• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Který operační systém používáte?

Který operační systém používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    81

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

zajímalo by nás, který operační systém používáte, případně můžete napsat i proč.
Pokud používáte jiný OS, který v anketě není uveden, napište ho prosím zde.

Lze pouze vybrat jen jeden OS. (který právě teď používáte)

Děkujeme za odpovědi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, já používám nejčastěji OS Windows Vista, protože jsem ho měl na svém notebooku už z výroby. Ale setkávám se i s OS Windows XP, ve škole, doma na PC. Na svůj notebook si budu instalovat Windows 7, protože jsem ho dostal jako upgrade k tomu notebooku.

Jinak k Vistě, myslím si, že je to dobrý systém, ale nějaké nevýhody má. Tak napříkal zabírá hodně místa na HDD, zabírá Operační paměť (RAM). Ale jelikož mám na svém notebooku 4 GB RAM a 500 GB HDD, tak mi to nevadí. Vistu doporučuji, ale kdo má malý HDD nebo RAM, tak si Vistu neinstalujte. Jinak jsem s ní spokojen.

donald2
 

DeletedUser

Guest
V anketě jde vybrat jen jeden OS :(
Takže máme vybrat ten nejčastěji používaný? Nebo OS, na kterém nejčastěji hrajeme Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Já mám Vistu hodně lidí na ní nadává,
ale vzhledem k tomu, že nejsem žádná hacker mi úplně dostačuje.
 

DeletedUser

Guest
Vista je dobrá, mě v pohodě stačí, ta největší nevýhoda je, asi jak jsem psal: (a to není zase taková tragédie)
donald2 napsal/a:
ale nějaké nevýhody má. Tak napříkal zabírá hodně místa na HDD, zabírá Operační paměť (RAM).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Windows XP

Já normálně na počítači mám Windows XP, ale na notebooku - mém - mám Windows 7 a šetřím si na počítač který má také Windows 7, ale protože na Grepolis chodím spíše z počítače a zatím ten počítač s Windowsem 7 nemám tak jsem zvolil Windows XP :p
 

DeletedUser

Guest
XP je nejlepší je vyzkoušená a nemá tolik much jako má třeba vista a windows7 a google chrome
 

DeletedUser

Guest
hm podľa mňa najlepší je XP mám teraz 7 a chcela by som naspäť tén predošlý... :)
 

DeletedUser5567

Guest
nejrozšířenější počítačový virus na světě?


Windows
 

DeletedUser

Guest
Xp nebyly špatné, ale zvykl jsem si na 7...Nicméně z Visty mi je mírně a jemně řečeno na blití.
 

DeletedUser5002

Guest
Nejlepší systém je podle mě Mac. Ale je to pro většinu lidí nepoužívaný software.
Jinak mam Visty a XP a z windows jsou nej asi XP a 7.
 

DeletedUser

Guest
Windows 7 a Linux :) bohužel dva systémy nelze zadat tak nehlasuji
 

DeletedUser

Guest
Neni to o tom, co je nejlepsi. Jde o to, co komu vyhovuje. Ja mam napriklad ozkouseny i tucnak software(Linux), ale nesedlo mi to. Kdo stejne jako ja zacinal na MS-DOS, tak uzna, ze je prakticky jedno jaky OS ma, hlavne kdyz vyhovuje ovladani, nastavitelnost a takovy ty serepeticky kolem :)
Kuprikladu jsem byl hodne prekvapenej, kdyz jsem pod W7 rozjel Warcraft I i se zvukem, coz se mi pod XP ani Vistama nepovedlo :D Ale to jsem trosku odbehl.
 

DeletedUser

Guest
Tak můj názor je takovíto:

Windows XP je dobrej windows ale je zastaralí a mnoho her už nepobere.Měl jsem ho asi 4 roky a byl jsem s nim spokojenej.

Windows Vista nejhorší windows co existuje.Horší už bejt nemůže.

Windows 7 Zatím nejlepší windows a když máte čtyř nebo dvou jádrový procesor a 4 GB operační paměti + 64 bitový tak jde prostě všechno.I já mám windows 7.
 
Nahoru