• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový Svět - (nekonečný)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7810

Guest
Ahoj všichni:)
Chtěl bych vám představit moji myšlenku o novém nekonečném světě. Tento svět by byl jiný v tom, že by byl bez divů světa a nekonečný. v tomto světě by se nikdy neuzavřela registrace a nový hráči by střídaly ty staré končící hráče které to třeba přestalo bavit. Někteří nechtějí před sebou tu pevnou zeď konce, sice je jasné že i tento svět někdy skončí ale bude to třeba proto že nastane jednou neaktivita, nebo z jiného podobného důvodu, ale nebude to podle divů, nebo předem pevného data konce. Toť můj koncept...

Důvod: Důvod tohoto návrhu je ta skoro-nekonečnost nového světa.

Detaily: Tento svět by měl pracovat jako každý jiný, ale bez divů, nekonečně a bez uzavření registrace.

Grafika: Grafika by měla být stejná jako na všech ostatních světech.

Rovnováha: Podle mě návrh rovnováhu nenarušuje:)

Podvádění: Platila by stejná pravidla jako v celém grepolisu takže myslím že je podvádění nemožné.

Závěr: Na závěr chci napsat že pokud je třeba něco doladit tak se nebojte ozvat a já rád svůj návrh ještě zlepším:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Úplně k ničemu dle mého názoru :) jde o to, že by se ty hráči nevystřídali ze dne na den, ale nováčci, kdyby tam šli, by byli válcováni staršími hráči :) a víš k čemu by docházelo? Že by si noví hráči hru znechutili :) protože koho by bavilo být farmený xkrát větším hráčem?
 

DeletedUser9897

Guest
Ale když postavíš divy, a počet hráčů neklesne pod hranici (tuším že 300) tak svět pokračuje.
 

DeletedUser7810

Guest
Ahoj:) ti nováčci by se načítaly dál od starších hráčů a na ostrovech by byli jen nováčci:)

A ještě pro scoota: Ti hráči většinou už vědí že to za chvíli končí tak končí sami od sebe:)

Děkuji vám za názory:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podle mě to zase tak blbej nápad není.
Než si soudruzi z NDR vymysleli ty slavný divy, tak to takhle fungovala a vadilo to někomu?
A kdyby se tam aktivovala morálka, tak by si ti silnější hráči rozmysleli, jestli ten útok odešlou. Navíc pokud by ten silnější hráč neměl v širším okolí kolem sebe jenom modro, tak by se asi staral o nepřátele na své úrovni, než nějakýho začátečníka na kterým by se kvůli morálce vymlel, ne?
Toť můj názor.
 

DeletedUser7810

Guest
Nebo v případě malého zájmu by se mohl tento svět udělat globální:)
 

DeletedUser

Guest
Něco podobného je Achilles, je bez divů a měl by tu být stále. Ale jak je vidět i nekončící světy hráče jednou přestanou bavit.
 

DeletedUser10358

Guest
Zdar,něco podobného jsem zažil na Divokých kmenech, svět 7, taky nebyl nebyl určen cíl a konec světa se odehrával o třech aliancích kde bylo dohromady pár desítek hráčů, každý v průměru cca 80 000 000 bodů (města tam mají též cca 12 000 bodů) s povoleným skriptem hromadných útoků, takže v pondělí poslala jedna aliance milion útoků, ve čtvrtek druhá proti a v neděli ta třetí a jen sedíš a koukáš, prostě hnusus:-( Bylo to jen o výdrži u compu, žádná taktika a nic podobného, umlátit silou a pak jen zbrojit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru