• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Metal, rock apod. :)

DeletedUser7382

Guest
Tak a teď jsem z toho tvého příspěvku skoro nic nepochopil :D :p

nametený?
házet hlavou v první lajně = v 1. řadě před pódiem na koncertu?
BA?


[SPOIL](A proposlouchal jsem se i k těm tvrdším (Slayer a deathmetal), ale pořád ještě se mi líbí i to, s čím jsem začínal = to, co jsem sem vkládal od léta. :))[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
BA?:) stačí zalistovat v tomto fóru:) házet hlavou? stačí se podívat do té první lajny:)
Četl jsem že mistrně světa Ester Ledecká prý před závodem poslouchala krom jiného právě metal:) aneb přes metal ke zlatu:)
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě že Brutal Assault :)
Ale klidně by jsi s náma mohl házet tou hlavou i na MoRu :D
A jak zde bylo řečeno, začneš na jedné písničce nějaké kapely a časem je jich o mnoho více :)

Pár dalších pro inspiraci ;)
[SPOIL][YOUTUBE]watch?v=GpxFUo7oxWM[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]watch?v=e7kJRGPgvRQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]watch?v=vkmlujV-TvU[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]watch?v=i7IIYIFljZM[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]watch?v=lfrYkpa3770[/YOUTUBE]
[/SPOIL]
 

DeletedUser7382

Guest
Po melodické stránce mám radši těchto 7:

[SPOIL][YOUTUBE]LCTS0mdbyYk[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]iszBWUHFYrU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]ZBNsV8GGYhQ[/YOUTUBE][/SPOIL]

[SPOIL][YOUTUBE]iYqh-wUBtx0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]3dzSEenqc3w[/YOUTUBE][/SPOIL]

[SPOIL][YOUTUBE]04F4xlWSFh0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]gCSs5QggRUk[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hned se vstává líp:)
modleme se aby Metalfest mohl být opět v amfiteatru Lochotín, jinak tuto kapelu letos neuvidím:(
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;TDxusFpQglM]https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=TDxusFpQglM&x-yt-ts=1421914688[/video]
tak tohle jsem měl zažít!:) jestli tam toho borca letos uvidim tak si u něj dám nudle i kdybych se z nich povíteco měl:)
edit už jsem nestihl, ale on to někdo spojí:) nemůžu čekat na další příspěvek,tohle musí na zeď:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ze Saúdské Arábie jsme tu ještě nic neměli, pokud se nemýlím, tak pro zajímavost... :)
[YOUTUBE]gtOYL4cqg2A[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
A kdopak z vás zná tyhle Taliány ?? ;)
[YOUTUBE]watch?v=_qiaG5jj_lQ[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se asi od nich líbí jen tato píseň, ale možná se někomu zalíbí i ostatní :)
 

DeletedUser

Guest
jak říkáš:) každý něco najde:)
Dneska jsem byl na přednášce, nebo spíš besídce o metalu, resp. o historii extrémnějších žánrů... zajímavé:) podobných akcí by to chtělo víc:) Borec vybral méně známé kapely, ale jako inspirace a ukázka dokonalé:)
 

DeletedUser7382

Guest

DeletedUser

Guest
A teď něco pro pobavení z Finska ;)
Kam se hrabou Slipknoti či Lordi se svýma maskama, tohle je něco pořádnýho !! ;)
[YOUTUBE]watch?v=vXhhlYdySqQ[/YOUTUBE]
 

Thasoss

Grepolis tým
Rád bych věděl, jestli by někdo dal ten 1,5 hodinový poslech... nevím, zkoušel jsem několik písniček od nich, jen tak z nudy... ale nedoposlouchal jsem ani jednu. :))))
 
Nahoru