• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kulturní body

DeletedUser12488

Guest
Mám dotaz, co se stane s kulturními body pokud mám 4 města a o všechny přijdu. Vím, že se mi vrací za každé padlé město příslušný počet kultury,
ale pokud přijdu i o poslední na daném světě a nemám tudíž žádnou Agoru, přijdu i o věskerou kulturu?
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jsi kompletně vyhlazen a tedy začínáš nuceně zcela od začátku, tak máš do začátku max. 3 úrovně kultury.
 

DeletedUser12305

Guest
Je nekde dano jaky maximalni pocet mest je na jakem svete? Nebo neni omezeno.. pac na wiki je kultura jen do 120 mest :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Omezeno to není. Na wiki by ta tabulka ale byla poté ukrutně dlouhá. Obecně se ale počet potřebných kulturních bodů dá spočítat takto: 3/2(N^2-3N+2)
Za N dosadíš, pro kolik měst chceš KB spočítat. Např. chci zjistit, kolik KB budu potřebovat na to, abych mohl mít 5 měst: 3/2(5^2-3*5+2) = 18
 

DeletedUser12305

Guest
Skvele, dekuji
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12823

Guest
DOTAZ- JAK ZÍSKÁVÁM KULTURNÍ BODX, CO KE OVLIVŇUJE. DIKY RŮŽA 60
 
Nahoru