• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kulturní body

DeletedUser12488

Guest
Mám dotaz, co se stane s kulturními body pokud mám 4 města a o všechny přijdu. Vím, že se mi vrací za každé padlé město příslušný počet kultury,
ale pokud přijdu i o poslední na daném světě a nemám tudíž žádnou Agoru, přijdu i o věskerou kulturu?
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jsi kompletně vyhlazen a tedy začínáš nuceně zcela od začátku, tak máš do začátku max. 3 úrovně kultury.
 

DeletedUser12305

Guest
Je nekde dano jaky maximalni pocet mest je na jakem svete? Nebo neni omezeno.. pac na wiki je kultura jen do 120 mest :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Omezeno to není. Na wiki by ta tabulka ale byla poté ukrutně dlouhá. Obecně se ale počet potřebných kulturních bodů dá spočítat takto: 3/2(N^2-3N+2)
Za N dosadíš, pro kolik měst chceš KB spočítat. Např. chci zjistit, kolik KB budu potřebovat na to, abych mohl mít 5 měst: 3/2(5^2-3*5+2) = 18
 

DeletedUser12305

Guest
Skvele, dekuji
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12823

Guest
DOTAZ- JAK ZÍSKÁVÁM KULTURNÍ BODX, CO KE OVLIVŇUJE. DIKY RŮŽA 60
 
Nahoru