• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Příběh 1 - *SINE METU*

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Znovu jsem prošla všechny vaše rady, tipy, nápady a výtky a musím vám dát za pravdu...
Příběh jsem tedy jen lokálně upravila a to na základě vašich názorů a toto by měla býti finální verze.

Jinak děkuji za pochvaly - opravdu je to nečekané a ... potěšující ;)
 

DeletedUser

Guest
Po precteni jsem nucen uznat, ze by ses mela dat na spisovatelskou drahu :) Nema to chybu a je to az prilis citelny.

Jak jsi uvedla u myho pribehu ... Plus, plus, PLUS!
 

DeletedUser

Guest
A já si myslím, že pánové mají sklony k přehánění a zjevné nadsázce :D
Ze mne žádná Agatha Christie nebude a víte co ? Vůůůbec mě to nikterak netrápí ! :D

Spíše bych to přirovnala.. ke tvorbě Charlese Bukowského, neboť on prohlásil:"... alkohol mi dovoluje být tím hrdinou, který si vykračuje prostorem a časem a provádí to všechno po čem touží."

Nikdy jsem v tomto příběhu nechtěla ztvárňovat samotného Mínotaura..... ale... JEN A POUZE jeho OBĚŤ !!!!!!! Jen jeho oběť a její pocity - takže je to kuja nepovedený, ba přímo zmršený :)

Vlastně - je mi to všechno šumák.... Alkohol mi pomáhá a radí - jak v tom jak přežít život, tak v tom jak přijít brzy do hrobu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Agatha Christie z Tebe asi nebude, protoze pribeh o myticke jednotce bych do sekce detektivek doopravdy neradil, ale mohla bys zkusit jiny zanr ;)

To o tom hrobe ... to jsou zase kecy. Nac umirat hned, kdyz dostavame moznost ve stinu pod fiky, poslouchat slaviky, zpivat si s nima a zit ?

Omlouvam se za OT.
 

DeletedUser

Guest
jj, a taky se tam zpívá - žízeň je veliká, život mi utíká... ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru