• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Noví bozi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Máte-li návrh na nové bohy:

-Hermés: kouzlo za 450 božské přízně -po dobu čtyř hodin jsou ze všech útoků vyslaných z tohoto města jednotky létací...(mohou tedy zaútočit na město na jiném ostrově bez transportních člunů)
kouzlo za 80 božské přízně -transporty surovin jsou po dobu 2 hodin o 100% rychlejší
kouzlo za 40 božské přízně -uloupí z libovolného města 400 kusů nejvíce zastoupené suroviny...

Něco k Hermovi: Hermés je posel bohů, nejnižší z bohů Olympu, je ochráncem poutníků, žebráků a zlodějů (proto to stealování cizích surovin)... vlastní létající sandále, což je jeho atributem...(jako Diův blesk, Hádova přilba neviditelnosti, Poseidónův trojzubec, Dionýsova vinná réva atd.)

Chybí 4. kouzlo (které podle mě není ani nutné) a nenapadají mne ani mýtické jednotky...
 

DeletedUser

Guest
Je to nedomyšlené, už teď je pět bohů a na Achillu dokonce šest. A víš o tom, že dříve ani nebyl Hádes a hrát se taky dalo.
 

DeletedUser9818

Guest
nedomysleny to je, ale ty kouzla jsou zajimavy libi se mi, jenom to 1. bych daval primo na utok a ne na mesto:), kdyby se to rozpracovalo, tak by to bylo pouzitelny...
 

DeletedUser

Guest
nedomysleny to je, ale ty kouzla jsou zajimavy libi se mi, jenom to 1. bych daval primo na utok a ne na mesto:), kdyby se to rozpracovalo, tak by to bylo pouzitelny...

Samozřejmě vím, že je to nedopracované (ale tak jsem si myslel, že by mohle fungovat tohle fórum, že někdo přijde s nápadem a jako např. ty ho další lidi vylepší), když by to mělo být vymyšlené do nejmenších detailů, nemuselo by to být na fóru, ale rovnou v dopise adminům a tvůrcům... :cool:

Děkuju za reakce...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Návrh zamítnut.
S novými božstvy přichází do hry vývojáři sami z toho důvodu, aby noví bohové byli v souladu s jejich ostatními plány a hra zůstala pokud možno co nejvíce vyvážena.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru