• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nekonečný svět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8048

Guest
Koncept : Rád bych uvítal spuštění nekonečného světa který by nidy nezkončil a nový hráči by se mohly stále a stále přihlašovat.
Důvod : Důvod je ten že já hraji na světě Gama a ten bude přibližně za půl roku končit a všechny ty města které jsem tak tvrdě dobýval najednou zmizí a začínat někde znova se my moc nechce protože by následoval stejný osud

Ten kdo máte stejnou myšlenku prosim podpořte můj návrh.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jsi už pochytil nějaké ty zkušenosti, tak počet ten samých měst budeš mít na jiném světě za mnohem kratší dobu ;) o to se neboj a jak i Sultan říká, všechno musí jednou skončit. A nebo jsi viděl např. nekonečný závod, kde by třeba běžci běhali bez přestání pořád dokola do zblbnutí? A pokud by byl nějaký svět nekonečný, tak nevěř tomu, že by tě bavil o něco déle, než ten normální.
 

DeletedUser231

Guest
Rony, takhle. Ze začátku by to všechny bavilo to je pravda, ale postupem času a x roků po tom, by tam zůstalo opravdu malé množství hráči či dokonce nikdo... S tímto jsem se ještě v žádné hře nesetkal takže nepočítám s tím, že by to prošlo už je přes fórum.
 

DeletedUser7382

Guest
No asi tak no... Já bych ještě rád nějakou dobu pokračoval, ale jednou bych tam skončit musel a sám to skončil. ;) Asi nikdo by to nikdo nehrál na jednom světě celý život. :)

Ale chápu tě, že se ti nechce končit v době, kdy se chce Němcům. Na tom tvém nekonečném světě by ale nesměly být divy světa, aby neopadla aktivita, každý by tam byl tak dlouho, jak by chtěl, kdo by chtěl skončit, skončil by, ale mohli by se tam registrovat noví hráči, kteří je zase nahradí, a Němci by neměli důvod to uzavírat. Ale to se podle mě nestane.
Neříkám, že bych to chtěl hrát donekonečna, ale takhle to Němci všem ukončí, i když ne všichni už chtějí končit... Tvůj nápad může být přínosný pouze v tom, že si každý skončí, jak sám bude chtít. Ale jinak je to nemožné.
 

DeletedUser5567

Guest
A svět hrdinů jsi zkoušel? Ten by měl skončit až po tom, co tam klesne aktivita pod určitou mez (což v době, kdy se to stane, tak to stejně bude stát za prd).

Thasoss: Není pravda, že ty města nabereš výrazně dřív, při nastavení rychlosti dvě máš město zhruba co tři dny (když budeš jó farmit tak i dva). Ale přes to se jen tak nedostaneš.

Ps: Na gamě je potřeba něco ještě tvrdě dobývat? Vždyť stačí přijít a vzít si něco od neaktivních, ne?
 

Thasoss

Grepolis tým
No tak samozřejmě při stejné rychlosti =) bylo to myšleno tím, že pokud hráč má už zkušenosti, ví co a jak, kdy a co postavit na jaký lvl, tak to jde přeci jen rychleji ;-)
 

DeletedUser7382

Guest
John-ka: Normální svět končí také až po poklesu hráčů pod 300. Ale na SH asi nebudou divy, co ? Tím pádem by tam tak snadno neklesala neaktivita. A dřív mohlo být tvrdší dobývání. ;)

Thasoss: To už musel vědět jakou dobu. :cool:
 

DeletedUser

Guest
a jaký by byl učel tohoto světa? žádný. takže já dávám ne. byl by to prostě svět na nic, něměl bys co dělat protože by neměl konec a byla by to nuda
 

DeletedUser

Guest
naopak, hra by měla štávu kdyby světy končily rychleji než nyní, ostatně ted jsou v pdosattě nekonečné a jediné co je vidět je úbytek nudících se hráčů..
těch co se musej rochnit ve svých impériích v odbě, kdy už nikoho nebaví se plácat na mrtvém světě je opravdu málo..
na EN fóru jsem letem světem zahlédl koncepci světa, který by vznikl jakousi fúzí světů starých.. něco jako SH kde by se ale pokračovalo s tím co se vybudovalo na starém světě.. nečetl jsem podrobnosti.. ale chápal jsem že je to snaha zachránit to co se rok budovalo, ale s tím že se to stejně taky jednou ukončí.. co nemá konec nemá smysl..
 

