• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinky na světě NÝ

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zde se pokusím zveřejnit novinky na světě, opět pokud na něco zapomenu, připomeňte mi to v diskuzi .
spousta novinek, bude už teď souviset s blížícími se divy :) tak uvidíme kolik aliancí se sloučí, kolik hráčů bude přecházet i v průběhů stavby divů.
 

DeletedUser

Guest
včera jsem si nemohla nevšimnout vzniku nové aliance legie rytířů


aliance byla založena 16. 6. 2013 sloučením Legion of the Dead a Rytíři černé vlajky.
Zakladatele:
-Lucius Artorius Castus- rozhovor

předpokládám, že to bude mít souvislost s divy,popřípadě seskupení aktivních a potencionálních vítězů korunky k legii rytířů, zbytek zůstane v LoD a RCV, uvidíme, zda jím to přinese korunku .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tu máme další info ze světa aliance Problem?, byla jsem upozorněná na včerejší odchod čtyř hráčů, můj názor byl, že je to létem, nebo odchodem na jiný svět, ovšem hráči co odešli nesmazali účet.
Nechci vařit s vody a tak jsem šla přímo ke zdroji k vedení aliance a zeptala jsem se zda hráči odešli, protože nechtějí hrát a nebo, jak se šušká zdržují stavbu divů.

jedná se o vyjádření hráče hstr


ano zdržuji začátek hráči co mají dovolenou odcházet ani nemohou ,jinak stavíme se k tomu tak že se nechceme snižovat na úroveň ostatních a dělat z toho stočlenný cirkus navíc k tomu se spojovat s nepřáteli což je podle mě největší hnus co může udělat vedeni vůči svým hráčům
vítězství je pro mě to že jsme zde vytvořili skvělou a vzorně fungující partu kterou nic nezlomí kazit si zábavu něčím co s bojovou strategii nemá nic společného nehodláme
plány nenastíním nerad ukazuji karty
 

DeletedUser

Guest
a ráda bych zmiňila i další alianci a to Elite Pirates
, jistě jste si všimly odchodu hráčů a dovolených zbytku i dle statistik přicházeli o města, opět se chci vyhnout spekulacím, i když zde je jasné, že tahle aliance má to nejlepší za sebou. Doufám, že jednotlivci ne, spíše věřím, že .
Teď vyjádření vedení aliance RITABEN na otázku co se u nich děje a jak to vidí s aliancí dál, kromě toho,že došlo k únavě materiálu mi zdělila to to :

. hráči co jsem s nimi tady začínala a co jsme byli parta jsou dá se říct už všichni pryč a já jsem ted víc na omikronu než tady. my jsme hodně přepálili začátek, byli jsme roztahaní do celého světa a šli jsme proti celému světu. což bylo v pohodě, dokud byli všichni hráči aktivní, ale pak nás hodně postihlo, že tahouni museli z rodinných důvodů či potíží v práci končit a hráči co byli zvyklí, že je někdo burcoval do utoku byli najednou bezradní...

místo toho abychom rozebírali hráči co to flinkaj, tak jsme museli pořád rozebírat končící hráče a to otrávilo aktivní bijce a ti ostatní si pro změnu obsolutně odvykli bojovat...

no a ted díky rozložení měst co máme, tak jsme spíš deff než off. což mě osobně docela sejří...

vzhledem k blížicímu se konci světa tak to vidím spíš na přechod k jiným ali, ale jak říkám je to na hráčích:)))
 

DeletedUser

Guest
Ztracené ostrovy

Ráda, bych do novinek též zařadila něco z aliance Ztracené ostrovy
ZO jenž vede náš taťka Norrit požádala jsem ho ať mi něco poví o tom co se u nás děje nového svým pohledem.
( na světě Epsilon nás též skvěle vedl v alianci Gods Warriors, do doby než ho časové důvody přiměli skončit a své žezlo předal hráči vrcholnému útočníkovy packova a skvělému diplomatovy ravenius )

Teď co mi řekl hráč a vedení aliance Norrit

Pokud se ptáš na novinky, pár jsem jich (jako většina z nás) zaznamenal.

