• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Feedback dostáváme. Máme masy dotazů, kdy bude nový svět s takovou a takovou rychlostí, s takovým a takovým dobýváním... což chápeme jako zájem o takové nastavení. Např. svět Fí byl spouštěn v reakci na žádosti hráčů aliance Chaloupka ze světa Xí.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak to pak ano .. :) vím, že se právě tohle děje, že se stále někdo ptá, kdy bude nový svět .. Co jsem se koukal, tak Chaloupce tohle sedlo a vévodí to tam .. :) Je dobré, když se tohle děje a jde se naproti těmhle nápadům .. :) Pak jsou obě strany spokojene, ačkoliv vždy se najde někdo, kdo by chtěl něco jiného, ale né všem se může vyhovět no .. :/
 

DeletedUser7082

Guest
Žena navrhuje téma "hokej" jo ? :D No to jsou mi novinky .. No samozřejmě ano ..
smiley_emoticons_lol.gif
škoda, že nám nepřálo trochu štěstíčka ve čtvrtfinále, ale i tak jsem hrdý fanoušek ..
smiley_emoticons_irre4.gif
Doufám, že jsi fandila taky ! :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdysi jsme moc do nastavení mluvit nemohli, nicméně politika InnoGames se změnila a snaha o vstřícnost vůči hráčům narostla mnohonásobně. Proto nám i vedení důvěřuje a my plně této možnosti využíváme. Když přijde zpráva, že je v plánu nový svět, tak ať navrhneme konfiguraci, tak nastává okamžik na to zvážit zpětnou vazbu z těchto dotazů, projít osazenstvo posledních světů, která velká jména tam hrají, kdo z nich zase začal hrát, kdo to naopak zabalil... protože za velkými jmény jdou i další hráči. Mimoherní kontakt často funguje skvěle.

Nechceme ale úplně dělat módu rychlých světů, sice to má něco do sebe - veterány dlouhá hra a čekání do divů nebaví a zároveň se konečně bere ohled i na nováčky. Pomalá rychlost od hraní odrazuje. Abys po pár kliknutí čekal na něco 16h... je to šok. Navíc nový hráč by měl být k aktivitě veden už od začátku, bez ní příliš šanci uspět nemá. Takže když ho hra zjevně chytila, není důvod ho podkopávat pomalou rychlostí. No i tak, všechno s mírou. Technický tým, který se staral o zvýšení výkonu serverů, aktuálně garantuje stabilitu hry až do rychlosti 6...


Hokej skončil pro Čechy přesně tak, jak jsem čekal a i kdyby se dostali přes USA, tak dál... bych v ně věřil o to méně.
 

DeletedUser7082

Guest
Rozumím, já jsem si o tom psal s Duckinem, že je tady možnost i těchto rychlejších světů .. A nevím, jak je to moc tajném ale případně mi to hned oprav, ale co se takto spekulovalo, tak, že by se do roka tohle mohlo objevit na našich světech. A to si myslím, že bude řežba, ono to hraje pro všechny, co milují boj a co si budeme ,grep dělá zábavným právě boj, stavět vesničky na to jsou jiné blbosti na internetu a právě proto je ta rychlost pecka .. :)

No z vlastí zkušenosti vím, že hráči raději dají přednost rychlémů světu a kvůli tomu i zabalí jiný .. Parta lidí zabalila SVK Chi, kde bylo 2/2 rozjetý svět a šli na tento aktuální 4-ový ,protože představuje větší zábavu .. :)

Je to škoda, hokej, to je číslo 1. sport u nás, třeba při fotbale si takto k telce nesednu a nefandím ..


Salupos: tak jestli jsi vsázela, na prohry ČR, tak ti to moc nevycházelo až na to čtvrt. tak jestli jsi v + nebo v - s penězma .. :D
 

DeletedUser

Guest
Bylo to rychlé, všichni umřeli a hotovo :) To zase bude nenávisti ... :)

Ohledně "Super klanů" toto právě musí organizovat hráči, jako First, Ritaben, Trautberk atd ... bez urážky. Za nimi jdou ti nejlepší. A oni to právě neustále dělají, tím se dělají silné klany. Hráči nepůjdou třeba za Thassem ... i když je hlavní mód, protože ty herní kvality prostě nemá.

Ohledně hokeje, když nás zařízli rozhodčí gólem z ofsajdu, tak jsem si bohužel řekl, tak tohle nedopadne dobře a bohužel :/ Ale hokej jsme hrály pěkný.
 

Thasoss

Grepolis tým
BTR:
https://sk.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=sk25&action=index#_ga=1.128651013.824320943.1456493340

http://sk.grepostats.com/world/sk22/player/307605
Poslední dva moje světy :p Prostě ty herní kvality nemám, no. Ono na jednom světě jsem se skoro rok držel v top 10... a to tam probíhaly větší boje, víc se tam prostavělo než na českém Psí, které bylo spuštěno ve stejnou dobu a se stejnou rychlostí. Než jsem to tam zabalil... a posléze se vrátil přes převzatý účet, abych pomohl s divy, které zde budou co nevidět... protože jakmile jednou řídíš ali, je to tak trochu závazek vůči lidem, no, je vést i v této fázi. A není to jenom o pozici, ale o bodech, které by mi na CZ vynesly přibližně stejné umístění.

Na dalším světě jsou opět stavební i bojové body porovnatelné s českým Korintem, který je o stupeň rychlejší a datum spuštění je totožné, plus má stejně tak i morálku. Zde jsem začal tři dny po otevření. Aktuálně mám 100 tisíc, 30325 BB a 11 měst. Porovnej si to s top 1 hráčem na Korintu. Firstazel mě má rozhodně co učit. :) :grepolisAnebo možná já jeho.
 

DeletedUser7082

Guest
No proti českému Korintu jsi dosti v popředí, ale co jsem měl možnost zjistit, tak na SVK serverech je o něco nižší kvalita. Ale tak či tak je to podobné, ale nějaké rozdíly tam jsou .. :) A co nezavítáš za náma na CZ ? :p
 

Thasoss

Grepolis tým
Noo, nižší kvalita... jak kdy. Na světě s dobýváním určitě, tu zkušenost tam mám také. Ale na slovenském Upsilonu jsem si zahrál tak dobrou hru, jako na CZ ne... soupeř se jak bránil, tak i tvrdě útočil. Panovala tam rovnováha, nebyli jsme tam ani jako na koni, ani pod nezvladatelným tlakem. Než jsme ho ale i tak stejně zlomili. :D Probíhaly tam i impozantní boje o dvě města, ze kterých nám káplo něco přes 5 mil. deff, než hráč musel asi z rodinných důvodů skončit, takže to nakonec soupeř získal. 5 mega na dvou městech... to se jen tak nevidí. :) Dokonce se proti nám spojilo 8 aliancí... ukouleli jsme je všechny. :D

A Psí je ještě na soudy mladé. Jsou tam nezkušení, jsou tam profesionálové... jako kdekoli jinde.

Na CZ se mi nechce kvůli závisti hráčů. Na SK jsou hráči sice vulgárnější, ale málokdy si navzájem nadávají... ty rozdíly v národech jsou. Nejlepší zážitek co se týká komunity jsem si odnesl z .fr Grepa. Senzační lidi, opravdu. Jak v alianci, tak i na druhé straně barikády. I se mi tam dařilo... v top 15 útočnících se držet asi 2 měsíce nebo tři bez použití zlatých... je fuška. No byl to sekundární svět, takže po těch 2 - 3 měsících jsem toho prostě nechal.

EN Grepo je guláš, takže tam nějaké shodné rysy nenajdeš. US je na tom podobně, ale tam se hodně soustředí na hru. Připadá mi, že charakter těch hráčů jak kdyby šel stranou a všichni jsou si stejní. Ale to jen soudím ze dvou světů, které jsem tam hrál. Z Alfy a ještě jednoho??? V těch názvech světů 2+ generace se nevyznám.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7082

Guest
No samozřejmě záleží, jací lidé jdou zrovna svět hrát .. Ale tak poslední co jsem hrál bylo právě Chí a to jsem se tam držel bez zlatek, teda kupoval jsem si prémka, ale nezlatil eventy a to jsem se držel top 15. Celkově / 30. útoč. / top 8 obránce a to mi příjde, že bych měl být více v zadu .. :) Zvláště po dvou eventech ..

Tak 5 mega BB jsem ještě nezažil, to museli být 2. Vánoce a grepo orgie ..
smiley_emoticons_lol.gif
Se docela divím útočníkům, že se takhle dokázali stále rozbíjet .. Já bych už švihl monitorem z okna ..
smiley_emoticons_panik4.gif


No je škoda, že tě to neláká za náma, to já mám lepší mínění takto o CZ hráčích, ikdyž aktuálně jsem tady s partou slovenských hráčů a daří se parádně a sedli jsme si i jako lidi, zvláště je stále o čem kecat i mimo grep, ale možná se mi to zdá, protože se v na Cz světech pohybuji už mezi lidma co znám a vím co od nich čekat ..

No En, jsem zkoušel a tam si bez zlacení moc neprdneš, je to jako by jsi jel závody v traktoru a ostatní měli kolem tebe auta .. Tomu taky odpovídá to, že tam světy končí za 6 měsíců, které se tady hrají 1,5 roku .. Možná, kdybych nevěděl, co s penězma, tak bych si tam šel zahrát .. Ale zatím mi vyhovuje strčit nějaké to 500 do CZ světu a hrát mezi svýma ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser8979

Guest
Thasi ty podvodníku,jak je možné,že jsi úmyslně na foru nastaven jako neviditelný ? Mému oku nic nic neunikne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
mám dojem,že není sám, odhad ještě někdo z týmu si hraje na schovku -)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ano, protože v minulosti měli někteří choutky porušovat pravidla záměrně při mé přítomnosti nebo se dle mé aktivity na fóru orientovali a předpokládali i aktivitu ve hře. :)
 
Nahoru