• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

návrh

DeletedUser12551

Guest
mám pár návrhů tak zaprvé: jména vesnic .. myslím že by bylo dost dobré kdyby vesnice/ města mohly mít název který uvidí veřejnost a název jen pro vás ve kterém. Když do názvu města napíšu pro přehlednost třeba obrana každý hned ví co tam je a nebo to brzy zjistí. Takhle bych třeba do veřejného napsal 0001 a do soukromého obrana bylo by to přehlednější a podle mě lepší.

Dále odměny : myslím že by bylo dobrý kdyby tu bylo něco jako denní odměny kdy třeba hráč s nejvíce získanými bit body za den (jen příkald mohlo by to být za cokoliv ) dostal odměnu ... a ne jen nějaké ocenění kterého mají ,,top"" hráči spousta a je jim k ničemu . Nebylo by to třeba každý den .. jen jedou na týden/ měsíc. A odměny by odpovídaly. Třeba za nejvíce zabraných města během dne na světě byste dostaly jeden slot na město .. atd bylo by to podle mě super zpestření a motivace.
 

DeletedUser12627

Guest
Dobrý den měl bych návrh na přidělání 4 hrdinů za prve by to mohl být Alexandr Veliký, Achilleus a když už máme Hectora proč ne Parida a pak ještě Persea myslím, si že by to každého potěšilo abychom měli jako speciálního hrdinu třeba takového achillea nebo Alexandra děkuji
 

DeletedUser12866

Guest
Ty vesnice přeskočim a rovnoz přejdu k tomu druhému...
Podle mne je to docela blbost, aby zas někdo něco dostával :D :D :D
Už mi stačí zlatkaři :/
 
Nahoru