíst a naučit se, že zde nevládne cenzura ale zákon a pořádek.


Ach jo :( Kam to spěje

Pravidla: http://forum.cz.grepolis.com/announcement.php?f=89 - a přečti si je prosím
 

DeletedUser

Guest
Rebelius.. Tady máš význam slova cenzura:
Cenzura je kontrola a omezování sdělování informací – ať už předávaných mluveným slovem, tiskem nebo dalšími formami vyjadřování. Bývá zřizována státem, náboženskou organizací, armádou, vedením firmy apod. Slouží pro udržení ideologického monopolu, uchování státního, firemního či vojenského tajemství nebo uchování hlásaných morálních principů.

Cenzura se obvykle týká veřejně sdělovaných názorů, ale v dobách nesvobody je kontrolováno i soukromé sdělování názorů. Součástí cenzury bývá i kriminalizace toho, kdo by se cenzuru snažil obejít

Cenzura je součástí praktik mocenských struktur prakticky celou lidskou historii.

S cenzurou úzce souvisí různé indexy zakázané literatury.

Slovo cenzura pochází z latinského censor, což byl úředník, která měl za úkol sčítání obyvatel a dohlížení na morálku.
Citace je převzata s české wikipedie.
Takže jsi se usvědčil sám. Prostě sakra si dáte pozor, aby se zde nepsala pravda. A pravidla samozřejmě znám, proto opakovaně žádám, aby mi bylo sděleno v čem přesně jsem pravidla svým příspěvkem porušil??
Které pravidlo máš na mysli? Že by tohle??
• Moderátor či administrátor má právo bez upozornění smazat váš příspěvek, bude-li proti pravidlům fóra či bude-li se domnívat, že je určitým způsobem na fóru nevhodný či nežádoucí.
No to si myslím že ani jeden z moderátorů nestojí o to, aby se zde psal skutečný stav věcí a příspěvky jako ten můj budou vždycky nežádoucí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
To, že mi sem nahodíš citaci z Wikipedie nic nezmění na to, že nezná pravidla. Já znám význam slova cenzura a znám i pravidla.

Zkus přijít na to co jsi porušil sám, to bude lepší, než abych Ti to říkal páč si to alespoň budeš pamatovat ;)
 

DeletedUser

Guest
Ať v paměti pátrám, jak pátrám, krom mé výše zmíněné citace opravdu nemohu přijít na jediné pravidlo, které bych svým příspěvkem porušil. Nebyl jsem vulgární a nikoh jsem svým příspěvkem neurážel. Krom toho, že jsem do svého příspěvku napsal pravdu;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ahoj, ten příspěvek jsem smazal já. Bohužel nemůžeme za to, že sis ani po půl roce od Tvé registrace nestihl přečíst pravidla. Kdybys tak učinil, zjistil bys toto:
§2 Komunikace
• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a posty vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis Teamu budou vymazána a jejich autor přísně potrestán. Ve vyjímečných případech, může tento trest zasáhnout i do hry.
Zcela bez důkazů zde obviňuješ administrátora této hry, to by mohl udělat každý. Ale jak se říká: skutek utek. Pokud by nějaké důkazy byly (což samozřejmě určitě nejsou), můžeš si stěžovat i v Německu, ale zde takové věci nepatří.
 

DeletedUser

Guest
Tak a teď mi ukaž v mém smazaném příspěvku jedinou urážku, vulgaritu či provokaci? A mým cílem opravdu nebylo vyvolat osobní konflikt s kýmkoliv. Co je tak špatného na tom, když napíšu že hlavní admin a hlavní cheathunter se zúčastňují srazů jedné ali. Á propós, díky tomuhle jsem si uvědomil větu která vám nejspíše vadí. Ale ani na ní nevidím nic závadného.. Tuším že se vám jedná o větu o nestrannosti.. :)
A co je na tom špatného? Připomíná mi to ono známé přísloví o huse která zakejhala..
 
Nahoru