• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Podivné stvoření

DeletedUser

Guest
To já nevím!

Já jsem nikde neuvedl že je to osobní stráž mého "starosty" a navíc jsem uvedl: jako první, před Králem a radou starších šel vojenský útvar zvaný "falanga" takže oni tam stáli už před tím!

1. Z toho, co jsi napsal, rozhodně nelze jen tak vyvodit, že tam stáli už předtím.

2. Už vidím, jak falanga, celá falanga, si jen tak stojí před bránou na stráži.:)

Pokud nejsi schopen bez přehnaných emocí snášet kritiku, nesnaž se psát.
 

DeletedUser

Guest
1. Z toho, co jsi napsal, rozhodně nelze jen tak vyvodit, že tam stáli už předtím.

2. Už vidím, jak falanga, celá falanga, si jen tak stojí před bránou na stráži.:)

Pokud nejsi schopen bez přehnaných emocí snášet kritiku, nesnaž se psát.

To je pravda, má dost nervy na to, co za šílenost napsal, ale to s tou falangou bych zase nekritizoval, falangu může vpodstatě tvořit i jen nějakých 20 vojáků, s legií to nemá co dělat a ani s počtem vojáků, je to prostě jen útvar, kde každý voják kryje toho před sebou kopím a štítem (pokud mluvíme o řecké falanze) Je to něco jak třeba klín nebo želva, teoreticky nezáleží na počtu vojáků, prakticky s 20ti vojáky téměř nemá cenu něco takového provádět.
 

DeletedUser231

Guest
Já kritiku snášet umím (samozřejmě že napíšete že to vůbec není vidět)...

A pro Ela H. : jako první, před Králem a radou starších šel vojenský útvar zvaný "falanga (hoplitů)".... zabezpečily místo děje a řekli: čisto! > samozřejmě, děj neříká že by tam zůstali ale ani že by šli zpět do města....
 

DeletedUser

Guest
Ale já pořád nějak nechápu proč tam musíš pořád cpát ty úvozovky :D je to prostě falanga, zato ti ty úvozovky chybí v přímé řeči, například když řekli: "čisto" .-)
 

DeletedUser

Guest
To je pravda, má dost nervy na to, co za šílenost napsal, ale to s tou falangou bych zase nekritizoval, falangu může vpodstatě tvořit i jen nějakých 20 vojáků, s legií to nemá co dělat a ani s počtem vojáků, je to prostě jen útvar, kde každý voják kryje toho před sebou kopím a štítem (pokud mluvíme o řecké falanze) Je to něco jak třeba klín nebo želva, teoreticky nezáleží na počtu vojáků, prakticky s 20ti vojáky téměř nemá cenu něco takového provádět.

A to bych se s tebou i hádal - nejsem sice odborník na řeckou (respektive jakoukoliv) historii, ale zde si stojím za tím, že falanga je bojový útvar a ne stráž.

Já kritiku snášet umím (samozřejmě že napíšete že to vůbec není vidět)...

A pro Ela H. : jako první, před Králem a radou starších šel vojenský útvar zvaný "falanga (hoplitů)".... zabezpečily místo děje a řekli: čisto! > samozřejmě, děj neříká že by tam zůstali ale ani že by šli zpět do města....

Samozřejmě, že ti napíšu, že to není vidět.;-)

To tučné vůbec nesouvisí s tím, co říkám. Ty jsi předtím napsal, že tam už stáli, když přišel "starosta". Já ti říkám, že z toho, co jsi napsal, to není poznat. Tudíž to, co jsi napsal, je mimo mísu.
 

DeletedUser

Guest
Mno však jo :) já neříkám že to je stráž, ani nemám dojem že by to říkal on, falanga je prostě bojový útvar, ale ve smyslu jako třeba útvar želva, nebo klín, ne legie :)

Zatímco legie (prapor, pluk, rota atd...) je daná počtem mužů, ty co jsem mínil já jsou dány rozestavením mužů v jednotce-falanga není vyjímkou.
 

DeletedUser

Guest
Mno však jo :) já neříkám že to je stráž, ani nemám dojem že by to říkal on, falanga je prostě bojový útvar, ale ve smyslu jako třeba útvar želva, nebo klín, ne legie :)

Zatímco legie (prapor, pluk, rota atd...) je daná počtem mužů, ty co jsem mínil já jsou dány rozestavením mužů v jednotce-falanga není vyjímkou.

On to neřekl, ale řekl, že tam stáli už předtím - tudíž hlídali bránu, tudíž to byla stráž.:)

A vidíš, proto tvrdím, že nejsem odborník na historii -> prostě je to bojový útvar nevhodný pro hlídání brány.:)
 

DeletedUser

Guest
lepší nekomentovat co z rebelius těd spáchal zase bych se dověděl že se do něj no nechme impertiv.

Rebeliusi všechno co se tyče gramatiky nelogičnosti se dá přimhouřit oko pokud to má štávu.

Že ti tu to pár spameru pochvalilo ( už jen aby mohly něco napsat) .:p
ZKUS JEDNU VĚC EDITOVAT TEN TEXT TAK JEDNOU ZA TÝDEN A PŘEMÝŠLET O KAŽDÉM SLOVU CO TAM PŘIDÁŠ UBEREŠ ZMĚNÍŠ SLOVOSLED.

Auvidíš sám že za měsíc to jakousi štávu dostane zatim si splácal jak pejsek a kočička od pana Čapka do dortíku i kosti. A je hnus to poživat.
 
Nahoru