• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nehrající hrači a hrači s trvalým banem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11722
  • Vytvořeno

DeletedUser11722

Guest
Dobry den,jelikož už to hraji nejaky patek,tak jsem zjistil,že nejhorší pro mne je přebirat nehrajicí hrače-bud jim skonči dovolena a nebo maji trvaly ban,pak cela aliance přebíra tohoto hrače a nezustane ji možnost přebirat hrače co jsou aktivní a tato hra by asi mela byt o tom,že mame utočit nebo se branit proti aktivnim hračum-dobyvat hrače co nehraje je strašna nuda a je to jen o tom kolik mate KB-šlo by s tim neco udelat?Třeba hrači co dostanou trvaly ban-tak jim mesta zrušit?Celkem casta situace je,že hrači daji dovolenou a pak už se nestavi zpet-tak dat ddva dny na navrat a pak zrušit všechny mesta?Myslim,že by toto uvitalo vice hraču,jelikož pak to už je nuda nikoli bitevni hra
 

DeletedUser

Guest
chystám se na operaci a ty navrhuješ jen dva dny dovolené a pak smazat města, nesouhlas
jiný člověk měsíce hraje pak jede k moři a za dva dny po hře to neprojde
 

DeletedUser4388

Guest
Dva dni dovolenky je tiež podľa mňa prehnane málo.Je veľa serióznych dôvodov, pre ktoré sa hráči nemôžu dlhšie prihlásiť do hry.A čo sa týka toho vymazania účtu hneď po udelení trvalého BANu - hráč sa má možnosť aj po udelení trvalého BANu odvolať a vo výnimočných prípadoch je možné, že s odvolaním uspeje - v tom prípade by bolo nefér, keby uspel s odvolaním, ale medzitým by mu bol už účet zrušený a musel by začínať odznova.
 

DeletedUser

Guest
A kdo alianci nutí aby přebírala "mrtvolu"?? může klidně přebírat živé hráče:) je to jen na hráčích jakou si udělají hru:)
 

DeletedUser7382

Guest
A navíc je to ve špatné sekci, tato sekce se týká návrhů fóra, správné umístění by bylo v sekci o úroveň výše.

//Napraveno.
T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
navíc tohle je spíš problém v konečné fázi hry... z začátku, kdy je měst nedostatek, tak je o uvolněná města velký zájem a jsou hned pryč...
 

DeletedUser11722

Guest
nikde jsem nepsal,že dovolena ma trvat dva dny jen ,že po dovolene by se mohli mesta proste vypařit,i když jak vidim asi je to špatne,jelikož jak napsal jeden ,že nas nikdo nenuti brat mrtvoli je pravda,takže to nelze-tohle muže napsat jen amater na grepu-no nic dik za odezvu už vas nebudu obtežovat
 

DeletedUser

Guest
Blbost když nebudu moct hrát a budu zaneprázněnej a přijdu za dva dny a bude konec s pracně vivinutým
městem za mě ne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když už se o tom mluví,
tak bych měl jeden dotaz.
Po kolika dnech neaktivity ?
se změní hráč v barbarku.. nemáte na to odkaz,
 
Nahoru