• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pisálci sobě.

DeletedUser

Guest
Hele to v zásadě už nejde. :D Vlastně Seveřana píšu ani ne rok a za tu dobu se všechny nápady, které jsem napsal nebo se je chystal napsat a o kterých jsem myslel, že jsou poměrně originální, proměnily v prach. Poslední takový vzal za své právě předevčírem při čtení Konkláve stínů :D
Podle mýho bude klíč úspěchu v tom, co tam člověk nechá ze sebe :)
 

DeletedUser

Guest
Já fantasy příliš nečtu, takže zatím je všechno 100% originální :D
 

DeletedUser

Guest
ja ctu jen fantasy. z fantasy se dá vzít hodně, co se týče napadu, postav, atd.
 

DeletedUser

Guest
Tak něco vystav, at' se taky můžu inspirovat někým jiným než ppoldou :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to já jo, aktivně píšu, bohužel šance, že mé dílo někdy dokončím je relativně malá :)
 

DeletedUser2964

Guest
čmáranice

Ja píšu přechodně několik let(5) ale většinou rozebirám, kde co- a měním různě styli, pak taky to nepatří mezi hlavní priority.Navíc jsem dízl :) grafik i zlektik.Nicméně DO 40 přece musím dát do kupy seriozní a hlavně regulerní povídku neasi.
Beru to spíš jako součást svého všestranného uměleckého rozvoje.A dle příležitostí se tomu věnuji(myšleno psaní či čtení ostatních-což je také přínosné).Většinou jsem strašně hrrrrr a to do všeho ale už jsem si tak něják zvykám, že pokrok přichází postupně.A aji kdybych se zblaznil nebo roztrhl na kousky(od obojího nemám občas daleko), tak se ten proces nedá prostě uspěchat.
No a to jsem si chtěl jen postěžovat-že mi dnes nejde upravit poslední příspěvek(potřebuji ho zarovnat do stýlku).Tak zas příště
:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mimochodem připravuji jeden projektík, který by měl spatřit světlo světa přibližně za 3 měsíce :D
 

DeletedUser

Guest
No, tak nevím, no. Jak mám vědět, že něco vůbec dokončím? :?
 

DeletedUser

Guest
Musíš si říct "Teď anebo nikdy!" a zároveň naprosto jistě vědět, že bys tuze rád ještě nějaké "někdy" :)
 
Nahoru