• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nové jednotky:

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtělo by to nové lodě, aby byl námořní boj více rozmanitý: (doposud je to o tom, kolik kdo má ohnivých lodí a kolik má obránce demoličních lodí, birém a trirém), ano díky trirémám a demoličním lodím to je více rozmanité (a také díky výzkumu "průnik"), ale každopádně, když by se ve hře objevila extrémně obratná a rychlá útočná loď s rychlostní rychlého transportního člunu, imunosti proti demoličním lodím a docela silným útokem...bylo by to o dost lepší...

Jako protiváhu, by zas měla vzniknout "Přístavní věž" s vlastností výroby jako lodě, jen by se nemohla pohybovat (nemohla by se tedy objevit v jiném městě než ve kterém vznikla a byla by slabá vůči útoku ohnivými loděmi (přesto by byla velice, velice účinná vůči trirémám a rychlým útočným lodím...(birémám také, ale kdo je posílá do útoku?))

Podvádění: Neexistuje, jen by se hra stala rozmanitější a strategičtější...

Rovnováha: Pokud by se zrealizovaly oba nápady současně, zůstane zachována...

Dále by měla vzniknout umístit na lodě lučištníky, které by zvedly bojovou hodnotu lodi (na každou loď maximálně 1-2)
 

DeletedUser

Guest
Zároveň by chtělo upravit možnosti Agory, aby se tam objevila: První linie útoku (podpořená bonusem hradeb) a druhá (bez bonusu hradeb) Přesto by tak mohli hráči zabránit škodám, které útočníci mohou způsobit útočné armádě pobývající v městě...
 

Thasoss

Grepolis tým
Když by to chtělo nové lodě, tak jaké? Jaké by byly její atributy? Ta věž by se rekrutovala v přístavu nebo stavěla v senátu? A kolik by stála? O kolik by lučištníci zvedli boj. hodnotu lodě?
Co by to přesně byly ty linie? To by si hráč mohl vybrat, do čeho mu útočník najede jako první? Počítala by se na obě linie věž, resp. bonus z ní?

Doplň to, prosím :) aby měli ostatní hráči jasno, zda vyjádří svou podporu ;)
 

DeletedUser

Guest
Když by to chtělo nové lodě, tak jaké? Jaké by byly její atributy? Ta věž by se rekrutovala v přístavu nebo stavěla v senátu? A kolik by stála? O kolik by lučištníci zvedli boj. hodnotu lodě?
Co by to přesně byly ty linie? To by si hráč mohl vybrat, do čeho mu útočník najede jako první? Počítala by se na obě linie věž, resp. bonus z ní?

Doplň to, prosím :) aby měli ostatní hráči jasno, zda vyjádří svou podporu ;)


Máte pravdu, rád doplním: 1) Lodě by byly ty dvě: -Rychlá útočná loď, (silný útok, slabá obrana a rychlý pohyb, SPECIALITA BY BYLA INERTNOST VŮČI DEMOLIČNÍM LODÍM, nebo alespoň snížená účinnost demoličních lodí vůči nim)
-Přístavní věž, (rekrutovala by se v přístavu, nemohla by se pohybovat, ale dokázala by zničit opravdu hodně (její výroba by trvala dvojnásobek výrobního času birém) Dala by se vynalézt v Akademii na stejné úrovni jako Triréma (což pokud se nemýlím je 24 lvl. ale možná 27.)

2) Linií jsem myslel zkoordinování obranných jednotek města (i podpor), aby bylo možné rozhodnout, co bude čelit nepřítelově armádě jako první, a co až jako druhé... Výhody z toho plynoucí jsou jasné (oddělení útočné a obranné armády, ovšem na úkor oslabení obrany, kterou i např. jezdci či práčata poskytují...)
Zvýšilo by to taktické možnosti každého. Ani bych nedělal více linií jen dvě 1. (na hradbách) a 2. (ve městě)...
1. linie by měla bonus věže i hradeb, 2. jen bonus věže...
 

DeletedUser

Guest
S tima lodma je to pitomost no ono celkově tady na Grepolisu je to funny :-D protože když si aspon zajdete na interent zjistite ze cím víc rad esel lod mnela tim byla lepsi .... takze tady je trirema ( na nic ) ve skutečnym řecku jedna z nejrychlejších a nejlepších lodí .... pak uz se jenom pridavali dalsi rady vesel takze se jmenovali jinak ale celkove de o to ... ze na lode by se sahat nemnelo :) ( teda kromne toho patche, kterej udela z trirem lepsi lode jak ohnivky ... uz se nemohu dockat :-D )
 

Thasoss

Grepolis tým
Lepší? Trirémy budou rychlejší.... ale lepší jednotky než OL nebudou... aspoň tedy ne do útoku.
 

DeletedUser

Guest
Ceny a přesné hodnoty útoků rád nechám na inovátorech této hry, jelikož nemohu znát jako začátečník (tři města v maximu) teď začínám nový svět... všechny idey cen... Mohu navrhnout maximálně to, že Přístavní věž by mohla stát dřevo a kamení a na stříbro by byla nenáročná... Zato rychlá bojová loď by byla za hodně stříbra a trochu dřeva, ale za kamení skoro vůbec...

Mě připadá boj na moři málo rozmanitý a je to můj názor, to že by to mělo být zrealizováno přesně tím, co jsem tady popsal mi nepřipadá důležité, byly to jen pokusy o kreativitu, která má být cílem tohoto oddělení fóra...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mne sa zas zdá, že každá väčšia zmenu, ktorá prišila, hru iba zhoršila.
 

DeletedUser9897

Guest
Nové lodě odolné vůči demoličním lodím?? To je trochu zbytečné když se demoliční lodě budou stahovat ze hry. Triréma je naprosto zbytečná loď, ikdyž se jí zvýší síla na 250 nebo na kolik se to plánuje,tak se 16 lidmi na palubě je to přehnané.

Spíš mě teď napadlo něco jako zkoordinování útoků a ostatními hráči(ale jen na moři).Podle mě lepší než vyvíjet nové lodě.Když nové jednotky tak spíše pozemní než námořní.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nápad je nedomyšlený + nové jednotky vymýšlí (např. Kalydónský kanec) a upravují vývojáři hry, aby byla hra vyvážená.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru