• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Návrat kolonizačky?

DeletedUser

Guest
Chcem dobyť mesto, ale kolonizačná loď sa jednoducho vráti naspäť aj po úspešnom útoku. Áno, mám vyskúmané dobývanie, a mám aj dostatočnú úroveň kultúry (toto by bolo moje druhé mesto). Niekoľko krát som podľa nápovedy skontroloval, či som splnil všetky podmienky. Nechápem, prečo sa toto deje. Hrám na svete Ný.
 

Thasoss

Grepolis tým
A byla ve městě vyvolaná vzpoura? Na Ný je nový dobývací systém-tj. musíš vyvolat vzpouru, 12h počkat a až po těchto 12h může dosednout kolonizačka, na dosed má dalších 12h.
 

DeletedUser

Guest
O tom systéme som počul, no v nápovede sa písalo, že na niektorých svetoch je a na niektorých nie. A na tých kde je, musím vyskúmať vzburu v akadémii, kde ten výskum má byť namiesto Dobývania, no ja v akadémii mám len Dobývanie.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, v akademii je výzkum Dobývání, ale na světech se starým dobývacím systémem má tuto ikonu Zobrazit přílohu uživatele 1098 a na světech s novým dobývacím systémem (vzpourou) tuto ikonu Zobrazit přílohu uživatele 1099. Pokud tedy tento výzkum máš hotový, můžeš vyvolat vzpouru, počkat 12h než vypukne a po těchto 12h poslat kolonizační loď (její dosed je limitován 12 hodinami=celý cyklus trvá celkem 24h bez ohledu na rychlosti světa).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ahaaa už tomu konečne rozumiem, ďakujem za vysvetlenie :D (myslím si, že by mali upraviť nápovedu pre Dobývanie, myslím, že nie som jediný koho to zmiatlo :D)
 
Nahoru