DeletedUser

Guest
ja souhlasim s nekonečnym světem vyte jak naštve když vybudujete nezničitelné inpérium a pak bum vše je v tahu
 

DeletedUser

Guest
a to už jsi takové vybudoval?:) že to tak dobře cituji
výš?? :D

víš jak naštve když s podobným imperiem vyhraješ svět a pak se díváš jak hnije zaživa impérium i svět?:)
soutěží se pro zábavu případně nějaké to umístění v cíli, ne pro nekonečné ukájení se vlastním úspěchem...
 

DeletedUser

Guest
ze se tu do toho pletu ... tak za me rikam,ze bych byl zasadne proti, obvzlast ve svete kde by byla rychlost 1 .

Ja se nemuzu pochlubit nejakym velkym imperiem radove v desitkach mest,ale na rovinu rikam,ze me ta hra ve svete s rychlosti 1 nudila,uz kdyz jsem mel nejakych odhadem (presny cislo si uz nepamatuju )11-15 mest ..... si vazne nedovedu predstavit, co bych delal,kdybych mel jak nekteri,ktery jsem videl v zebricku 100 a vice mest.
 

DeletedUser

Guest
nekonečný svět?jak dlouho by to mohlo pokračovat?
80let nebo více?

A řeknete mi někdo , co by jste na tom světě dělali?
 

DeletedUser231

Guest
Někoho by to mohlo bavit, ale jen 5-10let... Pak by se na to vybodli protože by nebylo co zabírat, válčení by bylo již nudné atd atd.

Myslím si, že je to bezpředmětné a zbytečné téma. Zítra zamykám
 

DeletedUser7810

Guest
hráči nekončí kvůli tomu že je to dlouhé a nebaví je to, ale proto že světy končí....
 

Thasoss

Grepolis tým
Jó fakt jo? Hráči končí právě, že je to už nebaví! Např. Delta... počet hráčů se tam neblíží ani té tří stovce a spousta jich tam už skončila právě proto, že už je to nuda
 

DeletedUser7810

Guest
sám si říkal že když počet hráčů klesne pod 300 začne se odpočítávat konec světa ty hráči už vidí že bude konec tak odchází ale kdyby svět pokračoval tak neodejdou
 

DeletedUser

Guest
hráči nekončí kvůli tomu že je to dlouhé a nebaví je to, ale proto že světy končí....

Poslyš,nevím,jak to dlouho hraješ,ale ze svý zkušenosti ti řeknu,že hráči končí HLAVNĚ proto,že je svět nebaví...Druhá možnost je to,že je válcuje nedostatek času v reálu. Nechci na tebe dělat chytrýho,ale ze svý pozice leadera ali jsem zažil už desítky super hráčů,kteří už dnes nejsou mezi námi právě proto,že hrát donekonečna bez cíle nemá smysl.
Např.Zeta se bude za pár měsíců hrát 2 roky,zezačátku tam bylo hodně přes 10 000 hráčů,současný stav si zjisti sám,ti lidi neskončili proto,že skončil svět,opravdu:)

sám si říkal že když počet hráčů klesne pod 300 začne se odpočítávat konec světa ty hráči už vidí že bude konec tak odchází ale kdyby svět pokračoval tak neodejdou

Ale,na to si přišel sám? Proč by utíkali před koncem? Je to jen potvrzení toho,že zůstat sám na moři plným šedivek je nuda.Nemusíš bojovat o přežití,jen si stavíš nějaký imaginární impérium,který krom tebe nikdo nechce.To je fakt lepší stavět si doma něco z LEGA :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7810

Guest
na etě končí velká většina kvůli tomu že za chvíli bude svět končit a že nemá cenu pracovat na něčem co se za chvíli smaže...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru