• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

přehled poslaných surovin hráči

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
můj návrh by měl umožnit vedení aliance vidět kolik jednotlivý hráči poslaly surovin na výstavbu divu.

Důvod:
Jde mi o to, aby se nestalo, že někdo nepošle vůbec nic a přesto těží z výhod divu.


Detaily: po stisku tlačítka u příslušného divu se rozklikne jmenný seznam členů, po kliku na konkretního člena se ukáže kolik daný hráč na onen div poslal surovin


Grafika: přesně nevím, ale nic složitého


Rovnováha: nebude narušena


Podvádění: nelze


Závěr: závěrem bych se ráda zmínila a nechci kvůli tomu zakládat nový návrh.
u jednotlivých divů tlačítko STOP, kdy by vedení aliance mohlo přerušit přísun surovin, na daný div by nešli posílat suroviny do doby než vedení aliance to opět povolí.
důvod, aby se zamezilo tomu, že chce vedení primárně sypat jeden div a hráči to nasypou všude
 

Thasoss

Grepolis tým
K tomu prvnímu návrhu... Ok, nějaké využití to bude mít, ale jen v případě, že hráč nepošle nic či minimum... jinak se těžko odhaduje, zda hráč poslal vše, co mohl.
K tomu druhému: popírá to význam slovního spojení „rozkazy od vedení“... hráči mohou být informováni oběžníkem, nebo na fóru aliance či obojím způsobem o tom, že tam prostě posílat nemají... nehledě na to, že některé aliance mohou mít opravdu malý počet lidí ve velení, někdo to stopne a až to bude zapotřebí, nemusí být nikdo online, kdo by to spustil. Mohlo by to tedy být dle mého názoru spíše na obtíž.
 

DeletedUser

Guest
Není ta hra o kooperaci ? Pokud máš v alianci mozkově postižený .... tak ti tohle moc nepomůže. Jen nastroj pro alianci kde hraje par a zbytek funguje stylem náhodných výbuchů a jestli se nepletu (dlouho sem nehrál ..:)) tak taky nemusí být hráč ani na ostrově s divem k čemu pak takovýhle přepočet když.....

Můj názor v kostce berlička pro lamy a spíš zbytečná berlička ....
 

Thasoss

Grepolis tým
Psáno čudl u divu, tudíž s tím, jestli musí/nemusí být hráč na ostrově (což pro posílání nemusí), nesouvisí... ale pokud se vyjadřuješ k tomu druhému, tak tam už vůbec nevím, co tím myslíš.
 

DeletedUser

Guest
Musí mít hráč město u ostrova s divem aby tam mohl napřímo něco poslat ? když sem hrál naposled tak musel .... (tak jak mu změříš že někomu něco poslal


čudl ano chápu čudl u divu na celou aly ? nebo na ty z ostrova :D co je někdo dotkuje atd sory když to budem pitvat dál dostanem se k tomu že by vedení mohlo ovládat rovnou i jednotky hráčů naopak k té hře patři to že sou aly kde nikdo nedělá to co by chtělo "vedení"
 

DeletedUser

Guest
no nemám ani jeden div na ostrově, jsem řadový člen a suroviny posílám
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, nemusí mít na ostrově město, aby mohl posílat. Tato funkce by zobrazila počet odeslaných surek u všech členů ali, tj. ten čudl by byl u divu (asi v přehledu v okně Aliance, co já vím, nejsem autor)... Jinak, nemůžeš se stavět k tomu takhle, že rovnou vedení může ovládat jednotky :)
 

DeletedUser

Guest
jen by vedení vidělo, tak jak vidí, kdo má , jakou barvu aktivitu, tak by v přehledu u divu vidělo vedení, zda posílají všichni, jak tvrdí
 

DeletedUser

Guest
Důvěra, spolehnutí, spolupráce X dohled jak ve věznici je to přesně ten typ návrhu kde pak nepotřebuješ hráče ale zapnutý počítač a dík za info že na div jde posílat odkudkoliv zase tu hru až moc zjednodušujou ...

takže furt to samí pokud máš v aly Nehráče ale spíš sr*če tak čupr nástroj :) pro hráče co uměj číst netřeba...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru