• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Poslat vše zpět jedním kliknutím

DeletedUser8979

Guest
Zdravím,

jedná se o naprostou drobnost,v podstatě o jedno nebohé tlačítko,ale i toto jedno nebohé tlačítko by mohlo několika hráčům usnadnit celou hru.

Jedná se o tlačítko "poslat vše zpět" které místo nekonečného klikání v Agoře->Obrana na šipku "Poslat jednotky zpět" pošle jedním kliknutím všechny jednotky podporující dané město zpět majitelům.

Samozřejmě to můžete argumentovat tím,že někdo nebude chtít poslat vše pryč a bude si tam chtít zanechat jen svůj deff,ovšem,ve hře se setkáme s různými situacemi a já osobně ?

Místo odesílání asi 170 podpor zpět bych toto tlačítko využil a ušetřilo by mi to mnoho času.

Pro představu :
tlacitko.png
 

Přílohy

  • tlačítko.jpg
    tlačítko.jpg
    20,3 KB · Zobrazení: 5

DeletedUser8979

Guest
Už se ví víc ?

Dnes ač jsem nebyl v té situaci,ale viděl jsem jí,tak byl případ,kdy by se tlačítko opět parádně využilo,to mi taky připomnělo,že jsem to navrhoval :)
 
Nahoru