• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser

Guest
Jsem miliardář, moji rodiče byly zabiti, když jsem byl malý kluk a k tomu všemu se bojím netopýrů..., a tak hledám někoho, kdo by mě mé fóbie zbavil.
 

DeletedUser

Guest
Hledám hodnou, milou a hlavně nehádavou ženu, které nebudou vadit tři děti z předchozího manželství, nedostatek peněz, můj vysoký věk a zvláštní způsob vedení dialogů.

PS: Mám slabost pro jedy, nesnáším idiocii, dožiju se více než 70 let a nezanechám písemné dědictví.
 

DeletedUser

Guest
myslím, že Sokrates :)D) už je znechucen ze svého manželství s Xantippou (ono se mu ani není co divit...:grr), že si napsal inzerát do starořecké seznamky... ehm
 

DeletedUser

Guest
Hledám někoho, kdo se ke mě přidá do podniku s krevetami.
PS: Jsem idiot a rád sekám trávník
 

DeletedUser

Guest
hledám někoho kdo mi koupí propisku, teď musím zabavovat protokolární pera na diplomatických cestách
 

DeletedUser

Guest
Krausik:D :D No tak zrovna dám já, ale tentokrát něco pekelně těžkého:)

Milí deníčku, dnes jsem na charitativní módní přehlídce nosila skoroprůhledné šaty a na fejsu mi zapísmenkoval vzkázek nějakej William, prý jsem sexy a jednou si mě vezme. jsem tak šťastná, odepsala jsem mu "mňau";-)

(kdo si píše tento deníček..)
 

DeletedUser

Guest
jj, vzaly se a žily spolu až do smrti (teda možná budou žít a do smrti):D
 

DeletedUser

Guest
Tak ja dám niečo fakt ľahké, dúfam, že to tu ešte nebolo :) )ak tam mám chyby tak ma ospravedlňte, neviem moc česky :) )

Mám tři děti a žádný peníze, proč nemůžu mít tři peníze a žádný děti?
Potřebuji nutně koblihu..
 
Nahoru