• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Minimalizačné ikony

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zdravím,

dnes som začal po rokoch opäť hrať Grepolis, tentokrát ale na CZ svete. Hneď prvá vec, ktorá mi udrela do očí bolo to, že asi na 50% pop-up oknách je ikona "Minimalize" a "Close". Bolo by možné dať námet vývojárom, aby takúto možnosť dali do všetkých okien?

A druhá vec, neviem, či to tak je, alebo je to len domnienka. Ale mám pocit, že v hre je veľa spambotov. Nepripadá mi totiž normálne, aby hráč mal prezývky štýlu "guest934a7d10531e1cb7408".

Príjemný večer prajem ;)

Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Zatím se vyjádřím jen k té druhé části - guestblablabla jsou názvy účtů vytvořených přes mobilní aplikaci v rámci prohlédnutí hry bez pevné registrace, hráč se až později napevno registruje (s e-mailovou adresou, nickem... prostě tak, jak je to běžné) a tento původně prohlídkový účet se stává plnohodnotným.

1) Vůbec nevím, proč jsou někde obě tlačítka, zatímco jinde je jenom tlačítko zavřít, a ne minimalizovat. Občas je to nepraktické, ale nevím, jestli to má nějaký jiný důvod.

PS: Ta druhá část mě přivedla ještě na jednu myšlenku: Funguje ještě to, že musíte občas zadávat do otravného okénka nějaký výpočet? Já jsem to neviděl ještě ani jednou. :p Teda abych to nezakřikl.

ANDILEK7319

Guest
Zatím se vyjádřím jen k té druhé části - guestblablabla jsou názvy účtů vytvořených přes mobilní aplikaci v rámci prohlédnutí hry bez pevné registrace, hráč se až později napevno registruje (s e-mailovou adresou, nickem... prostě tak, jak je to běžné) a tento původně prohlídkový účet se stává plnohodnotným.
je super že pak v mobilu jde spíš na dotyčné město zavolat než útočit a šednutí taky tvá věčnost neměl by se prohlídkový učet mazat trochu rychlejí ....

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.