• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kdo je váš nejoblíbenější hrdina ve hře ?

Jakého hrdinu máte nejraději ?

  • Andromeda

    Hlasy: 3 18,8%
  • Atalanta

    Hlasy: 2 12,5%
  • Ferkyón

    Hlasy: 0 0,0%
  • Helena

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hérakles

    Hlasy: 1 6,3%
  • Cheirón

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jason

    Hlasy: 2 12,5%
  • Leonidás

    Hlasy: 1 6,3%
  • Odysseus

    Hlasy: 1 6,3%
  • Orfeus

    Hlasy: 1 6,3%
  • Terylea

    Hlasy: 1 6,3%
  • Urefon

    Hlasy: 0 0,0%
  • Zureta

    Hlasy: 4 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    16

DeletedUser

Guest
Co si udělat anketu na téma hrdiny ve hře, ač války - ač moudrosti, každý máme své oblíbené.
Vím, že je i podstatné, který hrdina dává, jaký bonus k městu a dle toho ho přiřadit .
Anketa je jen pro zábavu :)
 

DeletedUser9905

Guest
Leónidás, Orfeus a Zureta - to je moje nejoblíbenější trojice, ale protože můžu vybrat jen jednoho, tak dám Zuretu :)
 

DeletedUser

Guest
dala bych více možností odpovědi, ale bála jsem se, že zaškrtnete všechny :)
To si nechám jestli bude anketa o nejneoblíbenější ho člena týmu, variantu více možností .
 

DeletedUser9905

Guest
Taková anketa by byla hoooodně riskantní, už vidím tu debatu :D
 

DeletedUser

Guest
hele stoupnou nám příspěvky a inno uvidí, jak dobře pracujeme :)
 

DeletedUser9897

Guest
Já dal Odyssea, sice ho nemám, ale až ho získám, bude jeden z nejvytíženějších. Ale samozřejmě mám také více oblíbenců, například ti, co snižují ceny či jiné náklady na rekrutování armády.
 

DeletedUser7382

Guest
Á, tady někdo nepřímo prozradil, že jede hodně šermíře do obrany :p


Mám to stejně jako Giggsy, ta trojice Léoniás - Zureta - Orfeus je prostě nej (hlavně nejužitečnější, ale to může být u každého jednotlivce pokaždé jinak, záleží na stylu hraní). Orfeus na maximální úrovni bude v jednom městě, kam je přiřazen, v 90 % případů zdvojnásobovat KBčka, ale to má jako u všech ostatních hrdinů omezené výhody právě kvůli vlivu na jediné město. Zureta posílí jeden útok lodí až o 15 % nebo stejně obranu v jednom městě (při obraně města a podporách mnoha birek to může mít obrovský vliv). Nejvíc se mi líbí Léonidás, protože může v obraně města přispět stejně velkým dílem, nemluvě o tom, že se to týká dokonce všech typů bránících jednotek. A nejen kvůli tomu se mi líbí, udělali mu taky pěknou podobiznu. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru