• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Noční vzhled

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak mohlo by se přidat všechno noční vzhled,déšt cokoliv ale stím by se mohlo přidat jakési tlačítko na vypnutí animací ne, at to starý kompy rozdejchaj ;)
 

DeletedUser231

Guest
Myslím, že je to dobrý nápad... Já osobně třeba nemám přehled o tom, kdy začíná noční bonus.... A myslím si, že když jste Gremaniak a hajete ho třeba ve 02:00h ráno a ve hře je pořád světlo, tak je to docela hloupé/blbý.! Osobně ano... mám dojem, že toto jsem možná už navrhoval, někdy na začátku hry ale neuspělo to takže ani tomuto nedávám moc velké naděje protože jak řekl Jonik: "Vzhledem k tomu, že to nijak neovlivňuje průběh hry, tak nelze počítat s tím, že návrh by byl ihned realizován."
 

DeletedUser6162

Guest
Je to dobrý nápad, mohli byste udělat noční bonus ve městě, v mapě a na pozadí. Můžete udělat noční bonus stejně jako na Divoké Kmeny (okopírovat nebo říct vývojářům a udělají vývojáři pěkně noční bonus). Třeba noční bonus bude v Updatu (Theta: 2.03 - nová verze) a (Alfa, Beta, Gama, Delta, Epsilon, Zeta, Eta: 1.27.0 - stále stará verze).

Sokrates: Změnou v Changelogu nezměníš to, co se ve hře opravdu objeví. Pleteš tím jen uživatele.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem pro, Na D K to bylo též Pepkas: zlepšuješ se (v českém j.) ale stále tam máš sem tam něco blbě vyskloňované ... :) :)
 

DeletedUser6162

Guest
Řekni mi, co mám špatně vyskloňované, pokud vím co je špatně, tak požádám moderátorovi, aby to opravil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
,,Bonus jako na Divoké kmeny,, -> bonus jako na DivokÝCH kmenECH ! --- ,, pokud je něco špatně tak požádám moderátorovi, aby to opravil,, -> Pokud je něco špatně, tak požádám moderáTORA, aby to opravil...Vidíš, blbě skloňuješ! Ale to jsme OT...
 

DeletedUser

Guest
no už jsme dost offtopic, noční vzhled nechť posoudí Charon, víc zde není potřeba řešit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru