• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Ocenění na fóru

DeletedUser7082

Guest
Jeden ze 3 nápadu mě napadlo právě tady tohle,
měl jsem tu možnost tady tohle vidět a je to možná blbost, ale svým způsobem to může vést ke zlepšení a možná to i některé motivuje ... Ono, když korunka motivuje ostatní, tak proč né tohle .. :)

PS: Omlouvám se, Photoshop nemám nainstalovaný a tak jsem využil pevného malování .. :) Jedna se o věc vlevo dole a je to určeno jen k tomu, aby jsme se chápali, co myslím .. :)

F_rum.png
 

Thasoss

Grepolis tým
Fuu, nápad senzační, byť v našich končinách by uplatnění asi neměl, nicméně, platforma, na níž fórum běží, není vyvinutá od InnoGames. To si pouze koupilo licenci na její používání. Takže co nabízí, to nabízí a dělat do toho zásahy... to moc reálné není. Je to zhruba totéž, jako když si koupíš licenci na MS Office, jen jde o platformu fóra.

Nicméně, abych tě alespoň trochu potěšil... aktuálně je v plánu přechod na platformu XenForo, neboť verze vBulletin 4.x už je přeci jen těžce zastaralá a upgrade na 5.x by s sebou nesl technická úskalí, neboť ta verze je považovaná za dost zkaženou. Proto se rozhodlo o přechodu na XenForo, které je vyvíjeno bývalými lidmi z vBulletin týmu tuším. XenForo nejen, že je uživatelsky čistější a jednodušší, ale nabízí i něco jako ocenění, ve formě trofejí. https://cz.forum.elvenar.com/index.php?help/trophies
Jak je možno si povšimnout, na některých fórech jiných her už je nasazeno do provozu. Jde konkrétně o Elvenar, Forge of Empires či Tribal Wars 2.

Tyto trofeje jsou tuším volně nastavitelné, takže až to bude aktuální, můžeme se zabývat třeba tím, na čem tyto trofejní body budou založeny.
 
Nahoru