• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
theron nám položí otázky,my odpovíme co to bude mít společného s hard světem ?
jinak děkuji za osvětu
 

DeletedUser7082

Guest
Aha takhle .. A kdy by to bylo a kde by se to řešilo ? :)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Společného s „hard světem“ to nic nemá, jen jsem si dovolil odbočit k nápadu, který mi nyní začal přemítat hlavou.

Má představa je zatím taková, že byste do určitého data mohli pokládat své otázky a my je pak v nějakém souhrnném oznámení zodpověděli + bychom mohli dle časových možností zodpovědět i pár otázek přímo v onen den, kdy bychom to oznámení připravili a vydali. Vše v prostředí fóra, popř. dát možnost své dotazy i přes tiket. Podle počtu otázek bychom zvážili, zda vybrat jen ty nejlepší, nebo zodpovědět vše, na co odpovědět můžeme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Pro tohle jsou dobrá živá vysílání přímo .. :D Ale nevím, jestli je zájem z tvé strany zapnout stream a nahodit webku
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Z mé strany by byla potíž spíše v tom, že by to nezvládl notebook. Jinak profilové foto na skypu atp. mám. Kolegové tedy vědí, s kým pracují.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Tak půjdeme na skype, hodíme hovor a pojedeme jako profesionálové ..
smiley_emoticons_lol.gif
Ale tenhle nápad, co jsi přednesl dosti funguje .. :)
 

DeletedUser

Guest
Ach jo, Thassosi, nereaguj už na mě prosím nikdy.

Ani jsem se na tvé čísla nekoukal, už jen samotný fakt, že máš tendenci se jimi chlubit svědčí o tom, že nejsi kvalitní hráč :)
Já proti tobě hrál a byla to bída z tvé strany. SK svět, určitě má dobré hráče, ale i když na CZ už je také hráčů méně, je to stejné, jako první a druhá liga.

Další fakt je ten, že pokud by jsi opravdu věděl, co to obnáší vést svůj klan, tak víš, že nejde hrát na svá čísla. Nebo lze, ale pak nejsi ve skutečné válce. Ty si si o sobě prostě vždycky jen moc myslel či si chtěl aby tě lidi brali vážně, ale vším co říkáš, si jen sám podkopáváš nohy. Co ty víš o tom, sedět tu třeba roky v kuse a bránit 50 - 100 hráčů od rána do večera. Co ty víš o tom, koordinovat akce kdy jede stovky útoků na desítky měst a pořád dokola, co ty víš o tom, jak se má chovat vůdce, když nedokážeš ani pořádně spravovat fórum, aby fungovalo a když ti napíšu negaci, co se ti nelíbí, dáš mi warning, co ty víš o tom, jak se chovat k hráčům, když ti hráči nechodí ani na fórum.
Ty jsi maximálně průměrný hráč, co moc mluví, ale pokud bych třeba tebe měl přirovnat k Vláďovi, kterého jsme zmínili jinde jako průměrného, tak on je stále lepší jak ty. Kde máš svůj klan, své hráče, co si s nimi dokázal? U reseťáků jsi byl jen do počtu a velmi malý pán a to jen díky tomu, že si byl mód. Tohle je tvůj největší problém, vždycky jsi si o sobě jen moc myslel, ale skutek utekl. A Firsta neodbanuješ z jediného důvodu, protože se ho bojíš, protože tě ve všem převyšoval a i proto jsi ho zabanoval, protože on vládnul tomuto fóru více než ty a to nepotřeboval žádnou funkci a to tě žralo, protože ty jsi chtěl být číslo jedna, ty jsi chtěl být pan důležitý a pořád chceš a právě proto jsi tak malý. Už to nechci s tebou řešit, nepiš mi, nereaguj na mě, neříkej ani ahoj, protože z tvých úst, je to neskutečně falešné.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel, té kvality, v jaké to mají vývojáři, tzn. přes Twitch, by to nedosahovalo a muselo by to být pouze ve psané formě. Rád bych ale věděl, zda si dovedete představit otázky, na něž byste se nás mohli ptát a měli byste vůbec zájem. Nemáme tušení, kolik hráčů se o zákulisí zajímá a v jaké míře a kolik si jich hraje pouze svou hru.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš tu pohodičku, která začala, když jsme si tu začali psát se Salupos a do které jsi se ty a on přidal, nějak jsem si nevšimnul, že by sem někdo psal předtím :)

Nemám ho rád, přiznávám, nevážím si ho a mám k tomu dost důvodů a opravdu se mi nelíbí, jak stále říká jak dobrý je ... říkám já jak jsem dobrý? Ne, říkám koho obdivuji jak hrál a to prostě Thassos nikdy nebyl a jelikož se chová pořád stejně, tak určitě ani nikdy nebude.

Therone, ten první testovací rychlý svět hrdinů si pamatuji, nešel jsem tam hrát, bylo tam snad jen 200 míst či kolik, ale měli jsme válku jinde, jen někteří od nás tam byli a co vím, byl to masakr, ale jen z doslechu :)
 

DeletedUser7082

Guest
Bohužel, té kvality, v jaké to mají vývojáři, tzn. přes Twitch, by to nedosahovalo a muselo by to být pouze ve psané formě. Rád bych ale věděl, zda si dovedete představit otázky, na něž byste se nás mohli ptát a měli byste vůbec zájem. Nemáme tušení, kolik hráčů se o zákulisí zajímá a v jaké míře a kolik si jich hraje pouze svou hru.

Určitě ano a byl bych i za to rád, posbíral bych určitě i otázky např. od nás z aliance .. :) Myslím si, že by se z toho pak mohl udělat i psaný záznam a dát to tady .. :)
 

DeletedUser

Guest
Opravdu nic neslibuji, musím to nejprve domluvit se svou nadřízenou a s kolegy. Jednalo by se o aktivitu navíc, do níž nikoho nelze nutit.
 

DeletedUser7082

Guest
No jasné, ale chtělo by se pokud to projde domluvit předem kdy by to tak bylo .. :) Ať si zajistíme společný čas, ono z toho může pak vyjít i spousta nápadu pro vývojáře, co vy z toho posbíráte :)
 

DeletedUser

Guest
In-game-message by už mělo být to nejmenší. LCM sice jejich používání nad rámec nemá rádo, nicméně uznejte, že jich až tolik do hry nechodí, že by to bylo obtěžující.
 

DeletedUser7082

Guest
To je banalita, chodí tak upd. důležitý a svět tuším nový .. Nic, co by vadilo .. :)
 
Nahoru