• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
No vidíš,já ve výtahu mačkal furt sedmičku, přitom jsem byl v sedmým patře... výtah se furt ne a ne rozjet, pokaždé pouze pípl, tak jsem si myslel, že je rozbitý, než mi to došlo... no nestihl jsem kvůli tomu bus to ráno. :)

Poho: Když víš celé její jméno, tak ani ne. I Blesk si ji vzal do parády tuším.
 

DeletedUser7082

Guest
A já tam cpal přezdívku .. A nechtěl jsem nic přiznat, aby jste že mě neměli srandu
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Nechtěla jsi to tady rozjet velkem ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
O mrtvých by jste měli mluvit jen v dobrém. Inkfarkt byl dobrý hráč i dobrý nepřítel. :( Bohužel platí, že prostě stále jen myslíte, ale nic nevíte :( Bavte se tu radši dál jen o těch holkách. Psal sem Firstovi, ukázal by se, ale nemá zájem se vracet prozatím, takže se pomalu loučím i já. Mějte se fajn.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nic není tak, jak se zdá. ;) Ale je opravdu lepší diskuse o holkách, to souhlasím.

lio: Na lide.cz prý najdeš všechno, jenom ty lidi ne. A nic jsem nezakázal.
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi, máme tady problém prý nejde url a já už tu nedočkavě vyčkávám .. :D
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Thass to vyřeší, vždyť je tohle jeho bar, tak to musí zařídit .. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejdřív tušit, jak ten problém vypadá... obecně ale stačí adresu zkopírovat a vložit do textového pole. Nemusíš používat ani žádný BB kód. Jakmile to v tom textovém poli najde http nebo https, tak to považuje za adresu a utvoří z toho odkaz.
 

DeletedUser

Guest
leda url funguje dle mě odkazuji mimo forum jestli to není stoplý z důvody at nedáváme linky na jiné hry
jinak leda dát jméno a orientační bod, mám přes tisíc přátel :)
jaké věkově preferujete ženy ?
 

DeletedUser7082

Guest
Nebo sem hoď tu adresu a v polovině udělej mezi tím mezeru a nech to jako obyčejný text, to už se překopíruje a upraví ..
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser

Guest
zkusím bez ikonky bb
šup
https://www.facebook.com/romana.mazankova.9
no a jsem zvědavá :)

leda url funguje dle mě odkazuji mimo forum jestli to není stoplý z důvody at nedáváme linky na jiné hry
jinak leda dát jméno a orientační bod, mám přes tisíc přátel :)
jaké věkově preferujete ženy ?

nikdo lepší k citaci,cituji sebe,berete sex jen ve vztahu,nebo ulítnete s hezkou holkou,jak na harpii ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jsem drzá a mám vzácnou neurologickou nemoc,genetickou,má mutace je čtvrtá na světě,předběhli mě jen japonci,co od nich čekat,napsala jsem do novin,že chci článek a souhlasili
 

DeletedUser7082

Guest
To bych si příště přečetl, teď už jdu do postele a k seriálu, jsem unaveny jak kotě po dnešku ..
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Nahoru