Samozřejmě nesleduji dění celého světa (jen okruh pár moří kolem nás). Vnímám, že k největším změnám došlo v posledních cca 40ti dnech, kdy se svět připravuje na stavbu divů, jejihž čas se kvapem blíží. A samozřejmě spuštění nového světa. A myslím, že v tom bude hrát roli i blížící se letní prázdniny.

Tyto události vedli ke 2 hlavním změnám. Slučování aliancí a odchodu hráčů (ať už z časových důvodů; stagnace - kdy se místo bojů vedly diplomatické hovory a spousta hráčů to z mého pohledu otrávilo; odchodu hráčů na nový svět a s tím spojené "opuštění" stávajícího).

Co jsem stihl zaznamenat, k těm největším "aliančním" změnám bych asi zařadil:

Vznik aliance Válečníci III
- vznikli někdy začátkem května.. teď před stavbou divů se spojili s Válečníci II a Válečníci.

Vznik aliance Selection
- zformovala se koncem května - par hracu z Olympia se trhlo a založilo alianci Selection. Následně se k nim přidali hráči z Das Lamas, Unforgiven, Dragons of Bangladesh a par dalsich (nesledoval jsem to přesně).

Vznik aliance - Legie rytířů
- již zmiňované spojení Legion of the Dead a Rytíři černé vlajky (začátkem tohoto týdne).

Významná a viditelná změna je samozřejmě i rozpad Elite Pirates, kde hráči postupně končili, nebo přešli k jiným (okolním) aliancím - viz informace od RITABEN). Zůstalo jen poměrně malé jádro. Tak uvidíme, jak se jim dál povede.

A co se týče dění a změn u nás?

Tak samozřejmě nás také postihl odchod hráčů (pár jich naopak přišlo). Někteří končili z časových důvodů, pár hráčů začalo hrát nový svět a některé to přestalo bavit. Ale víceméně zůstáváme ve stejném složení, jako na začátku. Nepřátelé začali ve větší míře dávat v našem okolí dovolené nebo přecházet do jiných aliancí a do toho nějaké to diplomatické jednání a příprava na stavbu divů. Takže v posledních 2-3 týdnech to všechny trochu víc otrávilo a je znát trochu stagnace. Přebírání měst a nějaká ta příprava každou alianci trochu zdrží. Ale to patří ke hře. V posledních dnech se začínáme opět víc pošťuchovat s Legií rytířů potažmo původní Legion of the Dead, tak věřím, že nás to opět vrátí do akčnější sféry (jako před 2 měsíci).

Další změny přijdou se samotnou stavbou divů. Sami jsme zvědaví (naše aliance) k jakému vývoji zde dojde (alespoň v našem okolí). A i když nejsme stavitelé, pokusíme se (jako většina) o nějakou tu stavbu. Ale především se těšíme hlavně na nové a napínavé boje. Přeci jen jsme svým založením válečníci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Válečníci III ptám se jich a postupně všech z top pětky v divech :

má otázka : zdravím, jsem moderátorka fóra ( salupos), píši o našem světě a teď o divech, dívám se, že jste byly v první pětce aliancí co staví div a pak vás předběhl bodově silnější Selection, teď jste opět v pětce, co mi k tomu řeknete ?
poznámka : nejde o rozhovor, tak mám jen jednu otázku :)


odpověď válečníků : Nevim jestli chapu Vasi otazku spravne, ale jestli ano tak ma odpoved zni takto, dnes rano v 00.38 dosahl pocet potrebnych bodu hranici 211mil, tudiz jsme cekali na spusteni divu..vetsina hracu v te dobe spala, nas par zustalo jeste hodinu vzhuru abychom poslali surky na stavbu a pote se odebrali ke spanku, Selection, ktery ma dvojnasobek hracu si zrejme privstal a zacal posilat surky take..no a tim ze jsme byli tak dlouho vzhuru tak nekteri z nas si trosku prispali a ted to dohanime..
-----------------------------------------------------------------------
Zdravím
vydělbychto asi tak, že v noci nebylo tolik lidí vzhůru jako je teď.
--------------------------------------------------------
Zdravím,no to víš,snažíme se :-DDDDDDDDDDD ale jak to dopadne,je ve hvězdách :-DDDD
-------------------------------------------------
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ztracené Ostrovy logicky se nebudu ptát sebe a sama si odpovídat na to mám lidi, nejsem v alianci sama :)

můj dotaz : zdravím, ptám se tebe za alianci ZO, stejně tak ostatních z TOP pětky v divech.
na začátku nebylo nic, aspoň na fóru hry jsme vypadaly ,jak outsaudři a pak sotva v pětce, dlouho to netrvalo a třetí, nyní druzí, co mi k tomu řekneš ? neduply jsme moc na plyn, vydržíme ? :)


odpověď: hezké odpoledne přeji,
většina hráčů nejen z naší ali, ale i z jiných aliancí se hodně těšili na spuštění tolik očekávaných divů světa, proto takový zápal a taková verva. V této chvíli je těžké říct zda vydržíme nebo ne, ale za sebe můžu říct jen jedno, vydržím a doufám, že se mnou vydrží i ostatní hráči z aliance Ztracené Ostrovy a dotáhneme divy do zdárného konce. ( mezi tím co píši jsme klesly ovšem je to napínavé uvidíme co večer)
--------------------------------------------------------
 

DeletedUser

Guest
Triáda nepatří k ukecané alianci, o to více než řečí vládnou trhem :)

můj dotaz : jsem moderátorka fóra ( salupos), píši vám i všem z TOP pětky v divech.
dívám se, že jste druzí a svou pozici si držíte .
můžete mi něco říct o divech a sledujete co dělá konkurence ?
poznámka: nejde o rozhovor, mám jen jeden dotaz


odpověď : Ahoj,
ano divy stavíme, ostatní aliance samozřejmě sledujeme, jak pokračují s výstavbou, pokud bychom je nesledovali, tak myslím že posílání surovin na divy by bylo jen mrháním prostředků které se dají využít k rozumnějším účelům ;)
 

DeletedUser

Guest
Legie rytířů ( poznámka výřečnějšího hráče jsem ještě neviděla a jo viděla, ráno sebe v zrcadle )

můj dotaz : zdravím mám k tobě jen jednu otázku do novinek na téma divy na hl. fórum.
dívám se a stále si držíte první pozici v divech, jak jsi ji chcete udržet ? připravujete už teď se na případné pokusy o zhození divů ? sledujete ostatní aliance ?
poznámka odpověď zhrň do jedné odpovědi a odpověz logicky, tak ať potěšíš mé čtenáře a vám neublížíš


odpověď : Strategii naší stavby divů ti tu nebudu poodhalovat, to ani doufám nečekáš :). Úspěch v divech bych shrnul do 4 bodů:

- maximum posílání surovin ode všech hráčů (záleží na vedení jak hráče motivuje a jak hlídá ty kteří se jen "vezou")

- dobrá koordinace ze strany vedení

- sledování žebříčku divů, jak jsou na tom soupeři a podle toho reagovat

- odhadnutí na co jako aliance máme a takový cíl si ve stavbě divů dát (v opačném případě dojde v určité fázy stavby divů ke zlomu a taková ali pak nemusí dostavět ani jeden div)


Závěrem bych ještě řekl, že je hodně důležitá taky příprava na stavbu divů. Díky zdržovací taktice aliancí Triáda a Problem? jsme stihli všechny slabiny vychytat a tak se ještě lépe na stavbu divů připravit. Tímto oběma aliancím za naši alianci děkuji :). ( jsem si říkala proč hodina na odpověď :) )
Emoce nejsou zatím žádné, vše je pod kontrolou a stavba divů zatím v začátcích takže samotné emoce nastanou až se začne lámat chleba v druhé polovině stavby divů :).
 

