• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Noční vzhled

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojky. Tak mě napadlo, že by mohl být taky noční vzhled. Jako je to na DK, třeba od 23:00 do 6:00 a tak. Myslím, že by to určitě vypadalo hezky a každý hráč by to přivítal.
 

DeletedUser

Guest
Neříkám, že nejsou důležitější věci na práci... Ani to nějak nenadhazuju, každopádně si myslím, že to přidá hře na kvalitě a zlepší už tak detailně propracovanou hru. Není to asi věc, na kterou by se pospíchalo, ale myslím si, že ponořit polis do šera nedá tolik práce (-:. Mě by se to líbilo, ale to je tak jediné, co s tím můžu udělat (-;
 

DeletedUser40

Guest
Abych pravdu řekl, tak jsem si antickou hru vždy představoval jako krásně sluncem prosluněnou osadu, kterou ovládám, poněvadž děj se odehrává v oblasti středomoří, kde se dá toto podnebí považovat za typické.

Divoké Kmeny sice něco podobného mají, ale tam to spíše nahrává té ''strašidelné kulise'' hry, proto nevím jestli by to nějak pomohlo, avšak aspoň by to trochu přidalo na reálnosti hry.

Ale vzhledem k tomu, že to nijak neovlivňuje průběh hry, tak nelze počítat s tím, že návrh by byl ihned realizován.
 

DeletedUser

Guest
Průběh hry...
Mohlo by to korespondovat s obdobím nočního klidu, kdy je síla útoků oslabená...
 

DeletedUser

Guest
Ano, v Řecku je sice považováno sluneční počasí za samozřejmost, ale ani slunce nemůže být stále na jednom místě (-:, to mi připadá trošku nereálné. Snad každý počítá, že na takovou malichernost by jsme si museli počkat, ale zároveň by to všechny upozorňovalo, že začal noční bonus (-: .
 

DeletedUser

Guest
Což všechny už teď automaticky hra upozorňuje, že jejich útok dorazí do cílového města za nočního bonusu...
Navíc nevim jak vy ostatní, ale u nás je všeobecně známo, že na Gamě je noční bonus od půlnoci do šesti ráno.


Jen tak mimochodem...
Nějak nepovažuju noční vzhled za něco, co by hra nějak potřebovala, nebo co bych shledával za přínosné.
Jenom poukazuju na možnost, jak by se to dalo sladit s průběhem hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když jsi vše přečteš ještě jednou, uvidíš, že jsem nikoho neoznačoval, jen jsem udával různý příklad v čem by byla užitečná nebo neužitečná (záleží na situaci) tato možnost, protože jak moc dobře víš, lidé nejsou občas moc všímaví :).

Už se k tomuhle není potřeba z mé strany vyjadřovat, svůj názor jsem řekl a nechci tu zbytečně spamovat a rozvádět flame k tak pěknému návrhu, tiše doufám, že v pozdější části hry se něčeho takového dočkáme ;-)
 

DeletedUser

Guest
Já bych to rozhodně uvítal, docela si na takové zkrášlení hry potrpím :p
 

DeletedUser

Guest
Ahojky. Tak mě napadlo, že by mohl být taky noční vzhled. Jako je to na DK, třeba od 23:00 do 6:00 a tak. Myslím, že by to určitě vypadalo hezky a každý hráč by to přivítal.

nápad to určitě neni špatnej ale já bych přivítala když už se tady spomenulo DK aby se dala grafika vypnout tak jak je to i tam, když má už člověk víc mest tak na te grafice moc už nesejde :)
 

DeletedUser

Guest
Nevím co to tu řešíte. Pokud vím tak tohle a mnoho dalšího vylepšení grafiky města tu už bylo a nic neprošlo...
Jinak jak říká konteska, to může být hezký pro hráče s dvěma mastama, který se u toho nudí, ale pro ostatní už jen přítěž... a já bych to například ani nechtěl, spíše by mě to rozptylovalo...
 

DeletedUser3519

Guest
čas

Ahojky. Tak mě napadlo, že by mohl být taky noční vzhled. Jako je to na DK, třeba od 23:00 do 6:00 a tak. Myslím, že by to určitě vypadalo hezky a každý hráč by to přivítal.
já bych to dal spíš od 18:00 ža do 7:50 protože tak brzo ráno 6:00 a tak pozdě vačer 23:00 by to skoro nikdo neviděl
 

DeletedUser

Guest
chtelo by to vzhed na¨¨treba na utocici vesnici - ad zni bude vychazet kour taky by se hodilo
 

DeletedUser

Guest
Mě by se teda líbilo kdyby třeba po polis chodil voják s loučí ;)
 

DeletedUser

Guest
Hezký by to bylo, ale taky i náročný na počítače a ty pomalejší by nemuseli udejchat to množství animací...
 

DeletedUser

Guest
nemyslím si že by to bylo až tak náročné
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
... hratelnost to nezmění a vývojářůmk z toho nivc nekápne tak proč by se s tim někdo dělal.
 

DeletedUser5504

Guest
Ahojky. Tak mě napadlo, že by mohl být taky noční vzhled. Jako je to na DK, třeba od 23:00 do 6:00 a tak. Myslím, že by to určitě vypadalo hezky a každý hráč by to přivítal.




Tak mohlo by to upoutat nováčky a hra by byla oblíbená
Jo já bych souhlasil
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru