• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
, původně byl Thasoss červenej, nevím ty už v teamu dlouho nejsi, že by ze tebe byl jiný :)
Jinak kdyby jsi se ptal, jak se mám já, tak dobře, dělám na BVV průvodce, letní brigáda:)
 

DeletedUser

Guest
Joniku, já se mám báječně :)
Na srazík bych určitě ráda dorazila, kdyby nějaký byl (nejlépe v Praze jako vloni) :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravíčko..po dlouhé době.

Jak se tady máte?

Povídejte, nepřehánějte :D
 

DeletedUser7382

Guest
To asi taky. Odešli neznámokam (možná do Grónska nebo na Sibiř), aby se ochladili kvůli aktuálním vedrům u nás. Jenže tam není připojení k internetu, ani Wi-Fina, takže...

Zbytek uživatelů fóra už dříve vysublimoval, co se dá dělat.
 

DeletedUser

Guest
To je těžko, když se tu cenzuruje, o čem se smí psát a o čem ne. To pak jeden ztrácí chuť psát sem cokoli.
 

DeletedUser7382

Guest
Polikok: To bych řekl...

Damiane, myslím si, že tvůj názor je trochu zcestný. :/

Khán: Daří se dobře, a co se týká hry, z časových důvodů už nehraju aktivně, jenom se ve hře tak držím, abych s ní neztratil krok, jak se nám tak pěkně vyvíjí.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidičky, jak se dívám ještě něco ze staré sestavy fóra tu zbylo :)
Jak se všichni máte ?? :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to je dobře :) ... Já se mám skvěle, mám po matuře, na další studium jsem přijat a teď jen sehnat nějakou brigádu :) ... Jinak nějaké plány už jsou, a jaké máš ty Salupos ?? :)
 

DeletedUser

Guest
já teď dělám průvodce na BVV na výstavě do konce června, co dál nevím :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsme se tam možná někdy viděli, já občas chodím na BVV na brigádu :)
 

DeletedUser10231

Guest
Ahoj! :)

Tak co, jak se vám daří? Kdepak je konec Sargerasovi? A co jsem s Pýthónem, fialový je pořád, ale dle všeho hl. moderátorem je Thassos? Co je to za nepořádek? :D

Jsem zase jonika propásl :-/ a na DK fórum jsi ani nenakoukl nebo jsem tě nepostřehl? :?
 

DeletedUser

Guest
milý hráči chystám a píši knihu, o grepolisu, o nás, jste zvědavý ? Vydatně mi pomáhá Thasoss, neboť ho téma knihy chytlo :)
 

DeletedUser10231

Guest
nedávno jsem stejný nápad zaregistroval u konkurenční hry ale tam kniha už existuje, zatím jsem ale z důvodu bezpečnosti adresu neposkytl a tak nevím v jakém stylu by to mohlo být, pro mě ale jedna podmínka :) chce to aspoň pdf :D
je to v podobném stylu jako píšeš v zápisníku ze světa tau, např.?
 
Nahoru