DeletedUser

Guest
Problem? trochu jsem hned po přečtení hstr prohnala v domnění, že na mne zapomněl, nezapomněl jen psal dlouho, delší text . jinak koukám, že i v Problému, mají Problém chceme útočit za co vyrobíme armu, budeme li vše na div hnát :)

má otázka : jsem moderátorka z hl. fóra, ale to ty víš :)
koukám i problém se zapojil do divů, zatím nás co staví moc není.
jak vnímáš situaci ohledně divů ? já aspoň sleduji, že pořadí se neustále mění.
jaké, jsou u vás emoce ?


odpověď : jj zapojil no když jsme to celý spouštěli, stavi už všichni kdo stavět ma což je prvních 7 alianci
situace je zatím přijatelná jen selection by mohli víc maknout pořad nemaji ani jeden na 2 úrovni ( selection zabrat vzkazujeme, má poznámka ) ale stejně bych na to ted nekoukal každy může bez problému vyhnat všechny na 4 úroveň a pak teprve sledovat na co se zaměřit takže bych s prognozama počkal
my jsme chladnokrevní roboti takže emoce tu nehledej :D zápal ale nikomu nechybí i když jsme odpurci tohoto systému divu jako každá jiná aliance bojovníků což je i ta vaše
mám teď spíš dilema na koho a kdy dělat akci protože vím že bych obnovoval svoje ohnivky tak 3 týdny nebo bych musel zanedbat posílání surek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9818

Guest
mám žhavou novinku:) aliance Elite Pirates se právě rozpadla
 

DeletedUser

Guest
Elite Pirates dnes se rozpadli, nevím, kdo z vedené stiskl knoflík, zda hráči půjdou jinam, ale zkusím to zjistit, oslovila jsem pár hráčů .
tak skutečně skončili a " aktivní už většinou přešli, ostatní jsou buď domečkáři, nebo nehrají.",
no a kampak se piráti dostali ? ":) různě
ztracené ostrovy, LoD a Válečníci
, no a proč k tomu došlo ? RITABEN už to nebavilo a spousta jiných věcí, které jsem nezjistila.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rozhovor s hráčem od rozpadlé Elite Pirates

hanys78 nyní bez aliance


můj dotaz : byl jsi v EP a teď jsi bez aliance, copak se u vás stalo ?

odpovídá hanys78: ahoj

ritaben která tomu šefovala to nakonec rozpustila ... nebyl sem u zrodu veškerých problému takže ti víc neřeknu ...

můj dotaz : to nebyl nikdo schopný a ochotný to vést místo ni ?

odpovídá hanys78 : to netuším .... ve vedeni sem nebyl a tak sem neviděl forko pro radu co se mezi níma dělo ... ono už to poslední týdny za moc nestalo zůstalo nás v ali asi 25 a tak to rozpustila

můj dotaz : co se stalo s piráty po rozpuštění ?

odpovídá hanys78 : někteří přešli někteří sou tu kolem mě ještě bez ali .... někteří i před časem přešli k vám mam dojem ... ale nejsem si teď jistej ...

jo a mimochodem ... mam uhnout stěma vojáčkama nebo je tam mam nechat aby jsme se pomlátili? .-)

můj dotaz :
hlavně mne neutop jdu jen pro body bez ikony vzpoury. viděla jsem, že nejsi v alianci, nebyla žádná nabídka ?


odpovídá hanys78 : ok uhnu ti aby si věděla ze nejsem nějaká svine ... pokud to znamená že je tu šance ze bych mohl jít k vám tak bych o tom pouvažoval minimálně do zítřkka co ty na to? vím ze bych mel napsat vedeni diplomatovi ja jen ze by si se mohla za mě přimluvit to by možná pomohlo

má reakce : no to by šlo, zkusím to .
co mi můžeš říct o RITABEN, jaká byla ve vedení, tvůj dojem ?


odpovídá hanys78: ja sem sni byl v pohodě ... nemel sem sni nikdy žádnej problém znám ji z kappy a tam to bylo ok přešel sem sni a taky to bylo ok ... ale rozhodl sem se věnovat spis svetu My ...

je to pohodová ženská jak sem psal ...

můj dotaz : chceš říct, že ty spíše hraješ na MY, já jen ať zbytečně neoroduji pozvánku pro tebe ?

odpovídá hanys78 : chci říct z svět My jde do finále tak 1 týden a bude konec

má reakce : jinak víš kdo tě zpovídá ? jsem moderátorka hlavního fóra grepolisu a tak se tě opožděně ptám mohu rozhovor zveřejnit ?:)

odpovídá hanys78 : jj koukal sem co mas v profilu ... ale jo klidně to zveřejni snad mě zato neukamenuje ona nebo ti co sni nevycházeli ....

rozhovor mimořádně zařazen sem z důvodu, že se jedná o novinku rozpad Elite Pirates
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rozhovor s hráčem od rozpadlé Elite Pirates po druhé

Kerk Pyrrus nyní Válečníci III

můj dotaz : copak se stalo s piráty a co bude dál ?

odpovídá Kerk : Rita končí tak jsme zbytek rozpustili

můj dotaz: přece kvůli skončení jednoho hráče z vedení nemusí skončit celá aliance ?

odpovídá Kerk: to skončil zbytek kolem Rity ostatní už před tím odešli jinam

můj dotaz : a co může za rozpad aliance ?

odpovídá Kerk: Bylo víc důvodů polikali jsme menší ali bez výběru hráčů a už jsme byli moc velcí, v jednu dobu na nás útočili všechny aliance okolo a nekteří z vedení zastávali názor že žádný spojence nepotřebujem. S touhle situací jsem se setkal i na jiných světech, že ali který se od začátku drželi na špici tak naboptnali tak že se zhroutili

můj dotaz: co myslíš nabobtnali ? spojence i jiné aliance je nemají, ale dle mne, aby alince vydržela musí mít pevné jádro a dobré vedení

odpovídá Kerk: Podle mě byl největší problém v tom, že jsme demicomovali jinou ali a pak jsme ji komplet přijali, tím se k nám dostalo spousta neaktivek a domečkářů (npř. Novoták jen zabíral města po končících hráčích a nepamatuju že by někomu pomohl). Navíc jsme byli rozlezlí takže spousta měst se nedala dobře bránit, ale nejvíc kvalitních hráčů jsme ztratili příchodem léta, ti pak dali přednost rodinám.

můj dotaz : kolik bylo u vás hráčů ve vedení, neříkej, že jen RITABEN, pořád nechápu proč někdo nepřevzal vedení a alianci nezachránil

odpovídá Kerk: těch pokusů bylo několik, ale většinou to ztroskotalo. Odchodem silných hráčů jsme přišli o možnost stavět divy jelikož nám nezbyl jedinej modrej ostrov a ktomu jsme byli rozházeni po 4 mořích tak byl problém nějakej získat a to asi byl ten poslední hřebíček

můj dotaz: proč jsi si se rozhodl jít k Válečníkům a mohu rozhovor zveřejnit ?

odpovídá Kerk: byl jsem několik měsíců v kontatu s Viržil po té co jsem jí vzal dvě města tak jsem šel za ní..............kde to chceš zveřejnit?

má reakce : podívej se mi na profil :) na fóru grepolisu

odpovídá Kerk: všim jsem si že jsi moderátorka na foru, vzhledem k tomu, že tady není nic co by mohlo poškodit alianci tak klidně můžeš

tohle je druhý rozhovor zařazený sem do novinek, druhý člen Elite Pirates, pokusím se aspoň krátké vyjádření RITABEN vedení dnes neexistující EP
 

DeletedUser

Guest
a na závěr k této kapitole vyjádření RITABENčímž ji chceme poděkovat a určitě na piráty nezapomeneme .

Ný byla velice zajímavá zkušenost. Zkoušeli jsme dát do kupy vynikající hráče z jiných světů a pokusit se masívním rozletem dobýt tenhle ten svět. Měli jsme ohromující start a byli jsme na dobré cestě, ale pak jsme se museli vyrovnávat s masivním odlivem našich předních hráčů, kteří končili bud z rodinných či pracovních důvodů, anebo nezvládali víc světů. Hodně nás přeslo z světů s dobýváním, který vyhovuje více individualistům, než vzpoura, kde musí spolupracovat celá ali...
Pak přišli problémy s supportem, a příchod hráčů, kteří moc dobře do ali nezapadli...
K tomu přičti akutní nedostatek času radních a na průšvih bylo zaděláno.

Tahouni a přirození vůdci s autoritou odešli a při pokusu se je nahradit došlo k zásadní chybě,kdy do rady byl přizván člověk, který dokázal do té doby jakžtakž fungující ali přivést cugrunt....

