• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Práva v alianci

  • Zakladatel vlákna GabrielGorta
  • Vytvořeno

Chcete túto zmenu v hre?


  • Celkový počet hlasujících
    9
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Mám návrh, čo keby sa dalo nastaviť že by po príchode do ally dosta hráč automaticky práva, ktoré vodca aliancie vopred nastaví. Teda by napríklad dal že automaticky po príchode hráčov do ally dať právo napríklad obežník a pozvanie (vodca by to vedel nastaviť a vybrať ktoré) a po každé ked príde nejaký noví hráč do ally nemusí dávať vodca mu práva rovnaké ako majú bežný členovia, ale systém by to priradil sám, a ešte rovnako aj tytuly.

+ zjednodušenie pre vodcov, nemusia pokaždé ked niekto príde k jemu do ally upravovať práva a tytuli.
- žiadne (podvázanie nemožné, jako?)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10159

Guest
Já bych k tomu ještě dodal titul že jak příjde ten hráč tak už by měl i titul napsaný
 

DeletedUser9905

Guest
Myslím, že každému nově přistoupivšímu hráči se automaticky nahodí práva + titul. No zkrátka to, co tu kolega v úvodním příspěvku popisuje.
 

DeletedUser

Guest
čo je na tom zlé? však je to len slabé zjednodušenie, nato že kolko iných vecí vodca rieši v ally
 

DeletedUser10159

Guest
sice bych to dal jak si to napsal ale trochu bych to tam někde proměnil
 

Thasoss

Grepolis tým
Jen na okraj, návrh přijmu/zamítnu, až když dostanu od Charona signál, že to máme probrat a Innu zase něco připravit. Abyste zbytečně netrpělivě nečekali na vyjádření kompetentní osoby k tomuto nápadu. Píšu to proto, že vidím, že diskuse k tomuto návrhu na zdejší poměry docela žije.
 

DeletedUser7382

Guest
Mně se návrh líbí. Proč by mělo vedení aliance pořád myslet na to, že když přijde nový hráč, má se mu přidělit právo posílat oběžník apod? (samozřejmě podle uvážení vedení aliance) A často na to vedení různých aliancí zapomene, nebo to udělá se zpožděním. Pokud aliance přiděluje práva s odstupem času záměrně, tak si to už vyřídí, jak chce, nebo prostě nebude tuto navrhovanou funkci používat. Nevidím v tom žádný přehnaný komfort, podle mě to elegantní řešení a návrh podporuju.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mne sa stalo že som na Svete 17 bol pozvaný do ally náborárom, ale ich vodca mal dovolenú (3 týždne) a ked ma aj prijali tak som proste 3 týždne nemal práva, práve proto by to bolo dobré, a zároveň by sám vodca určil že aké práva sa budú automaticky pridelovať.
A práve tieto 3 týždne som cez obežník nevedel ani požiadať o podpory ked na mňa útočily, a kvoli tomu som mal problémi, tak ma preto tento návrh napadol.

Bez_n_zvu.png


Omluvte chyby, ale nejak takto by to mohlo vyzerať. Samozrejme nemusí to byť presne takto.
Poprípade by sa iba napravo dalo tlačítko, nastavenie automatického priradovania práv a titulov novým členom. a až ked klikneš naň, tak by mohlo vyskočiť, či má byť aktívne, a ktoré práva a ktorý titul by to malo priradiť.

alebo by sa kúsok posunulo nižšie tlačítko uložiť práva, a nad tým by to bolo. aby to bolo jako presne tie zaškrtaviace okienka pod tými čo sú teraz. A sorry za to že som písal 2 príspevky za sebou, nejak mi nechcelo fungovať tlačítko editovať. Ale už ide, len stačilo znovu načítať stránku :)

samozrejme túto funkciu by vedeli používať (nastaviť) len vodcovia alebo zakladatelia aliancie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak co? hlasy už v ankete nepribudaju, a mam pocit, že sa táto téma pozastavila. Tak prosím hlasujte.
Jinak ja tu teraz týždeň nebudem, ale bol by som rád keby som o týždeň ked prídem prečítal že návrh schválený.
Lebo myslím že toto je super. (sorry za double-post) len som chcel aby na dalej hlasovani a diskuze pokracovala :)
 

DeletedUser7382

Guest
S tímto časovým odstupem se to už ani jako doublepost nebere, to je jasné, že to jinak udělat nejde.
S tím nic neuděláme, aktivita na fóru se pomaličku snižuje, takže nečekej zázraky v podobě diskuze a spousty hlasů.
Myslím, že se nad tím přidělováním práv novým členům muselo pozastavit víc hráčů než jen my dva, a ty jsi pak přišel s tímto nápadem. Tvůj návrh i s grafickým provedením se mi líbí. Ale ti, kdo hlasovali proti návrhu, nebo ten, kdo hlasoval pro návrh, ale s úpravami, aspoň mohli napsat své návrhy na poupravení původního návrhu nebo své věcné výhrady.
Co se týče toho přehnaného komfortu, takové výhrady je možné vidět už snad u většiny návrhů týkajících se zjednodušení. Ale podle mě i toto zjednodušení stojí zato, stejně jako jiné dobré návrhy, protože je to věcné a leckdo se nad tím už musel pozastavit (jak jsem už psal). Tohle nepatří mezi návrhy, co by dělaly hru zbytečně přeplácanou (graficky ani funkčností).

S nějakým schválením tvého návrhu tolik nespěchej. Tady to funguje úplně jinak, viz Thasův příspěvek (č. 13).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak už anketa sa uzavrela, a je to bieda, že hlasovali len deviati. Ale dúfam že i tak sa to tam dostane.
 
Nahoru