• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Mytologie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8856
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8856

Guest
Svět řecké kultury je plný mytologických potvor. :) Různých bestii a zlých potvůrek z podsvětí. Cílem tohoto návrhu je rozšířit armádní možnosti v grepolisu. A proto bych chtěl navrhnout že po mapě (velice vzácně) by se objevovali mytické jednotky které by si hráč mohl ochočit ? A jak si člověk ochočí takovou zrůdu ? No přece silou musel by vyslat tam armádu (mohlo by útočit samozřejmě vícero hráčů) ovšem nejsem znalec řecké kultury a moc mě jich nenapadá :) Objevovali by se po ostrovech, na mořích atd.

Šlo by o již existující jednotky bohů. Ve velkém počtu udám příklad.

Na vrcholku jednoho z ostrovů přistála skupinka mantikor. V hojném počtu 40 těchto stvoření. Hráč tam vyšle armádu i z více vesnic). Hráč musí skupinku porazit. A odměnu mu bude to že má šanci zajmout určitou část mýtických jednotek. 1 až 5. Ovšem musí brát na vědomí že tyto jednotky mohou žít jen ve městech kde mohou čerpat sílu od svého buha (tak říkajíc :D) takže kdyby byly dobyty městem třeba s herou (vydrželi by tam) ale do 5ti dnů by zemřeli. Když budou dobyty městem od zeuse tak zůstanou na stálo.

Děkuji za přečtení. Pokud navrhnete vylepšení napište. :) S úctou Poli491

(nevím jestli je toto proveditelné musela by se asi trochu vymyslet grafika)
 

Thasoss

Grepolis tým
Něco podobného a snad i lépe zpracovaného jsem přesunul vzhledem ke stáří do archivu a moc dobrý ohlas to nemělo.
A nemá to ani potřebný formát.
 

DeletedUser8856

Guest
Ok :) to jsem nečetl zde na foru. Jen mě to napadlo. I špatný nápad je nápadem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru