• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Zdravím všechny příznivé duše ze světa grepolisu. Rád bych Vás všechny přivítal v blogerském koutku světa Athény, kde Vám budu podávat zajimavosti z mého pohledu, co se týče VKV (velmi křehké vztahy), statistik a zajímavostí, jenž se staly a stojí za zmínku a v neposlední řadě příjde i na rozhovory a to ze světa Athény.

Jinak, ještě bych se rád představil, kdo se semnou nesetkal a neměl možnost mě poznat. Na Grepolis scéně působím už od světů Bety, hral jsem pod více nicky. Ale můj hlavní je právě Poho203. Aktuálně hraji jen na světě Athény, kde máme svou alianci, kde mě najdete pod jménem Overak. Jinak co se týče mého osobního života, tak je mi 19 let a studuji Strojírenství a kromě grepolisu jsem milovník společenského života, což je paradox, že se právě tyhle dvě věci kříží :D

Dost tedy o mě a dejme se dotoho.
Budu rád, když mi budete psát případné nápady nebo upřímnou kritiku na mou práci, jenž tady odvedu. Budu rád za každou pomoc, jenž poskytnete v podobě komentáře.

Děkuji všem a snad Vám poskytnu dlouhodobou zábavu.. ! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
Ahoj. Přeji Ti hodně štěstí v blogování. Jen jsem si říkal, že je mi Tvůj nick povědomý a ono jo. Hraješ přece ještě na Omeze. Medwed
 

DeletedUser7082

Guest
Je to tak, na Omeze jsem válčil delší dobu, ale pak se tam stali neshody a přišla práce a to mě donutilo to tam polovičně skončit a šupnout se na kraj. Bohužel, jak to tak bývá, tak mě to tam moc nebavilo. Ale naštěstí to zachránily Athény, které nedávno vyšly .. :) A od tohoto světa si dost slibuji, tak uvidíme :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jenom namátkou

Dost tedy o mně ...
staly neshody...
zachránily Athény ...
vyšly ...

Piš sem česky! :D
 

DeletedUser7082

Guest
šašku, místo kontroly mého pravopisu se registruj na Athény :D .. Mimochodem jsem to opravil :)
 

DeletedUser

Guest
Proč tam o mě stojíš ..... to se ti tak líbí "šupnout se na kraj".
:D:D
 

DeletedUser7082

Guest
Raději mám, když se šupnu dovnitř, než-li na kraj, ale tak to je nás tu asi více :D
 
Nahoru