• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser75

Guest
Tak a teď mi ukaž v mém smazaném příspěvku jedinou urážku, vulgaritu či provokaci? A mým cílem opravdu nebylo vyvolat osobní konflikt s kýmkoliv. Co je tak špatného na tom, když napíšu že hlavní admin a hlavní cheathunter se zúčastňují srazů jedné ali. Á propós, díky tomuhle jsem si uvědomil větu která vám nejspíše vadí. Ale ani na ní nevidím nic závadného.. Tuším že se vám jedná o větu o nestrannosti.. :)
A co je na tom špatného? Připomíná mi to ono známé přísloví o huse která zakejhala..

Jsi mě pobavil. Byl jsem na jednom jediném srazu v Praze, nebyl to sraz jedné aliance, ale sraz hráčů celé hry Grepolis.cz
Že jsem se tam bavil s hráčema je logické, ptal jsem se na jejich světy, aliance, a problémy s hrou, či jejich návrhy na úpravu hry jako takové. Toť vše, na jiném srazu jsem nikde nebyl, i když jsem tuším pozván na sraz alonce ze světa Zeta do Brna, co bude někdy za měsíc tuším.
 

DeletedUser

Guest
Ale je to škoda.Diplomacie byla na jiné úrovni a vedení bylo to nejvíc-teď už to v některých případech není....
Aliance držela pospolu ale tato podoba hry je tahec a musíme se sžít s novou podobou.A sem bohužel patří i intriky ale občas takového formátu že se člověk nestačí divit......

To je bohužel fakt. Ale s tím se nedá nic dělat. Holt prostě mít kolem sebe jen lidi co člověk zná, nebo mít vlastní způsob, jak poznat, že ti s kterými hraje nejsou intrikáni a informátoři...
 

DeletedUser

Guest
Tak tyto lidi kolem sebe mám :) sice jsem měl čest je poznat až tady ale od začátku světa se někteří známe už docela dlouho a víme co máme od koho čekat(bavíme se o hře-realita je vždy trochu jiná ;) a jsem rád za tu partu která se vytvořila a určitě pokud až tento svět skončí šli do dalšího nemůžu říct jinak než JDEME DO TOHO :grepolis
 

DeletedUser

Guest
tak co lidičky, jak válčíte ? Pochlubte se, co vaše úspěchy, ceny, rekordy v dobytých městech za den ?
Koukám aliance co vede je Pravá Ruka Ďábla , jediný pro mne známý hráč v alianci je Marcela Slabá, zbytek bych ráda poznala :) .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Bohuzel zase budu rejpat.

Spojeni nekoho s české podpory na nekoho v rukách dábla je proste fakt .
Od vynášení informaci o tom kdo ma blokaci az po preposilani soukrome komunikace pres privatni zpravy konče...

Dukazy sehnat nelze protoze se to tu tutlá jako sviňa ...

Jak toto prosím nějak prošetřit ? Má někdo nějaký nápad ?

Psát znovu do nemecka se nam tedy nechce ... , kdo vi jestli ten prvni email vubec neco vyřešil ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tu první větu nechápu, myslím, že support nemá nic s rukou ďábla :)
určitě nikdo nevynáší informace kdo má blokaci, zkus nepsat, tak náznakově, nemusíš psat do německa, můžeš na podporu, zaškrtni jiné a sděl svůj problém
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kaharin

To uz si tu z lidi delate legraci? Napadate vy, Tyran a spol. opakovane support z toho ze je podjaty. Nevim zda nemate informace, o cemz pochybuji, nebo to delate umyslne.

Takze, jednou pro vzdy, vsem se meri stejnym metrem. Na Lambde je situace specificka v tom ze jedna strana konfliktu dodrzuje pravidla a vedeni si sve aliance nechava cas od casu samo proverit a druha (vy) na pravidla z vysoka dlabete.

Vcera vecer vedeni nepratelskeho uskupeni ruk dabla poslalo ticket aby se proveril vas hrac. Nebot po nekolika dnech jeho neaktivity najednou zacal utocit na sve obsazene mesto. A hle, co jsem nezjistil. On se nepripojil vas hrac, ale na ucet vlezl jiny clovek, kupodivu z vasi spratelene aliance. Takze dostali ban, nic divneho.

Nic min a nic vic za tim neni a nebylo. Nemyslim si ze vase strana budete verit, ale nezucastneni a nestrani doufam ano.

A timto se k tomuto tematu prestavam vyjadrovat.

Albinus
Hlavni cheathunter
 

DeletedUser8283

Guest
Jak muzeme napsat na podporu kdyz tam "sedi" jedinej clovek , u ktereho si zrovna nejsme jisti jeho nestranosti ...

Pri žádosti o komunikaci s hlavnim administratorem hry tady na foru se to jaksi zametlo pod koberec .

Bohuzel uz neduverujeme "nestranne" česke podpore teto hry .

Server lambda je timto profláklej a spousta lidi diky tomuto znechuceni davno prestala hrat ... Jsou jich desitky .

PS : Tyto problemy by z velke casti vyresilo možnost zastupovani spoluhrace kdyz at uz chtic či nechtic nemuze nejakou dobu hrat aktivne .
Nemuzu zato ze v drtive vetsine vsech ostatnich takovychto "prohlizecovych" klikacek to JDE a tady ne ?
Nechapu ty výhovorky proc to nejde , to jen naznacuje ... to si radeji necham pro sebe !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
Kaharine, myslím, že jsme tím víc ztratili my, než získali...víš? Mě včéra byla velmi divná náhlá aktivita a vzhledem ke zkušenostem s vámi..po tolika dnech co si nechával líbit od nás všechno možný. Blokovaného hráče moc nerozebereme a upřímně, když jsem Pepu nechávala prověřit zrovínka já :D Tak je na mě solidně naštvaná skoro celá naše Off parta. Takže...nevím kdo je na tom hůře.
Jinak to Vaše podvádění pořád dokolečka už je skoro ...legendární.
Mimochodem...máte v ally krysu...a...když nejde na hráče útočit, tak je asi jasné, že má BAN... ne?

PS: od toho máte dovolenou ne? My taky hrajem bez sdílení ...každej sám za sebe. Máte stejný podmínky jako my, tak nechápu, proč to neustále porušujete. Jo na jiných hrách jsou jiný systémy, tady hold nejsou...to ale neznamená, že budu líst někomu na účet když vím, že bude problém, nemyslíš? To jsi pak sám proti sobě - to je pak tvůj problém.
 

DeletedUser

Guest
Téda, někteří by čas od času měli jít ven místo neustálého hraní. Shari, ty musíš byl opravdu velmi, velmi zvláštní osoba. Opravdu bych chtěl mít takové "nadšení" ke hraní po tolika letech. A přitom je to taková blbost.

Nevím, co tu řešíte na blokaci. Když je někdo tak blbý, že tohle udělá, tak je prostě blbý a nic víc. Já jsem na to upozorňoval několikrát, pravidla jsou jasně daný a tohle není snad ani na blokaci, ale na facku. Tak třeba teď to už někteří pochopí.

Ovšem jiná věc je, že Shari hned běží jak největší práskač práskat na support. Holka holka, ty musíš mít život. Co jsem zaznamenal, i u nás proběhla diskuse, že jakémusi Hookovi skončila dovolená po 42 dnech, je neaktiv a několik dní se nebránil. A hle, najednou aktiv. Podezření stejné - není za tím samotná imperátorka Shari, že hraje za jeho účet? Samozřejmě nějakým nezjistitelným způsobem. A běžel to někdo prásknout hned na support? Ne že? Svět upadá, smutno mi z toho je.

Btw. tu "zaujatost" supportu, která se zde neustále omýlá, vidím osobně právě v tom, co zde mezi řádky bylo napsáno. PRDíci využívají služek supportu často, nechávají prověřovat cizí aliance apod. Jako kdyby byl support součást jejich taktiky, jejich strategie a vposledku toho vlastně využívali jejich služeb - např. k zabanování když je to potřeba, když je zrovna aliance nalomená aj.

Prostě se, milé děti, podívejte, jak se dnes dosahuje vítězství - bonzování, donášení, špehování, přesila, přepolácení, ukecávání, vyhrožování. Vemte si to jako příklad a pak se všichni divme, proč je ten svět takový, jaký je.
 

DeletedUser

Guest
Njn Kayi, každý sme jiní a každý to hrajem jinak. Někteří mají určité morální zábrany které nepřekročí, jiní se chovají jak bezpáteřní krysy... Na tu zmiňovanou ,,zaujatost,, supportu mám podobný názor, jako pár lidí tady. Nejednou jsem u hry kroutil hlavou, jak je něco vůbec možné.
Zajímavé třeba bylo, když reporty ze zkažených útoků(vše lehlo v přístavu jelikož mezi každým útokem byl čas asi 30 min. ) jednoho nejmenovaného hráče pár hodin po dopadu nešli prezentovat v OZ ani na foru. Přitom ve stejný čas útočili i jiní hráči a jejich reporty prezentovat šli. Asi chyba ve hře, kterou se měl nahlásit,vím:)
Nejvíc mě však zarazilo, když na hráče který byl trvale zablokován vyjelo cca 10 hodin po začátku blokace hned několik kolonizaček. Přitom za poslední měsíc na něj šel sotva jeden útok za týden a on o blokaci nikomu neřekl. Někdo už tu psal matematickou pravděpodobnost u podobného případu, ale to se na mě nezlobte-je to kravina. Ještě se tu nabízí možnost,že by se nepříteli napráskal sám. No, ještě že ho znám osobně a můžu si to s ním vyřídit :)
 

DeletedUser

Guest
vše vysvětlit nejde a určitě support nikomu nezděluje, kdo má trest, aby na něj šli útoky, proč by to dělal ?
 

DeletedUser

Guest
Když už o tom mluvíte. V jedné jiné hře dělala moje kamarádka support. Velmi dobrá kamarádka. Takže vím, jak to chodí. Nu, byla to holka, takže se dala ukecat k čemukoli. Jestli má někdo kamaráda u supportu, je to jasné. A nemusí to být ani chyba toho supporťáka. Já jsem toho nikdy nezneužíval, neb mi to přišlo nemorální. Ale třeba Shari nám už dokázala, že jí jsou taková slova absolutně cizí.

Nebo snad páni a dámy na supportu nemají vůbec žádné kamarády - jsou to stroje?

Ale tady se vlastně o supportu nesmí vůbec mluvit a tohle na ticketu těžko proberu, takže. Nemá smysl.

Ale z mé strany je to OT. Mně je to jedno, já si hru jako takovou prostě jen užívám a beru to jako zábavu. ;)
 

DeletedUser3382

Guest
Už nejsem asociál? to je fajn, bonzák je lepší :D
....před Divy chci mít zameteno i před vlastním prahem...naše ally je také prověřována.... a Hook je můj hráč z Gamy, je jasné, že mám na něj telefon, skype a dokonce mohu říci, že jej znám osobně. Takže křičím když mu dojde dovolená. Prověřit ho dát můžete, ale nikdo nejni tak "hloupej", aby mu lezl na účet asi tak.
Jinak Kaiy....k téhle hře...se mi nejvíc líbí, že každej hází kamenem, upřímně mě už nemá co překvapit. Jsme mrchy, že kradem ráno, v nočníku, hm....koukněte se do zrcadla a na Grepostats, budete překvapeni...nadáváte, že máme u vás krtky...ale máte to samé. Takže myslím, že co se týče úrovně této hry, nemáme si vůbec co vyčítat :grepolis pa...
 

DeletedUser

Guest
support musí být nestranný a nenechává se , jak říkáš ukecávat kamarády.
Nikdo netvrdí, že nemůžeš o supportu mluvit, jen nemyslím, že viník, kterého hledáte je support, často to může být špeh v ali s právy co vidí zámky u hráčů a ví, kdo má ban
 

DeletedUser

Guest
Jestli jsi asociál nebo bonzák - tvoje věc. Jen ty sama se sebou musíš žít a je to otázka tvých prefetencí. Osobně třeba nevidím na "asociálnosti" nic špatného.

Ano, můžeš mít na hooka kontakt - ale proč se tedy přihlásil až po několika dnech a od té doby byl najednou "aktivní"? Úplně stejný případ. My na pepu taky máme kontakt, ale nechápu, proč to zůčastnění vyřešili tak, jak to vyřešili. Jejich věc, já jsem jim k tomu řekl své.

A další - nepleť si dojmy s pojmy. Že berete v noci, ráno. To k té hře patří. Když má někdo čas ve 3 ráno, ať si bere města třeba ve 4 ráno. Opět je to oblast preferencí. Někdo se radši vyspí, jde ven s kámošema, dělá sport - pak logicky se mu ve hře tolik nedaří a ztrácí města. Opravdu to nefunguje tak mít všude všechno. Vy třeba "žijete" hrou - vaše věc, zase to musí chybět jinde - ve vztazích, u kamarádů, sportu aj. Když ztrátím město, vezmu si jiné. Mě se to neustálý stěžování a házení viny na někoho taky nelíbí. Ovšem taky je jiná, když někdo bere v kuse města neustále v 7 ráno a ne jindy. Jak jsem řekl, ke hře to patří, ale taky si o takovém člověku myslím své ;)

Jo a Divy si užijte, včera mi jeden z kluků napsal moc pěknou větu, cituji: "kašlem na Divy, pojďme si zabojovat". :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
je už večer, tím to už ukončíme dohadování stejně nikam nevede :)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že to je vcelku normální rozprava a diskuse. A kdyby se PRDíci tolik nezasadili o to, aby byl zrušen bloggerský koutek, mohli jsme diskutovat častěji a třeba by mezi tábory nepanovala taková řevnivost. Jenže když to někdo prostě moc žere a pořád vidí něco, co nikde není, to je těžký..
 
Nahoru