Je to moje chyba, můj velký omyl, za který se všem věrným pirátům omlouvám. Přehlížela jsem varující příznaky, ignorovala protestující dopisy, které mi byly zasílány, a doufala, že se situace zlepší.

Díky tomu odešla první velká várka členů, bývalých argejců, kteří měli města na všech našich ostrovech a tím nám paralyzovali další činnost.

Oči se mi otevřeli až v době, kdy na mě byl vyvíjen tlak, abych rozpustila ali a přešli jsme k legii rytířů. Bohužel to už bylo pozdě. Začala jsem se aspon rvát za ten zbytek, co byl označen k rozebrání a za každého hráče, který měl snahu dál hrát. Dala jsem jim čas najít si jinou ali a dohrát tento svět...

Jak jsem psala nahoře, byla to zajímavá a poučná zkušenost tento svět, ale jsem za ni vděčná: jsem moc ráda, že jsem se zde měla možnost setkat s lidmi, s kterými se mi výborně hrálo, s kterými se i dobře kecalo :) a myslím si, že doba, kterou jsme tu spolu strávili nás všechny bavila.

Konec je sice smutný, ale to tak v životě bývá. Ne vždycky se dá vyhrát, ale myslím si, že z tohoto světa odcházím s ctí a piráty s kterými jsem hrála, považuju za nejlepší spoluhráče.

Vážím si i protivníků, byly to nádherné, nervy drásající bitvy kdy se mi nestalo, že bych narazila na někoho s kým by nebyla radost bojovat. Dokážu ocenit vynikající spolupráci utočníků i obránců a tady se mi naskytla spousta možností k obdivu. A co se mi nejvíc libílo, že s protihráči, jsme si dokázali po uspěšné kolonizaci, at z jedné či druhé strany napsat a v klidu pokecat...Vážím si protivníků, kteří dokáží hrát fér, vážím si celého tohoto světa a za všechny piráty

Ahoooooj


a to je vše o Elite Pirates
 
jednu věc, já piráty nerozpustila... dala jsem práva prvním deseti hráčům a musel to udělat někdo z nich... mě samotnou to nemile překvapilo, protože na foru, jsme měli uložené kontakty pro příští svět. takže kdo by si u mě chtěl nechat kontakt na příště, tak at mi napíše osobku...
 

DeletedUser

Guest
.... legie rytiřů zvítězila což mnozí ví, postavili 4 divy, jako první čímž jim gratulujeme.
Otázka pro mne zda bych byla hrdá, že několik týdnů jen klikám trh, předtím zvedám chrámy a trh na max, nevím mozol na prstu, přadlena unuděná a adrenalin žádný .
dále Válečníci III opouští hromadně své domovisko a vstupují do aliance Ztracené Ostrovy, kdysi jsem s viržil žertovala, že spojit se budou ztracení válečníci, no nespojujeme se, jen budou pod naši vlajku, snad to neprozrazuji brzo.
dále už opakovaně se s někým tahám o šedivku, ač ji vyčistím, připluje tam arma , nebo biremi, dnes jsme se tahali o našeho neaktivního hráče, na ostrově jen naši a legie rytířů, město přístav čistý a ejhle zas biremi :)
no aspoň je veselo
 

DeletedUser

Guest
právě se mi doneslo tohle info
Aliance Problém? právě zbořila Pyramidu Olympu na 9 level a invaze pokračuje

budu ráda i za další informace s , kterými mi pomůže :) " stále tu nejsem zcela fyzicky a psychicky, úřady atd. což nesnáším, nejraději bych na ně poslala full ohnivek a bylo by po nervech .

jinak zase jsem objevila na souřadnicích 502/396 objevila dost šedivek poblíž legie rytířů a Selection, že by další hráč nevydržel hrát ani do švestek ?:)
 

DeletedUser

Guest
opět se mi doneslo info

včerejší úspěšná akce Problemu na Olymp přinesla zničení bojové morálky Olympu a vedla k odchodu jejich top hráče důchodce z aliance :DD


děkuji za informaci a vyjádřete se diskutujte tady
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru