• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Pandořina skríňka 2021

Bez zlacení opravdu nemožné, už 20 úroveň začíná trvat dlouho a tolik dní zase nezbývá... Ty procenta na úspěch by mohli zůstat, kdyby znovuotevření skříňky netrvalo tak dlouho...

Edit: no dobře, ty procenta jsou někdy hrozný, celkově by to chtělo zrychlit tempo tohoto eventu.
 
Naposledy upraveno:
Celkove kdyz bych to mel nejak zhodnitit...
Chybi mi tam denni rebricek, neco kratkodobeho oc se oplati bojovat, protoze 2 tydny klikat kvuli par "blbostem" coz ty kouzla na olky ve finale bohuzel jsou, moc nema cenu. Dostat se k lvl 40 je nemozne bez toho aby tady clovek sedel cely den a noc a jeste k tomu zlatil, takze lvl 20 se da ziskat v pohode, pak 30 je stejne odmena asi nejslabsi z tech ctyr, takze extra motivace tam neni.
Krome toho ty kouzla za jednotlive skrinky taky... nic moc, letky slabe, ritualy na nic...
Celkove takovy divny event, mam pocit ze minula verze pred rokma byla jina... byli tam i denni rebricky myslim a i odmeny lepsi a pamatuju si ze tu prozirku se dalo ziskat relativne v pohode.
Nevim co si od tohto vyvojari slibuji, ale ani tim nenadchli komunitu a ani si nenacpou kapsy protoze i ty nejvetsi zlatkari skoro vubec nezlati podle rebricku.
 
Naposledy upraveno:
Naprosto souhlasím, s decentním zlacením budu rád, když dokončím 30. truhlu, takže na ty lepší odměny zkrátka nedosáhnu (a to mám poměry perfektně vychytané).
Základní pravděpodobnost úspěchu bych zcela vyškrtl a celková procenta přepočítal na jednotkový bonus, což by event podstatně zrychlilo a všem hráčům zpříjemnilo. Jako protiváha k tomuto opatření by se mohlo použít prodloužení doby trvání jednotlivých misí, totiž raději si počkám o pár desítek minut více na misi s jistým úspěchem, než abych neustále vyklikával úkoly s pravděpodobností pod 50% a trápil se s jednou usmolenou bednou půl dne... Počet získatelných jednotek sice každým dnem vzrůstá, ale ve výsledku tempo pokroku paradoxně takřka úměrně zpomaluje. K odměnám se vyjádřím jen lakonicky - mám pocit, že to bude mít souvislost s množstvím chyb v herním kódu, které se nedávno z ničeho nic objevily a řeší se prakticky do současnosti. Denní žebříček by byl určitě vítanou funkcí, odměny z celkového pořadí k uspokojení zlatičů rozhodně nestačí.
Jsem shovívavý k experimentům vývojářů, nicméně následovat stereotypní fenomén moderních her, jehož definicí je postupný úpadek hratelnosti a kvality, se rozhodně nikomu nevyplatí. Podnětů ke zlepšení zde bylo uvedeno dost a dost, tak snad budou příští eventy jenom lepší :)
 
Nahoru