• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Minimalizačné ikony

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11238

Guest
Zdravím,

dnes som začal po rokoch opäť hrať Grepolis, tentokrát ale na CZ svete. Hneď prvá vec, ktorá mi udrela do očí bolo to, že asi na 50% pop-up oknách je ikona "Minimalize" a "Close". Bolo by možné dať námet vývojárom, aby takúto možnosť dali do všetkých okien?

A druhá vec, neviem, či to tak je, alebo je to len domnienka. Ale mám pocit, že v hre je veľa spambotov. Nepripadá mi totiž normálne, aby hráč mal prezývky štýlu "guest934a7d10531e1cb7408".

Príjemný večer prajem ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Zatím se vyjádřím jen k té druhé části - guestblablabla jsou názvy účtů vytvořených přes mobilní aplikaci v rámci prohlédnutí hry bez pevné registrace, hráč se až později napevno registruje (s e-mailovou adresou, nickem... prostě tak, jak je to běžné) a tento původně prohlídkový účet se stává plnohodnotným.
 

DeletedUser7382

Guest
1) Vůbec nevím, proč jsou někde obě tlačítka, zatímco jinde je jenom tlačítko zavřít, a ne minimalizovat. Občas je to nepraktické, ale nevím, jestli to má nějaký jiný důvod.



PS: Ta druhá část mě přivedla ještě na jednu myšlenku: Funguje ještě to, že musíte občas zadávat do otravného okénka nějaký výpočet? Já jsem to neviděl ještě ani jednou. :p Teda abych to nezakřikl.
 

DeletedUser

Guest
Zatím se vyjádřím jen k té druhé části - guestblablabla jsou názvy účtů vytvořených přes mobilní aplikaci v rámci prohlédnutí hry bez pevné registrace, hráč se až později napevno registruje (s e-mailovou adresou, nickem... prostě tak, jak je to běžné) a tento původně prohlídkový účet se stává plnohodnotným.

je super že pak v mobilu jde spíš na dotyčné město zavolat než útočit a šednutí taky tvá věčnost neměl by se prohlídkový učet mazat trochu rychlejí ....
 

DeletedUser7382

Guest
Taky mi to nejde na rozum, a když už něco takového je, nevím, proč to teda lze jen přes mobil. :?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru