• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser7082

Guest
Zdravím, další bytost, co se na nás došla podívat
smiley_emoticons_winken4.gif
.. Snad uvařím i kávu nebo spíše rozleji víno ?
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Vaše přání budiž mým rozkazem. Pozdrav vyřízen.

Nepiji ani jedno, postačí čaj. A ano, i já jsem se na vás přišel podívat. Sice je to opravdu velmi vzácnost, aby supportér vyšel ze svého toolu a dokonce něčím přispěl... ale sem tam proč ne. Zatím jsme se potkávali spíše formálně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a kdo další sem zavítá, hoďte barevní oběžník do hry, že je tu mejdlo :)
 

Thasoss

Grepolis tým
I v jakou hodinu? Není to náhodou GrepoIntel? Pro CZ a SK ho naštěstí odstřihli z důvodu nízké návštěvnosti. Ale mapy měl luxusní.
 

DeletedUser7082

Guest
Koukám na to, je to ono no .. Hrozná blbost, co lidi nevymyslí .. Za chvilku to bude i ukazovat, kdy je člověk online/Offline ..
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
koukám thass nestíhá pojit dooble post, no jo mě to už nejde :)
jo co nám dají barevní za zvednutí fóra návštěvnosti ? :)
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že se tato funkce neobjevila dosud ani ve hře jako takové aspoň pro vedoucí hráče aliancí, tak bych se něčeho takového neobával. Navíc provozovatelé těcho stránek jsou čistě odkázáni na InnoGames, která data ze svých serverů uvolní. Navíc těžko říci, zda vůbec v databázi je uložena u každého hráče nějaká logická hodnota true/false, zda je připojen, či není. Osobně se domnívám, že ale ne, neboť co ve hře nemá praktické využití nemá smysl ukládat.

salupos: V nabídce máme dočasné zablokování, trvalé zablokování či globální vyloučení. Velmi široký výběr, pokud si nebudete ani schopna něco vybrat, nedivil bych se! Samozřejmě myšleno s nadsázkou, veškerých rozumných iniciativ ze strany hráčů si neskutečně vážíme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jsou hry, kde on - of se ukazuje,ale tu by to spíše škodilo, to zkusit svět bez pípáku, prémia a jiných věcí k ulehčení
 

DeletedUser7082

Guest
No ono to dělá tuším nějak procentuálně, jak je kdo v tu hodiny přesnou online tuším .. Vím, že tam hraje xAlpha Male a ten mi psal, že to tam kvůli tomu nechává zaplí počítač stále, aj když jde spat .. Ale to je to samé potusek, prakticky zjistit taky svým způsobem, kdy tu člověk byl a neaktivního bez problémů .. :)
 

DeletedUser

Guest
Světy bez prémia být nemohou. Byť by třeba náš vývojářský tým klidně na něco takového kývl, berte však stále prosím v potaz to, že InnoGames není tvořeno pouze jimi, že existuje nějaký product management, marketing... hra musí být přínosná i pro společnost, nejen pouze pro hráče. Deaktivace prémiových funkcí by také měla za následek nerovnováhu ve hře. Ať chcete nebo ne, jsou součástí hry. Je to jako pyramida, kdy vytáhnete jeden blok a sesype se Vám to celé. Samotné prémium není nastavené zle, potíž je ve smýšlení hráčů, že to někteří berou až příliš vážně a utrácí i desítky tisíc měsíčně. Ano, čtete správně. Někteří hráči se také domnívají, že nutně musí využít veškerý výběr prémiových funkcí, které jim hra nabízí. Nemusí. Můj osobní názor je takový, že platit za zábavu ve formě hraní je normální. Podporujete tím tak další rozvoj a oceníte něčí práci. Pokud si chcete zahrát PC hru, také si ji koupíte (můžete i „upirátit“, ale to nyní nechme).

Implementace výjimky v push notifikacích pro ten který svět je další kapitolou... řešení by bylo určitě velmi technicky náročné. Navíc je také otázkou, zda by hráči ve výsledku vůbec seznali tyto změny v nastavení jako vhodné. Ono ruku na srdce, nejsou zlaté a push notifikace problémem pouze tehdy, když jsou použity proti Vám? Přitom mnoho těch, kteří prémium nebo push notifikace používají, toto haní. Sahají potom, byť nemusí.
 

DeletedUser7082

Guest
Naše kočka nám chtěla říci, že hrát bez prémka a pípak na normálním serveru, né že by je zakázala, teda tak jsem to já pochopil .. :) Prostě hrát s "nevýhodou" :) .. Nebo se mýlím ?

Jinak jsem pro podporu, ono nějaký ten peníz nikoho nezabije a zvláště pokud se to bere jako koníček :)
 

DeletedUser

Guest
Navrhněte konkrétně, ať se máme od čeho odrazit. Po technické stránce je samozřejmě snadno nastavitelné všemožné zvěrstvo (krom výše psaného ovšem), včetně např. kratší/delší doby milic, zakládání měst... tuším naši němečtí kolegové dávali i hlasovat u jednoho z posledních světů, zda nechtějí hráči 2 hodinovou milici, namísto tradičních třech.

Poho: Ano, to jsem pochopil, že by šlo o jeden či pár světů. I to by byl problém. Game design tým spíše zvažoval před nějakým časem, že by se otevřel sem tam tzv. svět na paušál. Asi to ale bylo smeteno ze stolu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo jen jeden svět, kde by pípák nešel, prémium jen na funkce ne zkracovaní.
velká rychlost ...
bez nočního bonusu ...
prostě co nejvíce těžký to jen jde a ať se ukáží ti co se považují za mistry
já taky občas ve hře zaplatím ne moc, tak omezený svět, aby to hráči měli těžší
 

DeletedUser7082

Guest
jo jen jeden svět, kde by pípák nešel, prémium jen na funkce ne zkracovaní.
velká rychlost ...
bez nočního bonusu ...
prostě co nejvíce těžký to jen jde a ať se ukáží ti co se považují za mistry
já taky občas ve hře zaplatím ne moc, tak omezený svět, aby to hráči měli těžší

To by byla pecka no .. :) Ale trpěli by pracující ..
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru