• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Puzzle

mikosansobi

Grepolis tým
4.2.2017 850 zlatých

dnes přidávám 6 dílků :)


d%C3%ADlky4.png
a
d%C3%ADlky5.png
 

DeletedUser9364

Guest
To je snad korunka za 7 divů s tím zlatem... :-D Protože nic moc zlatého v Grepolis není.
 

DeletedUser9364

Guest
Nebo spíš jeden z obrázků, když si někdo jde koupit zlatky..
 

DeletedUser12613

Guest
hrdina to neni , jednotky to nejsou , ostrovni mise to neni , buh to neni .. sem v koncich asi radsi koupim ty zlaty :D:D
 

DeletedUser9364

Guest
Poseidon to být nemůže, protože už se o něm psalo na předchozí stránce.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jestli ani s dnešní porcí dílků neuhodnete, co na obrázku je, tak nevím, nevím... protože teď je to už nad slunce jasné. :p
 

DeletedUser9364

Guest
To jsem si taky myslel, ale tam mi nikam nesedí to modré pozadí... Ještě Apollón/Hélios mě napadl.
 

DeletedUser6870

Guest
to bude z nějakého eventu vaření lektvarů nebo něco takového
 
Nahoru